Téma: Hlašte bezmozky!

erik666, tři stejné thready, nedodržuje pravidla, píše jak debil... Uvítal bych, kdybyste mi takovéto trotly hlásili ("Nahlásit" u každého postu). Už delší dobu tady kolem sebe bleje a je náhoda, že jsem si toho všiml. Hlásit!

Re: Hlašte bezmozky!

To můžu, bonzy tohodle typu jsou prospěšné.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Metoda se zatím osvědčuje, hlaste blbínky dál. smile

(upravil jean 23. 1. 2009 9:47)

Re: Hlašte bezmozky!

AAA jasný prípad. Dúfam, že tu bude za 10 minút, že lezem sinclairovi do prdelel roll, Ale myslím, že na prodance fóre by podali referencie, dá sa to dohľadať v histórii.

Re: Hlašte bezmozky!

Spíš sinclair je jasný případ. Doteď mi ty koaxy neposlal, přestože mi to již třetí (?) týden slibuje. Sinky, chápu, že nejsi žádný e-shop, ale tohle je prostě moc... sad

Re: Hlašte bezmozky!

Nic proti, little, každý má nějaké máslo na hlavě, a při občasném čtení tvých příspěvků už to někomu ve vlasech i žlukne, že ? smile

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Little tebe by som dal BAN ako ďalšiemu. Aj mňa sinclair už sere s tým debilným rádiom, ale on aspoň púšťa rozumy zdarma na fóre. A hlavne funkčné rozumy...

Re: Hlašte bezmozky!

A co, vemu si je sebou do hrobu???....

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Sorry Sinclaire za narážku, ale neber si do hrobu ty zesíky, co tu různejm lidem visíš už nějakou dobu. Já s Tebou sám žádnej problém nemám, ale sere mě to za ně.

Re: Hlašte bezmozky!

Ty koaxy si taky do hrobu neber... lol

Re: Hlašte bezmozky!

Všecko bude

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Hada se to ve me, hloda me svedomi a pocit "mas to zapotrebi", ale ano, mam.

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=118945#p118945

Little, to se ani trosku nestydis po debate, co jsme spolu meli po ICQ? Navic jsi opet sobecky pripadne navstevniky tohoto fora pripravil o spoustu informaci, ktere tam byly k dohledani. (vhodnost velkokapacitnich kondiku k STK) Nevim co se tam delo vecer, ale dnes rano jsem nasel jenom smazany a obnoveny thread.

Tohle je torsku offtopic, protoze se maji hlasit lidi bez mozku. Ja nahlasuju cloveka bez patere, protoze uz me to nebavi.

Praskat se nema, ale hlasit se to musi.

(upravil opamp 12. 2. 2009 11:36)

Re: Hlašte bezmozky!

Díky že ses Michale ozval, já nad tím nasraně mávnul rukou.

Můžeš mi little vysvětlit co tě k tomu vedlo? nebyl tam jedinej útok na Tvojí osobu a celý se to vedlo v odborný, věcný a objektivní rovině.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

zákaz littlovi editovať/mazať.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

redy: Kéž by to šlo, jediným řešením je tedy dočasný ban.

Re: Hlašte bezmozky!

nejde urobiť že ho dáš do skupiny ktorá má zakázaný edit?

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Čo tam bolo napísané?

Web

Re: Hlašte bezmozky!

redy: Měls pravdu, jde to. Little je nyní ve skupině Littlové.

Re: Hlašte bezmozky!

Já jsem nestál o jakýkoliv názor, já jsem stál POUZE o koupi elektrolytických kondenzátorů. Všechno, co bylo navíc tam nemělo co dělat, jednalo se o OT, který obzvlášť v bazaru NEMÁ co dělat. Sám si to Tondo říkal, tak nevím co vyšiluješ.

kurpelm: Bylo tam v kostce napsáno, že pokud přidám ke stávající filtraci nějakou další, odprásknu koncové čipy v STKčkách

opamp: Odborná diskuze NEMÁ s sekci "Bazar" co dělat, na to jsou tu jiné sekce.

"2. Vyvarujte se zbytečných OT diskuzí, je to slušnost."
Pravidla jsou tu evidentně jen pro okrasu. roll

Re: Hlašte bezmozky!

Víš ty co? Jen jsem se tě bez jakýchkoliv emocí předem snažil varovat před následky toho, co chceš udělat. Od nynějška mrdám na tebe i na ostatní, ať si dělají, co uznají za vhodné.
Dokonce to bude mít i výhody:
někdo se zbaví starých kondenzátorů a za utržené peníze si koupí něco rozumnějšího, ty si odjebeš hybridy, budeš muset koupit nové a uděláš někomu kšeft, peníze se budou vesele točit a krize malým dílem nebude tak citelná...

Web