41

Re: Chlíwek pro negram0tné a spamery

Ujotoper napsal:

Pomoooc

Ahojte..potrebujem radu,nazor odbornika na zosiky..aky je vas nazor na... dap audio stage-amp 4.4
????su tie vykony realne.?oplati sa to?nasiel som ho za 26000kc.. Dakujem za rady

42 ...editoval vacropoli (27. 1. 2010 21:24)

áno súhlasim, ale na gramatické chyby ... občas aj jazykovedec natrafí ... takže toto právo si vyhradzujem... avšak štýl písania awoj, ozwucnica, "niaky" namiesto nejaky a podobne... tak to je fakt aj pre mňa (jazykovo menej zdatného) veľmi nevkusné a lezie mi to na nervy...
ako v pohode, že ľudia maju svoj know-how skank super slang, ale tuto myslím nám postačí starý dobrý spisovný "oldskool" ... inak momentálne sa veľmi zapáčil oldskool rap... big_smile ale ako fakt, fiči na tom niekto? alebo som iba ja taký barbar? kuk
___
EDIT: o takom som ani len nepocul.. inak ja po večšine čo tu mám tak dre-ho, grandmaster,afrika bambaataa, a take tie známejšie veci... a hlavne dre má toho dosť..
ale samozrejme je to len taký okrajový štýl hudby , ja počúvam všetko...

43

Sorry za OT... sračka ! Old skool hiphop je lepší http://www.youtube.com/watch?v=1MizeKRpx5M
a trochu zmodernizovaný sound klasiky  http://www.youtube.com/watch?v=zpeZI4-s1Ks  a vůbec http://www.youtube.com/results?search_q … =&aq=f

Web

44

Týý vole Sendy, Manželé yikes Dík wink Já už na ně dozajista zapoměl. Ještě jsem měl rád Piráty lol http://musicserver.cz/clanek/5550/

45 ...editoval Sendy (27. 1. 2010 22:37)

Jo, Piráti, a Piráti 44. Vlastnoručně jsem natočil jeden jejich koncert smile

Web

46

Vacropoli, tento starý hipec sa celkom dal a proti tomu čo je teraz aj basuje trochu. Koniec OT...

Web

47

M4TH0 napsal:

Ten Emi LAB12 ma penovi zaves?? Chynov nemal gumeny??

48

ani jedno ani druhý smile je to jakýsi mix obou materiálů

Web

49

Mám problém s reprom beyma 18lx60

Zdá sa mi, že to nemá tie basy, čo som očakával.  Neviem, asi to bude nevhodným boxom?

50

Rozměry, naladění BR, objem....rozepiš se trochu.

51

To momentálne neviem, ale tie subbasy sú vodne stavané na jbl. Neviem teraz aké presne, ale zajtra zistím rozmery a ani neviem koľko to má litrov a ani basreflexy tam nebudú pasovať, lebo keď som ich vybral, tak to malo lepší zvuk ako s nimi.

52

18LX60 je takovej pomalejší nemastnej neslanej reproduktor, ale díky trochu vyšším Qčkům mám naopak dojem, že je přirozeně hodně "basovej" s hutným zvukem. Neco máš opravdu šeredně špatně. Fotky by taky bodnuly.

53

A pôvodne boli tie boxy stavané na RCF 18"L18S800

Rozmery boxu: 80cm x 53cm x 70cm. Basreflexy 2*10cm a dlhé 10cm

54

Těžko říct. Podle rozměrů můžem jen odhadnout čistý objem asi 220 litrů - to je dost, a podle simulátoru je také tahle ozvučnice dost podladěná. Někam pod 30Hz, což není správné. Je to ale jen odhad, netuším co je to za bednu, může to být jinak, potřebovali bysme víc informací, a nejlépe i foto. Je mi divné, že by se do toho cpalo i L18S800.
První co bych udělal, asi tam nacpal "dvacet litrů" nějakého materiálu, ať se sníží objem, a zkrátil oba bassreflexy o 2 centimetry. Nemusí to být ale nutně dobře, neb nevím na jaké bedně to dělám.

55 ...editoval little (27. 6. 2010 11:42)

Nebereme v úvahu zesilovač, ačkoliv se jedná o prvek možná v tomhle případě důležitější než reprobox samotný. Myslím, že v tomhle bude zakopaný pes...

56

To už na Slovensku vypustili z abecedy "y" ?

57

Zosilňovač používam Dexon dap 1500. To je 2*600W na 8ohm

58

Jestli je to to samý jako ten PA Skytec vedle (1 pár tranzistorů a příkon okolo 200W) tak se není čemu divit. Sundat dekl, nafotit, taky nám napiš jaké používáš kabely na propojení zesilovače s reproboxem. Nemůžeš mít třeba prohozené + a - ? Mám osobní zkušenost s 12LX60, proto naprosto nechápu, jak si někdo může stěžovat na basy od jeho mnohem výkonnějšího kolegy.

59

Nie zosilňovač by nemal b taký vrak lebo má také isté vnútro ako qsc toho výkonu a je ovela lepší ako behringer ep2500. Polarita je správna to som si 100% istý a používam 2*2,5 mm káble.

60

Ale hovno, ten DAP je rovnaka mrdka ako QSA1000. Kurva nauč sa vybrané slova, píšeš ako dementný kokotko.

Web