Téma: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Potřebuju do bedýnek na schůze hasičů apod. Nemáte někdo něco vyzkoušeného?

Web

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Snad jedině něco od Celestionu pro kytáry smile

http://eshop.kytary.cz/?060508:Kytarove … tory:0:0:0

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Kdysi jsem přemejšlel že použiju 10" do svých sateltů. v BassBoxu jsem skoušel Emi Beta 10, zavřená, myslím že 12l. Ale vyskoušený to nemam

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

sirokopasmova 10" beyma by nebola dobra ? pekna citlivost a slusna cena...

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Toho žlutošmejda asi ne, navíc je to 12" a já potřebuju 10", je to do už hotových beden. Asi to zase skončí cerveza rock´n roll corrida espaňol Beyma 10AG/N..:-)

Web

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Umíš jiný španějský slovo než cerveza, ochlasto? smile

(upravil Lachim 8. 6. 2007 12:49)

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Jj,Sinclaire,Beyma dobrá volba. Používám tu 10AG/N ke všeobecné spokojenosti jak na kytáru tak "na takový to domácí hraní"

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Kdo ji má teď nejlevněji? Nejsou mezi nima pajcy?

Web

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Mohl bych se zeptat kde se da Beyma 10AG/N sehnat? Nasel jsem ji akorat v dexonu a nekde jsem tu cetl ze tam je to lepsi nebrat. Dik

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Myslím muzikant.cz nebo tak něco

Web

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

mno tam sem nasel jenom 8AG/N ale co tohle http://www.elmaart.cz/Download/ceniky/beyma.pdf nekde sice na tech strankach pisou ze je to 100V ale to je urco blbost

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

No právě Maděrovi bych nevěřil ani pozdrav, stejně tak Raszykovi. Jestli by nebylo lepší ji koupit venku...

Web

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

na beyma.sk sou docela rozumny ceny, kurz priznivej smile

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Hele, to má být jako jednopásmovka s 10" nebo k tomu jeste neco prijde? Pokud k tomu jeste neco prijde, tak na Prodance se objevil zajimavy FANE 10" za smesnych  7 stovaku.

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

No ja potrebuju rychle! zbastlit neco provizorniho! na zpev a nacpat do bedny z komba od Fidka nebo neceho takovyho co se mi vali doma takze bych uvital jenom jednu tu beymu. Na to slovensko sem psal maila pac v nabidce sem ji nenasel a zatim nic tak uvidim.

Re: Uřvaný PA desetipalec do cca 15L

Hm tak se uz asi neozvou. Takze uz to neni rychle:)