(upravil MaBat 25. 11. 2008 15:56)

Téma: AES - elektronická knihovna

Jen sonduju zájem o složení se ke členství a předplacení ročního přístupu k AES Online Electronic Library (http://www.aes.org/e-lib/).
Po zaplacení $205 se nabízí roční volný přístup ke všem vydaným článkům, dokumentům...

Vážní zájemci kdyžtak prosím na e-mail. Díky.

Re: AES - elektronická knihovna

Napiš sem prosím mezi kolik lidí by se to rozpočítávalo, takhle to má nulovou informační hodnotu.
Těch 205$ je za knihovnu plus členství ? Pokud ano, tak se myslím dá přes FEL pro studenty zařídit členství tuším za 300kč... zahlédl jsem to tam někde na nástěnce. V případě zájmu bych to trochu osondoval.
Šel bych do toho, pokud se vejdu max. do cca 400kč.

(upravil MaBat 26. 11. 2008 9:06)

Re: AES - elektronická knihovna

Počet lidí přirozeně ještě neznám. Ano, student má členství asi za $30, jinak je to $80. Knihovna je za $125. Pokud bys to tedy vzal na sebe, bylo by to o něco levnější.

Tzn. do 400kč by se muselo sejít cca 8 lidí. Osobně bych do toho investoval i o něco víc, ale ne o moc. Jestli se mi sejde dost zájemců, dám vědět.

Předpokládám, že každý zájemce napíše, do kolika by se musel vejít, aby o to měl zájem...

Zatím jsme čtyři.

(upravil MaBat 28. 11. 2008 9:20)

Re: AES - elektronická knihovna

Dnešní stav - sedm lidí. Myslím, že už to můžem považovat za úspěch.

Re: AES - elektronická knihovna

Výborně, příští týden zkusím zjistit jak to je s tím členstvím.

Re: AES - elektronická knihovna

Jdu do toho taky. Posilam Mail.

Web

Re: AES - elektronická knihovna

Stál bych o to. Nemusí se, ale přesto platit 5 USD / paper?

(upravil thool 30. 11. 2008 15:37)

Re: AES - elektronická knihovna

The cost for an online E-Library subscription is $125 per year giving you the ability to download any paper found with no further cost.

Web

Re: AES - elektronická knihovna

Well.

Re: AES - elektronická knihovna

Dnes jsem zjistil kdo to má na FELu na starost a poslal jsem maila.
Až dorazí odpověď  tak dám samozřejmě vědět.

Re: AES - elektronická knihovna

Keby nieco, tiez sa pripajam.

Re: AES - elektronická knihovna

Klon: zadny novinky?
Aby to zas melo cenu komplikovat... zajemcu je pomerne dost (minimalne 10).

Re: AES - elektronická knihovna

Ticho po pěšině. Příští týden se zkusím poptat osobně - pokud tam ten dotyčný tedy ještě je. Ten plakát tam může vyset dlouho...

Re: AES - elektronická knihovna

Klone, neznáš náhodou na FELu nějakého ing. Makovce? Sídlí na Karláku a asi to bude nějakej asák, možná doktorand. Má nasyslené z knihovny velmi zajímavé knížky a nevypadá to, že by se chtěl podělit. Jednu z nich bych moc rád dostal do rukou aspoň na den, dva.

Re: AES - elektronická knihovna

Neznám, jsem "dráteček", na Karlák jezdím jen na tělák. Teď jsem marod, do školy se vracím po víkendu.
Tak se na to pak kouknu.

Re: AES - elektronická knihovna

MethMan: jestli chceš na "pár dní" toho Everesta, zastav se u mě v práci...

Re: AES - elektronická knihovna

... čteš mé myšlenky nebo jsem to někdy někde psal? smile Vzal by jsi to prosím do práce zítra? Zavolal bych a zastavil se. Šlo by?
Mimochodem, po poslední návštěvě u Tebe jsem si objednal N10 (social edition - přední deska). Už dorazily.

Re: AES - elektronická knihovna

Mezi řečí jsi se zmínil... vezmu, zítra se klidně stav.
N10 mě zajímá, moc bych stál o poslech, až to dáš dohromady.

Re: AES - elektronická knihovna

Pánové tak stále ticho po pěšině "o(.
Až budu mít čas tak se kouknu co je potřeba na to studentské členství na stránkách AES.

Re: AES - elektronická knihovna

Tak kolik zajemcu se zatim prihlasilo? On ten rozdil student/normal je v podstate par susnu..

Web