21

Re: Hlašte bezmozky!

little: Děláš to obecně, nasvaluj to jen na tuhle událost. Zasloužil sis to, teď si dáš jistě bacha co postit a co ne.

22

Re: Hlašte bezmozky!

neda mi to se taky nevyjadrit.. sice vubec nevim co tam bylo napsano neb sem to necetl ale pokud tam bylo 20 prispevku OT ktere littlovy pokazily kseft nemel bys tondo trestat littla byt je to little smile A opravdu, sekce BAZAR je tu od toho aby se prodavalo a kupovalo. Ne od toho aby nekdo nekomu rikal nedelej to. Pokud tak chce ucinit muze mu napsat soukromou zpravu!! od toho tu takove veci jsou nebo si muze na smetisti zalozit thread: Little nekupuj kodany nebo proc to co chtel little udelat je spatny.

chapu obe strany a i souhlasim stim ze to little nemel mazat pokud tam byli hodnotne prispevky byt OT. Spravny postup zcela jiste mel byt takovy ze se mel obratit na admina aby cistku/presun udelal on. Se skupinou littlove do budoucna souhlasim smile

nicmene admin je tu jen jeden a ten necht rozhodne(teda uz vlastne rozhodl smile )

23

Re: Hlašte bezmozky!

Viz můj předchozí post, netrestám ho za to, co se stalo v bazaru, to jsem taky nečet, ale za to, co dělal permanentně všude, zámetáním po sobě nedával threadům smysl...

24

Re: Hlašte bezmozky!

Když už jsme u toho zametání, tak by tady dávno byl jiný adept na omezení podobných práv.

Web

25 ...editoval Frank (12. 2. 2009 22:07)

Re: Hlašte bezmozky!

šup s Bohušem F. Ing (C) do Littlů!

26

Re: Hlašte bezmozky!

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=119199#p119199

Nic naplat...

a nasledne
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=119209#p119209

Nemam rad lhare. clovek muze nevedet, mylit se cokoliv. Ale otevrene lhani se mi prici. Antonio, jednej podle uvazeni.

27

Re: Hlašte bezmozky!

Chlapi, žeňte ty patnáctileté rozeřvané fracky odsud pryč, jinak Vám to fakt za pár měsíců rozloží na atomy. Přitáhnou další svoje kámoše a bude tu z toho wypatlanej chat.

Web

28

Re: Hlašte bezmozky!

Vážení, musím Vás varovat.

Bezmozkovitost roste. Nevím s čím to má souvislost, jestli s předvolební kampaní, krizí nebo je to všeobecný úpadek. Na doposud "čistých" fórech se objevují čistě provokativní příspěvky, případně něco podobného co se děje tady. Buďme k sobě dvojnásobně zdvořilí a slušní, ať je případný narušitel snadněji identifikovatlený a vytěsnitelný.
Budu psát s diakritikou.

29

Re: Hlašte bezmozky!

Je to všeobecný úpadek spojený se znuděnou generací smradů.
Kluci a holky, co mají den po dni smysluplně vyplněný svými zájmy, nemají potřebu nic takového dělat a spíš se snaží se ke "svému" hobby něco víc dozvědět, tady je to ostatně na spoustě normálních mladých kluků vidět.
Michale, chtěl bych vidět výsledek drobného testu :
Deseti studentům 2-3. ročníku SPŠE nebo učňům s maturou oboru elektronika bych rozdal po pětistovce, aby ji nějak smysluplně využili.
Po týdnu bych se zeptal, kolik z těch deseti si v knihkupectví nebo i antikvariátu koupilo dobrou knížku.

Web

30

Re: Hlašte bezmozky!

sinclair, to mi pripomenulo jeden vtip smile

Učiteľka chce naučiť deti narábať s peniazmi, a tak dá každému 10 korún, majú za to niečo kúpiť, a na druhý deň im povie, či rozumne vynaložili s tými peniazmi.
Tak sa teda chváli Anička:
-Prosím pekne, ja som kúpila čerešne. Všetky som zjedla, kôstky som zasadila a idem čakať na úrodu.
- Múdro Anička. A čo ty Jožko?
- Ja som kúpil marhule, a kôstky som zasadil.
- Výborne Jožko. ... a ty Móricko?
- Ja som kúpil jaternicu.
- S pánom bohom, jaternicu a to už čo je na tom rozumné?
- No tak večer sa s ňou sestra sexuálne ukojila, potom sme ju zjedli, črevo otec použil ako kondóm, ráno sme sa do neho vysrali, mama ju išla reklamovať, že je pokazená.
A tu máte tých desať korún pani učiteľka.

