Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » K fóru » Nové, finální fórum

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 42]

Re: Nové, finální fórum

Mě přijde horizontálních 1200 nebo 1280 s co možná nejmenším textem jako přijatelné minimum pro práci.

Re: Nové, finální fórum

Ty reproně místo původních složek se mi nelíbí, ale pokud si budu muset zvyknout, zvyknu si.

Re: Nové, finální fórum

Osobně vidím optimum v 1024x768px.
Ty složky jsem musel rychle nahradit, reproně patrně ještě změním.

Re: Nové, finální fórum

Iridescent: ale uz je to ok, nie?

Web

Re: Nové, finální fórum

Mě příjde akorát 1280x800 akorát smile

Re: Nové, finální fórum

To jste na tom špatně sad Na jednom monitoru mám 1920x1200, ale ne u mě doma big_smile.

hue hue hue

Web

Re: Nové, finální fórum

1152x864, 17" monitor, naprostá spokojenost...

Web

Re: Nové, finální fórum

Já mám 1920*1200 a spokojenost smile mám 24'' monitor... takže místa hafo;)

Re: Nové, finální fórum

Jo, to máte pravdu, složky jsou hezčí wink

Web

(upravil majk 26. 6. 2007 23:33)

Re: Nové, finální fórum

mám dotaz, nevím kam s ním, zakládat kvůli němu dred je myslím zbytečné....:

když napíšu diyfans.org a kliknu na Fórum v menu, vyskočí to v novém okně. proč? přijde mi to otravné, okno navíc. je to prkotina, já vim....

Re: Nové, finální fórum

Protože je to tak nastavené, ale přemýšlel jsem už o tom, že bych to mohl změnit, asi to udělám.

Edit: hotovo

Re: Nové, finální fórum

Používám rozlišení 1600x1200 na 21" monitoru takže v pohodě ale majitelé starších 17" co používají 1152*864 by neměli být diskriminováni. To bych bral jako minimum an které dosáhne každý.

Ty reproně nejsou nijak zvlášť super ale pořád lepší než ty ošklivé složky.

Re: Nové, finální fórum

to sa kazdy den budu menit tie ikony?

(upravil Jarous 29. 6. 2007 16:51)

Re: Nové, finální fórum

Antonio, všimnul jsem si, že na tom novém pozadí splývají odkazy s normálním textem, pokud je někdo vloží do textu, bylo by vhodné to barevně odlišit, ať je to vidět na první pohled.

Re: Nové, finální fórum

Jarous: Hej hej, máš pravdu...
Antonio: Nedalo by sa aspoň na skúšku dať tie repro pri témach do modra? Prosííím prosííím smile

Web

Re: Nové, finální fórum

mano82: přesně tak
Jarous: máš špatnej monitor
DeadMAN: jebat, takhle by to bylo všechno modrý...

Re: Nové, finální fórum

Antonio, monitor určitě špatněj nemám, koukám na to na více PC včetně LCD na NTB, možná mám jenom unavený oči, ale například v tomhle threadu jak píše Filip: Tady je fotka http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=942 ,tak tam mi ta modrá s tou černou v textu po chvíli opravdu splývá. Ostatní si nestěžují, tak to asi není takový problém - jenom jsem na to chtěl upozornit, zbytek je na tobě.

Re: Nové, finální fórum

Antonio, nechcu ti do toho kecat, ale dal bych tam zpátky ty modrý čtverečky... Teď to je jak pěst na oko, všechno do modra a v tom žlutý kolečka.

Web

Re: Nové, finální fórum

Žlutý kolečka jsou OK ale přimluvil bych se za zvýraznění odkazů. Monior mám sice solidní ale nemám rád když mi večer vypaluje očiska takže mám trochu stažený jas a pak je to fakt hůř vidět.

Re: Nové, finální fórum

Ta barva odkazů je dost špatná. Jednou jsem nějaký odkaz skoro nenašel. Chtělo by to barvu, která se tady nikde nevyskytuje, nesmí být moc světlá a musí padnout k ostatním barvám, jinak to bude vypadat blbě. Já mám 17" a rozlišo 1280x1024@75Hz, ale tím to nebude, že ty odkazy nedjou moc vidět.

hue hue hue

Web

Příspěvky [21 až 40 z 42]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Nové, finální fórum

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£