201 ...editoval Josef Sedlák (9. 12. 2013 11:41)

Re: Chlíwek pro negram0tné a spamery

Ouuu, mě by pak zajímaly jen ty dvě kozy, na ostatek bych se vysral smile Nemám na Noemovu archu.

202

jen ty dvě kozy? bez selky? smile

Web

203

Se selkou je to jako varianta, tedy bez sedláka

204

Když je nouze, dějou se věci. Selka z té práce hlady sežere zelí, prasák vlk našťouchne selku, a kozu sežere převozník.

205

A převozníka sežere zubatá poté co se mu převrátí vor a on se utopí big_smile

206

Klucí jste fakt skvělí vás žeru smile Smetiště se mi moc líbí a ty vtipy ....

207 ...editoval Zorg (9. 12. 2013 23:32)

Crashpc napsal:

Když je nouze, dějou se věci. Selka z té práce hlady sežere zelí, prasák vlk našťouchne selku, a kozu sežere převozník.

a prase se vytáhne z chlívku a ugriluje se na 8kW smps tongue

208

brasel napsal:

zdravim vsechny mohu vas prosim pozadat o pomoc na bednu dostal sem sub jedna se o bose woofer assy,5.25" je nejaka moznost z ozvucnici  moc dekuji vsem

209 ...editoval tomil2002 (25. 8. 2017 22:58)

......Měl jsem možnost si poslechnout HTR 6130 & pure acoustic a nechápal jsem, jak si to někdo může koupit. Jsou ale lidi, kteří jsou s tím spokojeni ... ........
No tak já mám  Yamahy htr 6130 a rx-v596 . Oba stroje jsou super. Měl už jsem kde co , ale nakonec u mě tedy na celé čáře vyhrála Yamaha . Ještě k té htr6130 mám k ní tesly velkoobjemové a velkoobjemvé videotony a to opravdu hraje. Hraji jen stereo jako domácí kino jsem to ani nikdy nezapojil , tam opravdu nevím jestli to není náhodou špatné .Co se týče ale kvalitního poslechu ve stereu kdybych musel , mrknul bych se zase po nějaké Yamaze i když mám pocit že ty starší  jsou mnohdy lepší než nové.