Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 23)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 23 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 452]

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Sláva! Už mi to taky šlape smile
Placebo efekt je dokonalý - mám pocit, že slyším, jak dobře to hraje na autoreprácích Pioneer zabudovaných v nohách pracovního stolu a se zdrojem signálu ze stolního minidisku smile

Web

(upravil dawsoo 14. 5. 2009 20:42)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Hlásim zprovoznění zdroje... zejtra pokud mě to nezabije (bez krabky jen divočina dráty big_smile) to snad konečně poslechnu ... osazení mam vskutku na pokusy veselé: OPA627,AD797,OPA134,LME v singlu (ty jejich debilní značení si nikdy nezapamatuju 49810? ) vše v 6ti kusech tak dám echo...

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

49810 je budič cool

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

dawsoo: na Tomášovu radu jsem tam rovnou vrazil LME49710.
A do crossoveru, který mám hned za převodníkem, jsem dal LME49720 (dvojitá verze).

Web

(upravil dawsoo 15. 5. 2009 12:34)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Jojo jsou to 49710 big_smile říkám totálně debilní značení... duály mam high voltage 49860 pletu si to ,ale ty já osobně tam asi stejně nedám,nelíběj se mi až tak moc svým charakterem http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=400&p=6

Už to hraje ale nevim jak, protože je noc a nemůžu to rozumně pustit... první problém kterej u mě nastane je moc vysoký výst napětí... mam raději 1-2V RMS 6V je moc sad ale to není probléma = pořešim nějakým děličem,Zatim tam mam AD797 uvidím zítra chci zkusit hlavně OPA627BP jako I/V a OPA627AP jako výstupáky big_smile Těmhle dvoum TOP NOtch operasům LMEčka nešahaj ani po .............:D

Druhý den:
OPA627 v HSDACu pánové nefungují tak jako jinde... zvuk je sice obří a hodně hutnej,ale na můj vkus až trochu moc a jakoby subjektivně nemá vůbec vejšky (po výsledkách z preampu zde trošku zklamání)

AD797 mam obavy že třeba trošku kmitá hraje to sice moc pěkně, ale nepozdává se mi teplota pouzder i když je fakt že maj větší napájecí proudy tak třeba při vyšším napájecím je to normálka (nejlepší uchem) v práci to vemu na 200MHz osciloskop abych měl jistotu (pokud to bude ok asi tam zůstanou)

LME 49710 zkusím pak dýl vypadá to že ten by tam mohl fachat asi rozumně (mam jen 4ks nakonec takže nakombinovat s něčím bude třeba) zvukově je to trošku plošší a nahoře náznak trošku 553x soundu,ale jinak to je vcelku v klidu a nevadící.V preampu moc nesedly tady vcelku jo.

OPA134 - podobně jako OPA627 jen více středů a míň basů... myslím že jako zaplatitelná alternativa LME s inverzním soundem,bezproblémů plně použitelný

ostatní operase zatím z důvodu menšího počtu od ks nevyzkouším

Zvuk HSDAC oproti julině první dojmy:
celkově všude čistší,víc basů,THD přes preamp sice o něco horší musim pořešit nějakej plugin do foobaru kterej natvrdo stáhne úroveň v digitálu o 3-6dB a pak to bude to myslím plně ok

Druhý dojmy:
Asi není co řešit za tyhle peníze to všem vřele doporučuju,myslím že nasvý si příjde každej,a zvuk si vyladí na svý ouška použitím optimálně zvolenejch operáků.. Tomáš odvedl velmi dobrou práci DAC se mi líbí.

Ti co maj rádi DPA a analytičtější přednes - myslím že se jim bude líbit nejvíce asi LME osazení

Ti co mají naopak rádi troška teplíčka a jemnosti - těm doporučuju že sedne asi nejlépe OPA134

Drahý operáče jsou lepší ale nemá totak výrazenej přínos aby bylo nutno utrácet tisíce za takový osazení OPA627 tady nemaká a AD797 ano (asi moje volba jako nejlepší a nejneutrálnější) ale chci raději prověřit jejich chování na vysokých fr. kvůli jejich choulostivosti na cokoliv.

