Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

(upravil John370 6. 6. 2007 17:48)

Téma: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Zdravím,v rámci mého chystaného projektu(třípásmo,osazení:8Woofer,5MP60 a Seas 25TAF/D,objem:35 -40l,Br-37 Hz) bych moc všechny moc prosil,jestli by se tu nenašly ochotní lidé,kteří by mi  na tuto kombinaci navrhli výhybku.Vím,že to nebude lehké,ale myslím si ,že toto právě není špatná kombinace a proto by schéma výhybky mohlo posloužit i jiným.Já nemám potřebné znalosti ke konstrukci výhybek a ani potřebný software.Jsem rád ,že umím poskládat výhybku podle schématu.Budu vděčný za každou Vaší pomoc

P.S-reproduktory budou umístěny jako klasika(tedy-bas,střed,výška),bude to sloup,šířka bude-23 cm,hrany skoseny o 30 stupnů

Web

(upravil dawsoo 7. 6. 2007 20:20)

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Což o to v tom bych ti klidně já rád pomohl,pokud bys odemne chtěl, ale potřeboval bych naměřený ty beymy v bednách i s fází ten Seas budu mít taky takže ten bude v pořádku... počkal bych na mikrofony bejt tebou (pokud jsi v seznamu Chucka) ... pak si to změříš i ty sám a v LSPCad-u je to pak už jen o hraní si...

Není co dodávat...

(upravil John370 7. 6. 2007 20:35)

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Samozřejmě,že stojím o tvoji pomoc,a vážím si jí.Ale s tím mikrofonem to je špatné,a žádný totiž nevlastním,a od Czech Chucka jsem si neobjednal.Tak tady je  asi kámen úrazu.A navíc jsem nikdy reprák v bedně němeřil.Prosím,nenašel by se tu někdo kdo na Bezmu 8/Woofer změřený frd a zma?Moc prosím

P.S-nenašel by se tu někdo kdo by byl schopný zkonstruovat výhybku na tu na kombinaci za  patričný finační obnos,bylo by to pro mě asi lepší,měl bych s tím mín starostí

Web

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

To se to nedá graph readerem obšlehnout od výrobce a vliv ozvučnice vypozorovat z  edge? Asi to nebude to pravý ořechový, ale když už není zbytí...
Kombinace je to pěkná, neřekl bych, že tam budou nějaký problémy. Imho to ale nikomu jinak neposlouží, protože ta vejška už se nevyrábí...

Web

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

John370:
To nevadí podle mě ty beymy jsou hodně populární a určitě někdo kdo měření mít bude je oměří a pokud bude hodnej tak se podělí a dá se to dohromady...kdybys byl blízko tak by se to dalo změřit i u mě.

Není co dodávat...

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Opravdu si nechce někdo vydělat a zbastlit mi ty výhybky na tu to kombinaci.Nemáš zájem Franku?

Web

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

John370:
Osobně bych se začal bejt tebou vyhýbkou zabejvat až budeš mít hotový skříně a v nich osazený repráky.... protože pokud to má za něco stát bude ideální to změřit a pak teprv odladit vyhýbku dle konkrétně naměřených hodnot.... já se snad konečně dokopu k boxu na pohodlný měření impedancí i charek s přepínáním a v jedný krabici (Measure JIG) aby to šlo jak na běžícím páse... Pokud jsi od Benešova a máš jak se dostat do Prag s hotovou bednou myslím že nebude probléma.. smile Budu mít nějakej čas v srpnu.. a přínosem pro mne bude to, že konečně budu mít možnost posoudit osobně  Hispánský Beymy.

Není co dodávat...

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Davide, už jsme se domluvili, že za nim sjedu... Musim nachytat zkušenosti big_smile
Budu mít mic od chucka a mám plnou verzi LspLABu 3.
Už jsem tahal moudra z pistoleho, ale mám pár drobnějších nejasností, na který bys mi stačil Ty smile takže z tebe budu asi taky loudit.

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Dawsoo,vážím si toho,že mi nabízíš pomoc.Ale problém jsem už vyřešil s Frankem jak píše.Ale možná budem potřebovat určité tvoje znalosti.Jetli máš zájem tak až budou bedny hotové tak ,si je můžeš přijet poslechnout.

Web

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

To si piš, že ho budu otravovati smile

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Davide, jestli máš zájem, nabízím participaci na T2030+5MP60N+4xARN188. smile Klidně ti to doma nechám týden a můžeš se v tom vrtat. smile

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

John370+Frank:
Oki v pohodičce tím líp smile učit se je třeba,myslel jsem to tak že když jsem t to Džonymu přislíbil v jiným threadu, když se kupovaly ty seasy, aby se sešlo dost lidí na grupáč-nákup, tak že dostojím pokud by se toho neujal frankie nebo někdo jinej...základ je pokud to má k něčemu bejt nejdřív bedna s reproněma měřit a pak vyhýbka...

Michal:
Nebráním se ničemu, ale jak jsem psal až někdy po 9.8. deš do toho pseudo LA? nakonec? Nemuselo by to dopadnout vůbec zle, když ty ARN-ka nepustíš moc vysoko...

Není co dodávat...

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

2Dawsoo: Jestli to budou LA, to nevím, z tohohle projektu nikdy nesešlo, jenom není čas a motivace dotáhnout truhlařinu do aspoň trochu koukatelného konce. smile
Nehodlám je pouštět přes 500hz, spíš níž, tam se podle huberta Teslácká čtveřice přestane chovat jako jedem měnič. Měřil to na nějakých 56xx a krásně z toho byl vidět ten bordel co se vznikal superpozicí na vyšších frekvencích a směrování.
Očekávám, že by se mohl více méně sám od sebe vyrovnat bafflestep tím, jak se postupně směrem dolů bude ta čtveřice stávat jednolitějším zářičem. Mrzí mě, že jsem tam dával tu 2030, ale napojení 5MP60 A T2030 by mělo být víceméně vyřešené.

Pokud to bude ve stavu měřicím, v srpnu se ozvu.

Re: Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Frank napsal:

Davide, už jsme se domluvili, že za nim sjedu... Musim nachytat zkušenosti big_smile
Budu mít mic od chucka a mám plnou verzi LspLABu 3.
Už jsem tahal moudra z pistoleho, ale mám pár drobnějších nejasností, na který bys mi stačil Ty smile takže z tebe budu asi taky loudit.

Ty máš LSP LAB 3 PRO?!!!

Není co dodávat...

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Tři pásma-výhybka(Seas 25TAF/D)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£