Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 7 z 7)

Audioweb.cz » Reproduktory » Levný střeďáky a středobasy

Stránky: ««« 1 ... 5 6 7

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [121 až 132 z 132]

121

Re: Levný střeďáky a středobasy

odpovím za dawsa: ne nezdá - směruje způsobem odpovídajícím jeho konstrukci..... pokud víte co máte čekat nebudete překvapeni..

122 ...editoval Anti (18. 9. 2009 19:27)

Cha,tak to nemá cenu tahat něco za zahraničí,to si můžu tady vzít Monacor nebo Seas,či něo podobného.Škoda,že sou ty větší Audaxy tak mastný...
Akorát bych chtěl něco jiného než papír.Možná lepší papíráky hrajou lépe,ale i tak bych radši něco jiného.

123

Aha, takže vlastnosť, nie vada. Ok, mlčím...

Web

124

je to pásek !

125 ...editoval leon (19. 9. 2009 19:59)

Ale vopravdu, když sedím přímo před a cca, 1,5 m, ten úplnej vršek je vopravdu supr, co jsem doposavaď měl se na to vůbec nehrabalo. Možná trochu, vytuněnej DT-300.

Omlouvám se odbočuju od tématu.

126

trumtululu: ja neviem , ale mne tie obrazky vobec nejdu otvorit, uz to skusal na voacerych PC smile  ozaj posielal som ti mail ohladom cennikov seas,  a este by som potreboval aj nieco od monacoru.  Sorry za OT, hned po vyjasneni tychto veci to zmazem.

127 ...editoval trumtululu (14. 10. 2009 8:54)

neviem, za rána mi to tiež blblo ale už ide, čo sa týka SEAS-u,  momentálne neviem,.  Monacor-neviem o čo sa jedná,. daj vedieť,.. smile

ak smiem, má niekto skúsenosti s sph 165kep?... na kolko a v akej ozvučnici ladil??

Web

128

Všechno si to zhrň a udělej si vlastní thread.

129

Mate niekto skusenosti s MC Gee repro ? chcem si kupit ale netusim ake su co sa kvality tyka...dakujem

130

Koupil jsem čistě ze zvědavosti Audaxí HP210M0 a za 9euro (cca 250 kaček) jsem opravdu mile překvapen, ve zkušební OB desce se chovají velice pěkně a zvuk opravdu neurazí, půjdou do malé sexy úzké deskové ozvučnice v počtu dvou kusů na basech a jeden jako střed..., dávám sem jako tip na levné a slušné repro.

131

Ahoj měl bych dotaz ohledně středotónového reproduktoru. Mam 3pásmové repro a jako střed jsem měl reproduktory od tesly konkretně ARP-150-00/8. Při převážení beden sem ale jeden zničil. Chtěl bych se zeptat jaká by byla nejvhodnější za tento reproduktor do mojí sestavy. Basový reproduktor je ARN-226-03/8 a výškový monacor DT-107. Děkuji

132 ...editoval Kocour (19. 5. 2014 20:21)

Pekne mereni 3" stredaku:
http://feleppa.com.au/speakermeasmid.html

Pasivni HTPC + BV A300SE + ruzne DIY repro

Web

Příspěvky [121 až 132 z 132]

Stránky: ««« 1 ... 5 6 7

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Reproduktory » Levný střeďáky a středobasy

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£