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

dawsoo napsal:

Tomáš odvedl velmi dobrou práci

Tohle tedy jednoznačně podepisuji též!
Mé dojmy zde: http://www.audiozone.cz/viewtopic.php?f … ;start=525

Web

(upravil TomasT 15. 5. 2009 18:46)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

o, dekuji mnohokrat panove.  627 tam fakt nedavejte, ja je nemam rad -))) Mam rad AD, to je ta spravna firma na laborovani s OZ.

Dawso, nemas trebas takove AD825-ky ??? Docela by mne to zajimalo. Ja je nemam... A nebo AD8620, nebo spis jejich jednoduchy ekvivalent... Jednou si je koupim, ty by se mi mohly libit -) A muzete se pomalu tesit na to rozsireni, uz se na nem pracuje.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Zdravim, dnes jsem trosku dyl poslouchal u davida EC-jeho preamp-HS-DAC a ty 3p co uz skoro nejsou smile
Musim uznat ze ten DAC je zaty prachy docela dobrej. Diky TT zanej wink vyhledove budu asi taky "zakaznik"

zpetne jsem tenhle thread procital... Na kdy a zda vubec planujes rozsireni o ovladani hlasitosti? Me osobne by ty 4 vstupy co jsou na te zakladni desce stacili... K dokonalosti mi chybi uz jen dalkove ovladat hlasitost smile

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tady u toho maleho hlasitost resit asi nebudu, kdo bude chtit ridit hlasitost a pouzivat to misto preampu, pro toho je tady ten velky. Docela dobrej asi bude kdyz prehraje levou zadni stroje co stavaly 70k... Vyhledove je spis otazka jestli dal budou, protoze ted k nim pribude zdroj a moznost bafru, a pokud se to ani ted nepohne nejak kupredu, nemam duvod abych to udrzoval umele pri zivote, protoze po jednom kuse to delat proste nejde.

(upravil Tudy 18. 5. 2009 10:35)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomasT: hlasitost ani nepotřebuju, spíš by mě zajímalo, jak je to s možností těch dalších vstupů a jejich přepínání? Viděl jsem, že někteří už tam mají zapájený všechny 4 vstupní transformátorky..
Mně by do budoucna stačily 2 vstupy a ten druhý jen přes optiku, takže tam bych ani trafíčko nepotřeboval. Spíš jde o to, jak je přepnout.

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

V tuto chvili nijak a pozdeji pres xn3. A ROVNOU TI RIKAM ZE OPTIKA JE NA ..... ., TEDA NA NIC -) a NEMAM RAD CAPSLOCK-)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Vzhledem k tomu, že teď už budu mít zapojený DA přímo na crossover, tak bych jinak musel přepojovat kabely, když bych si chtěl k usínání pustit CD. Elegantnější mi přijde jen přepnout vstup převodníku. O lepší kvalitě nepochybuji i navzdory optice smile

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tohle je mazec, moc libivé , pěkná záležitost

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tož, můj HS-DAC už je v rackové krabici, takže pokud má někdo v Brně a blízkém okolí zájem o srovnávačku, napište mi ímejl smile

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Dost bylo keců takhle se chová s mým zdrojem a mým osazením myslím že to ujde ne? lol
http://img36.imageshack.us/img36/4315/t … ent6db.png
http://img36.imageshack.us/img36/4315/topdacmeasurment6db.th.png

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

no není to úplně špatný smile

Web

(upravil dawsoo 20. 5. 2009 22:46)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

S LME to takhle rozhodně nevypadá... bordýlek je tím že PC a tím že PCB a zdroj venku na stolku bez bedny nouzovka provedení... pravej kanál 2h kreslí už zvukovka na vstupu s NJM4580 big_smile To bych řek kurva že to není špatný.Tohle je napřímo bez preampu s AD797... OPA627 vypadaj podobně... ale hrajou měkce v tomhle zapojení ostatní šváby už takovej mazec nejsou. Měřeno to je 24/88,2kHz když se to šoupne na 44,1 tak THD je díky vyššímu vnitřnímu převzorkování a užšímu analyzovanýmu pásmu poloviční smile

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Zkoušel jsi na pozici I/V převodníku nějakýho CF drobka ?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

opamp napsal:

no není to úplně špatný smile

Priste se polepsim -))))))))))))))))

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Už se těším až si to od Davida půjčím smile

Web

Příspěvky [41 až 60 z 452]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 23 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£