Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » výběr zesilovače

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil pslava 8. 1. 2009 21:20)

Téma: výběr zesilovače

pánové ...já za svoji tvořivou kariéru prošel stavbou od MBA 810,přes MDA, TDA, LM, STK   a i nějaký ty menší tranzistorovky z A.radia.
Teď ,co jsem si postavil své diy repro visaton cuplet ..došla řada i na stavbu pořádnýho zesilovače .
Nepasu po žádným výkonu,bydlím v paneláku a sousedi jsou samý důchodci,snad tak tranzistorový 2x 30 max 50 W by stačilo na rezervu .
Jde mi o kvalitu
poradíte mi někdo pro který ,z těch miliony návrhů z A radia a stavebnic na netu a tak vůbec se mam rozhodnout?
chtěl bych něco echt a když to bude i s vymyšleným plošňákem ,nebo stavebnice tak se vůbec zlobit nebudu.
zatím sem všechno ke svý nespokojenosti buď prodal,nebo to skončilo rozebraný na další bastlení a v koši.

Re: výběr zesilovače

Nebylo by špatný kolik hodláš investovat do takový stavby, protože potom už se daleko víc uzavře okruh. smile

(upravil LamiCZ 8. 1. 2009 21:26)

Re: výběr zesilovače

Jestli z Amara, tak mozna ten Vorackuv TransiAmp (Leach s ThermalTrak koncakama) nebo obecne Leach, stavebnice ma treba zde na foru Sinclair z http://www.aldax.cz, ten Ti urcite poradi vic. Jestli Ti staci integrovany budic a diskretni konec, tak konstrukce Alana Krause http://www.poweramp.eu, ale ty uz maji vyssi wattaz. Osobne jsem zvedav na pripravovany Aldaxi mosfet.

(upravil pslava 8. 1. 2009 22:06)

Re: výběr zesilovače

obecně Leach,to je docela rozšířená konstrukce ....a soudím není špatná,kdysi jsem ji taky stavěl ....něco okrok lepšího ..?
jde mi o koncový stupně ,takže finance zas až tak nejsou problém ...hlavně ze součástek co se daj sehnat v ČR

z aldaxu se mi zamlouvá -Předzesilovač SubSenior pro subwofer ....o tom uvažuji ,ale to je mimo téma
ten TransiAmp 2120PA z A/R PE 7.08 Pana Voráčka je zatím favorit vzhledem k jednoduchosti a popularitě ......kdo na tohle hrajete,tak mi alespoň napište jestli jste spokojeni,nebo zda by jste dnes stavěly něco jiného a co

Re: výběr zesilovače

tak fajn dneska jsem obědnal koncové tranzistory a plošňák na ten 2120PA z Aradia ......
"rozhodnuto uzavřeno" diky LamyCZ

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » výběr zesilovače

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£