Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

(upravil IMP 9. 6. 2007 16:14)

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

von_Krupp : Jo, 12LX60 je dobrej reprák...já ji mám v 60l Br. na 45Hz a hraje dost slušně jak hlasitostí tak i kvalitou...ani ji na doma zdaleka nevyužiji naplno wink

Edit: Zesik mám SDA350...

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Kritik: rozepiš se i tady ohledně 12LX ...pokud tvé pocity stále trvají wink

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Prý maximálně wink Ale, ať se k tomu vyjádří on sám zde.

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Beyma 12LX60 je reprák, který se absolutně nehodí do paneláku! Tím myslím na normální poslech, protože Vás to nutí tomu dávat po kulách
Subwoofer mám zapojen přes reproduktorový výstup (zesilovač má výkon tak 2 x 10W) takže nic moc (časem koupím přijímač). Většinou poslouchám Mp3 to je tak nic moc, ale basy z některých "černošských" skladeb jsou docela slušné.
Pár krát jsem byl sám doma (moje polovička o tom ani neví, že jsem tomu dával po kulách)   lol Bohužel test je test big_smile
Když jsem si to opravdu pustil "kurevsky" nahlas musel jsem se smát big_smile  Jak to hraje jsem opravdu nečekal! Chtělo by to daleko větší místnost ... Zvuk ze subwooferu byl takový, že jsem nemohl ze sedačky ani vstát (hudbu poslouchám v leže), tlaky jak cip big_smile big_smile  Na balkóně rezonovaly lodžie (sousedi nic, což mě překvapilo). Je sice fakt, že jsem to pustil opravdu nahlas tak max. 5 krát a to po dobu jedné skladby. Co se týče filmů např. Matrix, load, reload, revolitions, paráda ... To je asi vše ve zkratce o 12LX60 wink

Web

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

tos tomu dával po kulách na těch 10W? no potěž pr.....

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Ale, nééé  mad   Aktivní subwoofer jsem zapojil na reproduktorový výstup JINÉHO zesilovače!! Bože    roll

Web

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

A jekej máš zesilovač v tom subu?Smím-li se zeptat...:)

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Kritik: Se ani nedivím, že ji v paneláku nevyužiješ naplno smile ten reprák má prostě sílu...s adekvátním zesem...

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Co v paneláku, natož potom, když ji honíš v pokoji 2*3 metry, jako já, to je pak to pravý maso!

Re: Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Pošťák: to mi povídej big_smile

Web

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktory » Beyma 12B100-R pro domácí subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£