Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Centr se zesilovačem od TVM

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: Centr se zesilovačem od TVM

Zdravím. Od kámošem jsem výměnou získal centr od TVM. Má to v sobě zesilovač, ale je tam strašnej bordel v kabeláži.Někdo se v tom vrtal a většina kabelů je přepájená, zašmodrchaná a našel sem tak i kabel, co nedeve nikam. Bohužel ten zesilovač z toho asi vyndat nepůjde. Nemáte někdo představu, co by to mělo být? Na stránkách TVM sem nic podobnýho nenašel. Rád bych to doved do funkčního stavu.
Fotky:
http://martinsad.wz.cz/foto/centr.jpg
http://martinsad.wz.cz/foto/centr2.jpg

Re: Centr se zesilovačem od TVM

No ptám se, jestli někdo o tom něco neví, nebo k tomu nemá nějaký papíry. Nebo třeba je ten zesilovač nanic a nemá cenu to ani opravovat...

Re: Centr se zesilovačem od TVM

Centr se zesilovačem? To jsem nikdy v životě neviděl. Nepoužíval to kamarád jako boombox? smile

Re: Centr se zesilovačem od TVM

Já právě taky ne. Ne, kámošovi se to válelo doma, von s tim nemá nic moc společnýho. Ale neřek bych, že to je dodělávaný doma, nebo nevim. Ale je možný, že tam je přidělávaná jedna ta reprosvorka, že u tý kulatý někdo neuměl zapojit výhybku, tak tam udělal jiný svorky, kde má hrát repro bez výhybky. Na přední straně je snad i dokonce IRDA senzor. Takže se to možná ovládalo i přes DO...

Re: Centr se zesilovačem od TVM

vypadá to hodně zajímavě! big_smile, taky jsem nikdy nic takového neviděl... ale řekl bych že je to dodělávané doma protože aktivní centr...nevím nevím jestli by se TVM do něčeho takového pouštělo smile

Re: Centr se zesilovačem od TVM

Kurva to snad není možný...
Má to snad typový štítek z TVM? To nepoznáš, že je to běžný TVMácký centr, do kterého kdosi naprasil zesilovač od cizí firmy? Nebo si vážně myslíš, že takovou prasečinu by v TVM pustili na trh?
Fakt mi není jasný smysl a účel tohohle threadu.

Web

Re: Centr se zesilovačem od TVM

toš potřebuje to zapojit a neví jak.... - teda podle mě smile

(upravil martinsad 28. 12. 2008 21:26)

Re: Centr se zesilovačem od TVM

Nevim no. Ale jestli to někdo dělal doma, tak si s tim nusel dát fakt záležet. všechno upevnění a pod je udělaný skvěle. Taky se mi nezdá, že by někdo doma k tomu dělal ovlánání přes dálkový ovládání. Na zadní straně na  zesilovači je napsaný Made in Czech Republic. Možná to někam vyváželi, co já vim...

Zapojit centr samotnej dokážu, ale rád bych zprovoznil ten zesilovač.

Re: Centr se zesilovačem od TVM

Máš tam napsaný Correct, což je česka firma, dřív dělala takovýto zlepšovátko zvuku, dokonce ještě funguje, hoď si to do gůglu.

Re: Centr se zesilovačem od TVM

Ajo, mě ty jejich stránky v mozille nejeli. tak jo, našel sem to
http://www.correct.cz/detail.php3?typ=A … i=av.audio
Takže to opravdu dělala nějaká firma a ne někdo doma. Snad mi k tomu pošlou nějakou dokumentaci když jim napíšu smile

Re: Centr se zesilovačem od TVM

No vidíš to, jak to de, když se chce.

Web

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Centr se zesilovačem od TVM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£