Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 70]

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

A co takhle DENON PMA 500 AE

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

DENON? Viz výše....u ostatních značek jako HK, Rotel a další to bude dost podobný.
Snad nejhorší mrdky, co jsem kdy měl možnost vidět obvodově a následně měřit, jsou Advance Acoustic. Například jejich koncák MAA-406 jsem musel do poslouchatelné podoby přivést až po investici cca 8.000,-Kč....

Web

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Zesilovač se nekupuje na radu přátel, sebeloajálnějších a jakkoli technicky znalých, nýbrž zásadně podle vlastních uší, dle poslechu skladeb dobře známých z kvalitního a osvědčeného audio řetězce, na vlastních bednách, ve vlastní poslechové místnosti. Vše s respektem, že se posluchač i jeho preference, technické i kulturní, budou pravděpodobně vyvíjet. Znalosti, zkušenosti a přehled, včetně informací dostupných na webu i na tomto fóru, jsou jen doplňkem nevyhnutelného osobního přístupu, resp. vlastní praktické zkušenosti. Diskutovat ano, ale vlastní podložený úsudek vysoko nade vším. A mít se sebou trpělivost, než k onomu úsudku dojdu. Proto bych já osobně bez poctivého vyzkoušení předem žádný zesilovač nekoupil (sběratelé jsou výjimkou), a již vůbec ne na Aukru či fóru podobného ražení. Tolik můj subjektivní názor. Mnoho zdaru!

(upravil e-man 29. 4. 2010 19:42)

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Hovoříš o jetých kusech , protože prodejní firmy zesilovače na domácí testování nepůjčují . Rozdíly ve zvuku
v nižší střední jsou minimální , ale v použitých komponentech , servisu a výdrži obrovské . Proto zkušenosti
servisáků a uživatelů jsou nenahraditelné . Až  se ti podělá uchometricky perfektní zesilovač a budeš čumět, jak na něj sedá prach kvůli nesehnatelnému komponentu pochopíš .:cool:

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Řadu let používám na Ebay.de zakoupené Rotely, nejdříve RB850, nyní RB960 a jsem spokojen. Na to, že jsou to zesilovače velmi staré (RB850 mám z roku 1982 !!!) hrají dodnes perfektně a bez jediné závady. Uznávám, že na ně je v Česku negativní náhled, ale netopýří uši nemám a kdyby se pokazil, tak za směšnou částku do  si klidně koupím jiný. Ten Rotel RB850 jsem například koupil před 3 lety za 130 € = 3400 Kč i s dopravou.

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Re: e-man: Máte pravdu, ikdyž hovořím o použitých i nových zesilovačích. Slušný a znalý prodejce slušnému a znalému zájemci (to pozná) proti záloze v plné ceně zapůjčí, a ne-li, nekoupil bych. Pochopitelně půjčí ne 5 zesilovačů, ale např. 1 či 2 kusy na finální referenci, která se vytříbí právě na konci celého komplexního procesu výběru, v níž mohou hrát roli i hodnocení třetích osob, servisy a uživatele nevyjímaje. A zde je pak, podle mého názoru, nejvyšším měřítkem vlastní ucho. Pokud je k tomu i vlastní znalost a zkušenost, tím lépe. Neřekl bych že si odporujeme, spíše jen jinak akcentujeme. M.

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Nema problema - tady si tykáme .

(upravil Power of Bass 22. 5. 2010 23:32)

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

http://www.aukro.cz/item1044284341_rote … _zvuk.html odpovida ta cena?  Koupě NADu mi nevyšla, tak hledám dále.. lidně i něco levnějšího co časem třeba "pošlu dál" ale nebude to katastrofa hned od začatku smile
http://www.aukro.cz/item1039773145_deno … x150w.html tohle by se mi libilo, nejake reference? smile
pripadne ma smysl doplnovat to predzesem? http://www.aukro.cz/item1045472744_pred … cnost.html .. nebo by zesilovac za cenu nekereho z techto zesů+predzesu hral lepe samotny...

(upravil Milan 23. 5. 2010 10:52)

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Jsou to vsechno starý nizký řady, záleží, co od toho čekáš no...
možná by bylo nejlepší, kdybys zavolal na tohle:

Prodám zes.Vincent sv-233,stř.manuál,karton,dále cd Vincent s-3 stř. manuál,karton. Šel jsem dál,jen vážný zájem,.Tel.723 042 385

Web

(upravil Power of Bass 24. 5. 2010 1:14)

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

už je pryč,jen se po něm zaprášilo...

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

omlouvám se že to cpu sem,přecijen od původní "kategorie" je to nekde jinde.. ale má cenu jít do nečeho takového, cekem se mi líbí smile a ty peníze jsou por začátek ponekud prijatelnější. http://www.aukro.cz/item1061745933_denon_pma_535r.html

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Jakou cenu má upravený Pioneer A-616? Má v každém kanálu o jeden pár tranzistorů navíc, přeosazené IO a další vychytávky.

Web

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Ten denon nevypadá špatně smile jak je ale starý

(upravil Milan 7. 6. 2010 14:58)

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

To těžko říct, taky asi podle stavu. Ale jako vodítko by mohlo posloužit, že na aukru je 656 za 4000 a jdna 676 je tam v aukci.

To by mě tada zajímalo, co na tom denonu za ty peníze vypadá dobře. Existuje jeste nejakej nižší model? To u bych šel raději do toho Pioneeru

Web

(upravil Power of Bass 7. 6. 2010 16:41)

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

to netuším,nikde sem toho "pincka" nenašel. jen manual z nehož jsem zjistil že se dělal už někdy v roce 1989 smile
jde mi o to jakou hodnotu běžně muže mit ten Denon a jakou službu odvede vzhledem k ceně.. to že jednou pujdu za něčím vykonějším a kvalitnějším je jisté už ted,jenom je ted problem řešit neco za 10-15tis. to se neda uspěchat...
ale musím na něčem hrát tak koukám po tehle levné kategorii ..přitom nechci obětovat kvalitu víc než je nezbytně nutné..
Milan - designove se mi libi a jak je zachovaly (a ma loudness)  např..
ale tak poradte cokoli, prd se v tom orientuju
- prodava k tomu i CD/vypalovačku? Denon CDR 1000 (za 2500) ..  ikdyž je pravda,že by to byl pekny set, CD prehravac je pro mne momentalne zbytecny luxus,nemam CD,prehravam z PC (pres ESI Juli@)

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Ten Pioneer teď po úpravách a měření dává 2x145W/4ohm, mosfetový diferenčáky v koncích a podobný vychytávky. Nemůžu sehnat baterku do foťáku, jinak bych ho vyfotil. Poměrně poctivý stroj to je.

Web

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

sinclaire není to tohle?
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http … CDQQ9QEwBA
Jinak na kolik jsi ho ceníš?

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

aj karamba tongue krásný, hned jsme nějak nepobral že něco nabízíš smile
Lojzku, to se jako budem přetahovat o "komponenty?" big_smile jeslti by bys ho nejradši nepřibral jeste s tema Hanzovyma bednama ! tytyty big_smile

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

nene jenom se ptám... zájem nemám smile

Re: jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Sinclaire napiš potom jakou bys měl představu, má i DO ?

Příspěvky [41 až 60 z 70]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » jaký zesilovač /bazarový/ do cca 15000?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£