Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: Dispre 1

Jak to ? Jak by si to lidi jinak stavěli ?

Re: Dispre 1

Dá se koupit PCB a dokumentace a myslím, že za hodně dobrej peníz...

Re: Dispre 1

No jestli se to da rozumne koupit, tak proc ne, vetsinou se od distribuce autori po chvilce distancuji - ani neni divu.

Web

Re: Dispre 1

O dipre II jsem uvažoval i já,ale  prošvih jsem opět první řadu desek... Dispre I byl jen takovej prewiew...

Není co dodávat...

Re: Dispre 1

Muzeme na to nahlizet treba jako na studii smile

Web

Re: Dispre 1

Pokud vím, tak PMA někde psal, že pravděpodobně nějaký PCB zbydou z prodeje do zahraničí.
Za zeptání nic nedáte... smile

Re: Dispre 1

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=4120

Re: Dispre 1

Takže myslíte že dvojka sa dá považovať už sa pomerne počúvateľný pream a nie nejaké kurvítko? schému som na slovanete vyhrabal,takže by som si len navrhol dosku. Kupovať to moc nechcem, jednak sa to predraží z nuly na tisícku,čo by sa ešte dalo zniesť, ale rád by som to postavil cez sviatky keď je čas a to by som sa k doske určite nedostal.

Re: Dispre 1

BobiseK: to schéma není ale kompletní! Na tom, jak to bude fungovat, se nemalou měrou podílí i návrh desky. Pokud to chceš stavět, napiš PMA a  desku si od něj objednej i se stavebním návodem,  jinak se ti může stát, že to nebude fungovat… S DPA222 to hraje vážně dobře wink

(upravil bubu1 20. 12. 2008 23:27)

Re: Dispre 1

No do dispre bych se nepouštěl,ale kousek níže máš téma diskretní preamp se všemi nutnými informacemi.Jinak velmi kvalitní.
Tím myslím vlastní návrh DPS.

Re: Dispre 1

dík za typ. Tento sa mi páči najviac smile nemôžem sa akurát dopátrať ku tomu, načo je dobré to DC servo na výstupe? nenapíšeš v skratke?
To môže byť fakt že má kvalitne navrhnutú DPS, k tej sa zrejme i tak nedostanem. Tak si budem musieť načarbať vlastnú a dúfať že z toho nebude oscilátor smile

Re: Dispre 1

Bobisek až to chceš pod stormček, tak ti môžem predať dispre I. Je to origo osadená doska od PMA.

Re: Dispre 1

Bubuxin díky ale nie. Ja som taký ten "blázon" čo ide svojou cestou a robím to viac menej len ako hobby, pre radosť smile Keby mi ide len o zvuk, si kúpim hotové stroje niekde v obchode.

Re: Dispre 1

Ten operák ti udržuje nulovou SS složku na výstupu.U těchto zapojení bych ho použil.

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£