Téma: 1PF06708

Potřebuju k mojim budoucím bednám tuhle výhybku, ale ty cívky co tam jsou sem nikde neviděl prodávat. Nemáte někdo kontakt na nejlepe mejl na člověka kterej by mi dokázal ty cívky navinou? Popř neválí se takové někomu doma? A je někdo schopnej mi někdo ty výhybky udělat ? Nebo na ně aspoň vyškrábat nebo vyleptat desku? Nemá někdo fotku origo výhybky? Nebo němá přímo někdo původní výhybky že bych je odkoupil a repasoval? Bude vadit když ke středu dám elyty?
http://img515.imageshack.us/my.php?imag … bkari0.png

Re: 1PF06708

Kup MKTčka, o elytech ani neuvažuj.

Re: 1PF06708

A zeptám se moudřejších - jaký je jejich názor na použití "rozběhových" kondíků pro motory ve výhybkách? to mě docela zajímá.

Re: 1PF06708

Šlo by misto těch tesel tam dát 25TAF/D ? nějakou jednoduchou úpravou výhybky? pomůže mi někdo s tím ?

Re: 1PF06708

Cievky neviem kde ti navinú, elyty nedávaj ako spomínal Dingo. Neviem načo by si robil plošák na výhybku, origo je na kuse preglejky, pájkovacie očká a frčí sa. Foto pôvodnej výhybky prikladám, lepšiu fotku bohuziaľ nemám, musel by som bedne rozoberať a to sa mi dvakrát nechce kvôli tesneniu basáku...
http://img459.imageshack.us/img459/4778/vyhybka1pfqw9.th.jpg
Či by tam šlo dať seas netuším. Jo, a v origo sú cievky vinuté hliníkovým drátom, bacha na ne! Ale aspoň že všetky sú vzduchové...

Web

(upravil Karlos 2. 6. 2007 23:19)

Re: 1PF06708

Hm tak tam snad mohu dát měď ně ? místo hliníku ??
BTW dík za  foto

Re: 1PF06708

Musíš! Hliník je totiž na cyp. Já mám asi poctivější 1PF a mám měď. A cívky navíc by se asi i našly smile

(upravil babakus 3. 6. 2007 8:36)

Re: 1PF06708

http://www.uss.own.cz/1%20PF%20067%2008.JPG tady je malinko lepší fotka origo vyhýbky

jestli jsou cívky navinuté hliníkem nevim wink

Re: 1PF06708

Hm tak to vypadá dobře, žádnou desku potřebovat nebudu. Franku co s těma cívkama? Jen mě dráždíš nebo fakt si ochotnej mi něco prodat? smile

Re: 1PF06708

Njn, hliník, meď... asi vinuli čím sa im chcelo, ale to nevadí.

Web

(upravil Frank 3. 6. 2007 11:28)

Re: 1PF06708

Já mám jedny výhybky komplet krásný + komplet díly na druhý a ty bych asi i pustil smile Až si pojedu pro ARS, tak dostanu slevičku smile

Kurvá... 6.6 (teda už 7.6.) kolem 1 hodiny ráno bych asi neměl jezdit, co? big_smile

Re: 1PF06708

Hele pánové, je nějaká reálná šance že mi někdo pomůže s dopasovaním 25TAF/D k výhybce místo původní papír Tesly? Původni repro jede od 1500hz ale ten seas až od 1500Hz takže nevím asik to bude chtít překovat část výhybky bude-li to vůbec možné co na to říkáte? smile Myslím si že nebude stačit jen vejškáč zatlumit .. A nevím na kolik je v původní výhybce vejškáč dělěn ..

Re: 1PF06708

Bude to na cyp... A podle mě ta Tesla bude dělená vejš, takže bude stačit ten seas jen zatlumit.

Re: 1PF06708

Hm no já bych chtěl o něco lepší vejšky, střed pak mohu taky vyměnit. A basák je celkem solidní za ty peníze. Takže honem názory ať kdyžtak mohu říct o 2 seasy smile A jestli ne tak ne no smile