Téma: Peugeot 206

Zdravim vsechny priznivce autohifi. Potřeboval bych radu ohledne autoradia do peugeot 206, nedavno jsem si tento vuz koupil a je v nem tovarni radio blaupunt s kazetovym prehravacem sad je tam i zabudovane ovladani pod volantem ktere bych chtel zachovat. Chtel bych nejake autoradio ktere podporuje prehravani CD i MP3 s oranzovym podsvicenim a pokud mozno zachovat i to ovladani pod volante.

Re: Peugeot 206

jo a taky aby melo nove autoradio vystup pro subwoofer nebo linkovy vystup....

Re: Peugeot 206

Co vím, tak nejlepší pro zachování originálního ovládání jsou Pioneery+nějaká jejich krabička mezi rádio a ovládání. A jestli se nepletu, nejlevnějším modelem s oranžovým podsvícením (a mnoha jinými) je DEH 5000 UB. Viděl jsem ceny od 3600 po 5000,-

Re: Peugeot 206

s tím ovládáním pod volantem je trochu potíž, z těch levnějších co znám má oranž. podsvícení Alpine 9880, ta má 3páry cinchů out, i výstup na tovární ovládání z volantu - jen nevím jestli dělají modul do 206, budeš muset trochu hledat.

Re: Peugeot 206

To ovladani je original 206? Delali se tam dva druhy - jedno byla jak rikas takova mensi packa pohybliva ve dvou osach (pro kazetak) a druhe uz bylo sofistikovanejsi se 4mi tlacitky a rotacnim prvkem (pro tovarni CD).
Alpine dela modul pro 206, ale je dost drahy, smysl ma pro fakt kvalitni instalace.
Pokud tam ted mas blupunkta a nikoliv standardni radio, co se davalo do 206, tak bych byt tebou zkusil nekde pujcit blaupunkta, ktery by umel to, co rikas. Je velka sance, ze konektor bude sedet a zakladni funkce - tedy vol+,vol-,next, prev budou fungovat i na tom novem radiu, protoze tovarni 206 neni blaupunkt. Mel jsem jak kazetu tak CD tovarnu 206.

Re: Peugeot 206

ja myslim ze to radio je tovarni, aspon se tak tvari, pasuje primo do vyrezu v palubce bez jakehokoliv ramecku.....
To ovladani je mala packa pohybliva ve dvou osach a na radio je pripojena do ISO konektoru myslim ze je to miniISO, stacilo by mi treba i starsi radio z 206 na CD kdyby nekdo o nejakem vedel....

Re: Peugeot 206

Uz ho myslim nemam. Ale jak rikam, original peugeot bylo co sem videl vzdy VDO-Dayton. Mohl bys o vyfotit, zajima me to. Pokud je to blau, tak zkus nekde nejake jine blau, ubastli nejakou redukci a uvidis...

Re: Peugeot 206

jj, vyfotim ho a dam sem odkaz, pisou na nem blaupunkt tak to asi bude blaupunkt  smile