Web

31

Re: Hlašte bezmozky!

Mně je občas docela líto, když vidím jak v knihkupectví jsou dva lidi a ve vedlejším nehtovém studiu je narváno...

32

Re: Hlašte bezmozky!

To je tím, že je mnohem víc lidí, kteří mají nehty, oproti těm, co umí číst....

Web

33

Re: Hlašte bezmozky!

ono zase aj kvalitnej literatúry medzi brakom je málo smile a aj tá cena.... smile

Web

34

Re: Hlašte bezmozky!

No tak se přiznejte, kolik z Vás má doma Smetanovu Praktickou elektroakustiku z antikvariátu za kilo, nebo Svobodu-Štefana za pade!
Já bych vůbec nebyl proti threadu, kde by byly uvedeny tipy na kvalitní, třebaže starší literaturu. Jenže to bych zase musel začít já a opisovat ty dvakrát čtyři metry délky knížek z mé knihovny se mi kurrva nechce...

Web

35 ...editoval 7tech (13. 2. 2009 17:22)

Re: Hlašte bezmozky!

Co se týká té bezmozkovitosti, tak já se pořád nemůžu srovnat s tím, když někdo v inzerci napíše osobní odběr a bydliště nemá ani v profilu ani ho nedopíše.

Sinclaire, už několikrát se tu dohadovalo něco ve stylu: Nechte mě to vydražit, já to oskenuji a vyvěsím. A víš, jak to dopadlo? Příště na každého se..!

36 ...editoval sinclair (13. 2. 2009 17:27)

Re: Hlašte bezmozky!

Já se zas nemůžu srovnat s tím, že spousta lidí nemá v profilu ani jméno, ani adresu, nic, ale hlavně, že mají nahrané avatary. Myslím, že tady konkrétně na tomto webu nehrozí únik údajů a i kdyby, tak jedině v pozitivním slova smyslu.

Pavle, té dobré literatury ať už v antiq nebo na aukcích valem ubývá, nebylo toho vydáno ani za dob socialismu zase tolik /i když dost/, aby to vydalo pro několik dalších generací. Takže příště každý sám za sebe...

Web

37

Re: Hlašte bezmozky!

RaRs v PDFku už máme smile

Web

38 ...editoval Duwenbleidd (13. 2. 2009 19:52)

Re: Hlašte bezmozky!

Antonio: Hlásím dalibora, pokud nemá nějaký doklad o poruše čtení tak na tomhle fóru asi nemá co dělat. Sám jsi ho už asi zaregistroval, jestli se bude jeho chování z dredu o SPV opakovat tak ban.

Kluci, co takhle napsat v nějakém dredu knížky z oboru který má smysl koupit (neobsahují blbosti)? Rád bych získal nějaké povědomí o zesilovačích, ale nechci naletět na borce kteří šíří neověřená schémata a podobné případy (Sinclair ví)

39 ...editoval opamp (13. 2. 2009 20:30)

Re: Hlašte bezmozky!

Řada i dobrých knih nějakou tu blbost obsahuje, vždy je nutno přemýšlet. Často to jsou jen "blbosti" z dnešního pohledu, tehdy snad opodstatněné... věci typu "zesilovače nad 20W nemají smysl, šířka pásma nad 20kHz nemá smysl" atd. Nebo spoléhání na "všemocnou" zápornou zpětnou vazbu, prostě splácám sračku ve třídě B, zatáhnu vazbu na hranici stability, změřím tomu 0.2% THD na kile a žiju ve sladké iluzi, jak dobře mi to hraje smile

EDIT ale nějak jsem utekl od tématu.

Web

40

Re: Hlašte bezmozky!

Sinclair: ona se stará literatura blbě shání, když člověk neví co vlastně má shánět, a jak někdo podotknul, on by to stejně žádnej soplák nečetl. nějaký prašivý starý knížky. Já jsem z těch sopláků co by to četl, ale zase jsem proti tomu kopírování na net, protože by to pak pro každého byla velmi lehce dostupná informace, a ta už pak ztrácí svou cenu....