(upravil right13 20. 12. 2008 20:36)

Téma: zosilovac v triede "U"

http://sweb.cz/royalsound/texty/amplifieruclasse.htm  wtf?  original fake.som zvedavy kedy to feddermann ubastli big_smile

Web

Re: zosilovac v triede "U"

Krása, díky za prosvětlení večera smile

Web

Re: zosilovac v triede "U"

ROFL Megapyčo LOL big_smile cool lol

Web

Re: zosilovac v triede "U"

Jo, Láďa se vytáhl.

Re: zosilovac v triede "U"

Ne, ten zesilovač nemůže principielně pracovat ve třídě U. Ve skutečnosti je ve třídě vŮl.

Web

Re: zosilovac v triede "U"

Mně by jen zajímalo kolik dostal autor objednávek na tuhle p......ovinu.Možná by jsme se divili jaký by to byl byznys.

Re: zosilovac v triede "U"

Autor je hlavně srandista a jak ho znám, tak tohle by určitě nevyráběl. Tuším, že to byl silvestrovský vtípek do hodně starého vydání Sterea a videa

Re: zosilovac v triede "U"

Původ sahá až do Hudba a zvuk, původně se to jmenovalo ZBZ 001, zesilovač bez zkreslení....to ovšem ještě nebastlili ani vaši fotrové, takže vám ani o tom nemohli říct....bože, jak já už jsem starej... lol

(upravil godz 21. 12. 2008 16:30)

Re: zosilovac v triede "U"

No bola to vtedy dobrá sranda. Redakcia HaZ to zaklincovala tím, že tento zosilovač odfotografovala a dala na titulnú stránku - išlo o dva do seba skrútené drôty Popis zosilovača bol na dve strany s prekvapujúcim záverom - zosilenie bolo rovné 1. Vspomínam si ešte na srandičky redakcie, keď nejaký audiofil si mal niekde v južných Čechách kúpiť dve staré chalupy a spraviť z nich reprosústavy, každú osadená cca 40 kusmi ARO 835 + ostatné meniče a celé to mal poháňať dvoma vyradenými zosilovačmi na rozhlas po drôte. Najviac som sa pobavil na tom, keď doporučovali mazanie tela nejakou špeciálnou gebuzinou zo zahraničia, kvôli vnímaniu nízkych frekvencií. Keďže sa to u nás nedalo zohnať vymyslelo sa natieranie vyjazdeným motorovým olejom !!! Som presvedčený, že nejaký blb to určite aj skúšal.

(upravil danhard 22. 12. 2008 19:06)

Re: zosilovac v triede "U"

Se stodolama se pohnout nedalo, tak vyšlo místo ideálního poslechu uprostřed řeky, tam se dalo s pramicí a pomazanej vyjetým olejem v pohodě zaparkovat, ovšem dokonalý poslech rušil vzdálený splav smile