Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Sluchátka » Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 37]

(upravil dokken 23. 1. 2009 23:49)

Téma: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f= … a015633a26

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

zkoušel někdo z místních majitelů 555tek tento mod? smile jak tam o tom debatovali a popisovali,tak ho asi provedu hned , pokud budu v budoucnu vlastnit tyto sluchadla.

Web

(upravil Frank 31. 3. 2009 10:45)

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Sluchadla vlastnim, ale ještě je nemám doma smile Určitě to vywoetunim, ale stejně prd uslyšim smile

Jináč se mi zdá něco nekalýho. Jestli je stejnej měnič, kde se u 555 vyrobí tolik [url=http://www.headphone.com/technical/product-measurements/build-a-graph.php?graphID[0]=563&graphID[1]=683&graphID[2]=&graphID[3]=&graphType=1&buttonSelection=Compare+Headphones]vyšších h[/url]?

(proč mi to nechce brát odkaz)

(upravil wR1t3r 31. 3. 2009 11:10)

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

jo to nevim:) no každopadně ten apgrejd co jsem četl je posun k lepšímu..zas by nebylo ale špatny zkusit ten surround reflector nalepit na 595 jestli by zněli jak 555 big_smile

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Stojí za to ten cenový rozdíl mezi HD 555 & 595?

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

no ten upgrade nic nestojí smile

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

cca 5 minut prace no smile a da se v klidu vratit z5 .

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Špatně jsem to napsal  smile Nemyslel jsem upgrade, ale kdybych si chtěl koupit nové a rozhodoval se mezi 555 & 595. Jestli ten zvukový rozdíl stojí za to, připlatit si cca 1000,-
Neměl jsem na hlavě ani jedny, máte někdo zkušenosti s komfortem nošení (555 & 595)?

Web

(upravil wR1t3r 1. 4. 2009 19:55)

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

když jsem pročítal avforum tak si pohodlnost sluchátek velice chválili a když někdo se rozhodoval mezi 555 a 595 ,tak doporučovali jedine 555. Už bez apgrejdu je prý mezi nimy velmi malý rozdíl zvuku , na integrované zvukarně prý jen těžko poznatelný. No a podle toho jak mluví servisní manual,nebo co, tak v 555 a 595 jsou měniče totožné,tudíž 595 se prý liší od 555 jen tím že ten molitan na tom hlavovym mostě je potažen koženkou a tím že v těch 555 je ten kus pěny.Jinak prý k 595 se dostane ještě plastový stojánek s logem:)   ja rozhodně jdu do těch 555:) po tom co jsem si pročetl všechny ty přízpěvky tam:)


tak dneska došly z k24.cz za 2200,- smile bál jsem se že se jedná o plagiát, když sou tak levný,ale tak originalní krabice a přímnost toho surround reflectoru mě utvrdilo v tom že jsou pravé. aji na av forum psali že to budou prave z toho obchodu smile upgrade byl lehký a fakt zabere 5min. akorát jsem se bál u těch náušníků že je utrhnu když jsem je sundával,ale ok ,jsou tam jen pevně přikliplé. zvuk se nedá popsat, je to pro mě velký skok z koss ksc/75 na senny 555 :)ale tolik nových zvuků atd....no bylo by to na dlouho  a navíc se určitě (snad) ještě rozehrajou smile


jinak na avmanii zatim jeden potvrdil že jsou 100% originální z toho šopu:) takže za super cenu super sluchadla:) ,jediné co neni super je čekačka, psal mi pan 2-3 tydny, ale došlo to za tyden smile

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Frank napsal:

Jináč se mi zdá něco nekalýho. Jestli je stejnej měnič, kde se u 555 vyrobí tolik [url=http://www.headphone.com/technical/product-measurements/build-a-graph.php?graphID[0]=563&graphID[1]=683&graphID[2]=&graphID[3]=&graphType=1&buttonSelection=Compare+Headphones]vyšších h[/url]?

(proč mi to nechce brát odkaz)

Nejspíš kvůli těm hranatejm závorkám v odkazu, leda, že bys to zapsal takhle wink

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Ten obchod k24.cz koukám, že je asi "nejlevnější". Náhodou 595 nedělají v jiné barvě? Jen v olivově zelené?

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Ahoj. Jsem původní majitel HD555, které si koupil Frank. Byl jsem s nimi spokojený více než dva roky. V době, když jsem je kupoval, byly HD595 nesrovnatelně dražší, AKG 530 ještě neexistovaly, o Audio Technice jsem nevěděl zhola nic a rozhodoval jsem se jen mezi HD555 a Grado SR60. Senny si mě získaly plným mohutným zvukem, na který jsem tehdy nebyl zvyklý. Dnes už bych možná spíše zvolil detailněji znějící Grada.

Přestože většinový názor na forech říká, že HD555 nepotřebují samostatný sluchátkový zesilovač, jeho použití zvuk sluchátek znatelně změní - zejména ve spodním pásmu.

Prodal jsem je proto, že mi začalo silně vadit jejich barvení středů v klasické hudbě. I takové KPP dokáží dle mého názoru některé nahrávky z tohoto žánru podat věrněji. Dalším minusem HD555 je nevýrazná dynamika.

Z hlediska komfortu nošení jim nemůžu nic vytknout.

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

v tom k24 mě hodně překvapili jak jsou levný a že je stejná cena 515 a 555:)

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

TigiGold: SR 60 jsou prý zvukově hodně podobné KPP. Porty dnes stojí kolem 800,- což je cena bezkonkurenční. Grado SR 60 stojí víc jak HD 555.
Co máš teď za sluchátka?

Frank: tak jak, už je máš doma? Napiš tady mini recenzi wink

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Ještě ne, má je babička v Praze a nevim kdy přijede... Ale stejně nemám co popisovat, nemám pořádnej sluchátkáč, budu to provozovat z minidisku smile

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Lepší než Mp3 smile  Určitě jsi měl doma nějaké sluchátka, které můžeš srovnat s 555. Ale jestli nechceš nic psát nepiš ...

Web

(upravil BlackRider 4. 4. 2009 8:52)

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Jen nevim, jestli na tebe budou mít dostatek spodků Franto.. smile Já jsem se je naučil používat s vyladěným EQ a hraje to dost solidně. Blbý je, že když jim osolíš, tak nestíhaj... Nebo takhle, když si s nima chcu zabubnovat, tak musim nastavit HP na 70 Hz, 24dB/okt.  big_smile

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Měl jsem HD485 a bylo to příjemně nabasovaný na usínání, ale za cenu hovno vejšek. Radši míň basů, aby jich bylo rozumně a víc vejšek aby jich bylo rozumně smile

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Však uslyšíš, pak poreferuj.. wink

Web

Re: Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Kritik napsal:

TigiGold: SR 60 jsou prý zvukově hodně podobné KPP. Porty dnes stojí kolem 800,- což je cena bezkonkurenční. Grado SR 60 stojí víc jak HD 555.
Co máš teď za sluchátka?

Dle mého názoru jsou Porty při dnešních cenách sluchátka s nevyšším poměrem zvuková úroveň/cena. Grada mají opravdu podobný charakter - čisté, nezastřené na středech a výškách, živý, "rtuťovitý" projev. Za to takové Senny PX100 už obsahují ve svém zvuku onen pověstný "samet", který se ve větší míře projevuje u vyšších modelů a který mě, přiznám se, začal už ve vážné hudbě docela srát.

Teď hraju přes KPP, v záloze mám PX100 a čekám na AKG701.

Příspěvky [1 až 20 z 37]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Sluchátka » Upgrade sluchátek Sennheiser HD 555 na 595

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£