Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nejlepší zesilovač do 15000kč

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 41]

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Nakonec je to možná i dobře. Uspořádat předzes se 4 deskama do jedný krabice s koncem by nemuselo bej úplně snadný. Ale na ten mosfet se těšim, Bude to další kandidát na požírače proudu...

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

SPM200F je excelentní krám, ale bude i drahej. Jeden pár lineárních mosfetů Toshiba SK/SJ přijde skoro na čtyři stovky a jsou tam dva...nicméně THD v pásmu 10Hz-200kHz nepřekročí 0,003%, o odstupu ani nemá cenu se bavit /lepší než -110dB/, DF na 100Hz je přes 300, samozřejmostí jsou všechny ochrany včetně tepelné.

Jo a zapomněl jsem avizovat, že na vánoce bude v Aldaxu k dispozici síťový softstart. Malý šikovný modulek, dodávaný jako stavebnice včetně plastové krabičky, zabraňující úrazu a usnadňující montáž.

Web

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Bude součástí softstartu síťový filtr a ochrana proti špičkám ?

(upravil mechanik 1. 12. 2008 19:58)

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

sinclair:ked sa tu tak pekne píše o SPV250 a že ju neprekoná zosilovač do 15 000kč ako je na tom SPM250? najviac ma zaujíma kolko niečo také stojí v obchode smile

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Klone, síťový filtr ne, ten se přece dá koupit vestavěnej v Euroštekru. Ale dva varistory CV+275K20, jedna proudově kompenzovaná tlumivka a XY kondenzátory 100n/2x2n2 tam budou.

Web

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

aký bude zvukový rozdiel v DPA222 a SPM200F ? a ešte si neodpovedal na rozdiel medzi SPM250 a SPV250 a kolko zhruba stojí niečo také v obchode ako SPM250?

dúfam že som zas nenapísal dačo zle aby si ma nezvozil lol

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Nevim, co by sis predstavoval, ze ti na to kdo odpovi.. hodlas si alespon jeden z nich poridit? Jed si to nekam poslechnout.

Web

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

dlhší cas pokukujem po kvalitných stavebniciach a casom si určite niečo postavím ale to fakt až casom smile

(upravil kyselym 6. 12. 2008 17:16)

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

tak to zatim neres. stavebnic se ti tu nabizi kupa. Doporucju si napred danou vec poslechnout! dnes uz to asi nebude takovy problem.
a abys mel do budoucna o cem premyslet big_smile
http://www.poweramp.eu/

edit: a prosimte nesrovnavej dpa222 s aldaxy.

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

navíc srovnání fetu s bipolárem .... lol Obecně maj FETy jemnější vejšky, pro mě až moc.

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Kyselym: Máš nějaké zkušenosti s těmi moduly co jsi poslal odkaz?

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

ne

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Sinclaire, kdy bude SPM200F? Chtěl bych zes od Aldaxu - to už je jistý - ale ještě řeším zda počkat na tenhle nebo vzít něco ze stávající nabídky...

(upravil dawsoo 4. 1. 2009 23:01)

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Pokud mam mluvit za sebe co bych si pořídil já tak rozhodně asi stavět ... do 15k je král a best z toho co jsem měl možnost symasym enhanced ala pistole a macurův 30W koncáček s fetama a chybovou korekcí... kdo hledá hajent sound neznám v těchle cenovkách nic lepšího... pokud chcete bourat domy a je třeba spíš ty watty na pořádnej rokec tak si stačí  vybrat v pořadí: Aldax,Kraus,Sedlák... Z hotovek za tyhle peníze jen druhá ruka... hotovky nový jsou do 15 tis totál srágorky.

Není co dodávat...

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Nad lampovejma zesilovačema si neuvažoval.?

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Dawsoo: Ty jsi měl osobní zkušenost z Krausovými zesilovači? Jen ze zvědavosti co to je zač... Ty zesilovače co jsi navrhl bude asi docela obtížné obstarat, ne? Se zesilovači nemám zkušenost a asi bych to ani nestavěl sám, prostor pro chybu je pro neznalého příliš velký. U aldaxu je právě pěkná možnost SPV mont smile. Nepatřím mezi nějaké bourače domů, ač jsem byl dřív čistokrevný metalista teď už převažují styly jako jazz, swing, vážná hudba a progresivní rock.
bhm1: Ne, nijak mě neoslovují

(upravil dawsoo 5. 1. 2009 21:15)

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Duwenbleidd:
Nemam osobní zkušenost,ale konstrukčně (využití LME budičů) se mi líběj já kdybych chtěl něco kupovat hotovýho na slepouše vybral bych si asi tohle.. má to vysoký SR a rozumně nízký THD používaj mnou oblíbený  Bipoláry/Laterální FETy na konci a jako jedinný disponujou měřícím protokolem ke každýmu kusu.. to považuju za plus protože člověk ví co může očekávat a je zřejmý že to výrobce myslí se zákazníkem vážně ... na fotkách jsou ty modulky vcelku čistě provedený a součástky v nich jsou předpokládám kvalitní. Co se týče Aldaxu tak tam bych to viděl pro tebe asi jako první volbu vzhledem k tomu co víceméně posloucháš a přes co... ví se co čekat jsou to poctivý zesilovače, ale pokud mam mluvit za sebe na to co já bych si představoval bohužel nejsou určeny. Tyhle podmínky splňujou v daný ceně  jen SYM Enh a PMA zesilovač z těch co znám.

Není co dodávat...

(upravil Lojzek 5. 1. 2009 21:17)

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

taky jsem zvědavý na to jak jsou na tom moduly od Krause? a ještě bych se chtěl zeptat jak mechanik... jaký je rozdíl mezi SPM a SPV 250 - jen tak pro zajímavost?...

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Lojzek: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2821

Web

Re: Nejlepší zesilovač do 15000kč

Ty Krausovy moduly maj pro mě obrovskou výhodu. K Sinclairovi to je přes celou republiku, ale tohle mám 5 km od chaty... Přece jen osobní návštěva řekne víc a možná i zkrátí čekací dobu smile. Proto se o ně pořád zajímám. Díky za cenné postřehy Dawsoo.

Příspěvky [21 až 40 z 41]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nejlepší zesilovač do 15000kč

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£