Téma: propojení

čaute. jsme tu zase s prosbou o radu.
popíšu nejprve co mám. mám aldaxa na sub a receiver který nemá výstup pro subwoofer.
tak a teď ten problémek. signál pro aldaxe beru ze stejné signálové cesty která jde do receiveru. štve mě ale to, že když zesílím receiver, nezesílí se i sub a celé se to tím rozšteluje. je na to nějaké řešení? a přeskočte prosím povídačky typu kup si jinej receiver a tak podobně. díky za cokoli konstruktivního. smile

Web

Re: propojení

pustit do Seniora výstupy co jdou do beden (přes odporový děliče)

(upravil Glatz 3. 2. 2009 22:00)

Re: propojení

mám tam jen juniora. půjde to? nespálím to? co jsou ty orporové děliče? nějaká hotová pixle co se dá koupit, nebo zase bastl? vždyť víš že já jsme jen na krabice, ne na elektroniku smile

Web

(upravil redyuri 3. 2. 2009 22:00)

Re: propojení

ten má tiež repro vstup priamo na to určené

Web

(upravil Glatz 3. 2. 2009 22:18)

Re: propojení

aha. tak já to zkusím. ale běda vám hoši jak to spálím

Web

Re: propojení

k čemu máš návod k subjunorovi? big_smile

Web

Re: propojení

těžko říct. návody nečtu nikdy. big_smile

Web

Re: propojení

Co to mas za receiver ze nezosilnuje aj signal pre sub...To som teda este nevidel, neda sa ti to niekde nastavit?

(upravil sinclair 3. 2. 2009 22:24)

Re: propojení

Přečti si ten návod a jestli se tomu něco stane, zapomeň na reklamaci. Vstupy pro "reproduktorové" vedení jsou na tom čtyřpinovém konektoru Juniora. S podobnýma blbcema jsme počítali, Glatzi smile Chceš to nakreslit, nebo chápeš?
Frank plácá jako ostatně vždycky...

Web

Re: propojení

sinclair: díky. konečně jsi taky zareagoval. mail mi ignoruješ. ... ale takových "blbců" ti asi píše často co? holt každý jsme na něco jiného. ... smile

Web

(upravil Frank 3. 2. 2009 23:00)

Re: propojení

A sinclaire, jak to teda máte pořešený ten výkonovej vstup jestli ne přes odpory? Když teda už plácám.

Re: propojení

No Franku, protože majitel nečetl návod, tak samozřejmě netuší, že odporové děliče jsou na desce Juniora a tím pádem nemusí  dokupovat nic dalšího. Tos opoměl připomenout.