(upravil Lojzek 9. 11. 2008 18:46)

Re: Napájení TDA2050V

no jo smile ale které to jsou smile // podívu se //

edit: něco jsem stáhnul.. skusím to a uvidím smile

(upravil wwsly 9. 11. 2008 19:18)

Re: Napájení TDA2050V

www.cadsoft.de

TO little: nevíš ještě o něčem s vyšším výkonem než je to LMKO jako náhrada za TDA?

Web

Re: Napájení TDA2050V

diky

Re: Napájení TDA2050V

Musí to být pinově kompatibilní? Nemůže to být nějaký úplně jiný šváb? smile

Re: Napájení TDA2050V

O ničem pinově kompatibilním a výkonnějším opravdu nevím. smile Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, vytvořit zesilovač s hybridem. Neví někdo, zda Buček náhodou neprodává plošňák na zesík s STK41x0? smile

Re: Napájení TDA2050V

To nevím ale já bych to nedělal. proč o tom jsme se bavili už v jinémm threadu. Sinclair ti také něco napsal. A ty sis z toho koukám vůbec nic nevzal. proč to nezkusíš klasicky? naučíš se na tom mnohem víc.

(upravil little 9. 11. 2008 22:04)

Re: Napájení TDA2050V

Ještě teď si sinclairovo argumenty ohledně parametrů, spolehlivosti aj. ohledně pajcovaných STKček (a nejen jich) pamatuju. Je mi líto, ale zvuk diskrétně řešeného zesilovače mi přijde nudný. V SW aplikacích se to samozřejmě ztratí, ale v těch klasických širokopásmových nikoliv. Navíc se na mě všichni s vysvětlováním toho či onoho vykašlou, ani se jim nedivím. smile

Re: Napájení TDA2050V

wwsly z projektu se to vysype přes exp-project-lbr.ulp

(upravil wwsly 9. 11. 2008 22:49)

Re: Napájení TDA2050V

danhard, zkusím to, ale budu muset dumat jak na to. jinak díky
Ano, plně kompatilibilní šváb. . Pokud nic není dám tam to LMko. Jde jen o to abych to TDAčko netrápil napětím na které není dělané a když už to budu dělat tak koukám i po něčem s větším výkonem. Jednodušše vyměnit TDA za něco s větším napětím a přpadně výkonem.

Web

(upravil danhard 9. 11. 2008 23:21)

Re: Napájení TDA2050V

Jakýpak dumat, otevřeš ten projekt a v menu File dáš Run a najdeš a spustíš exp-project-lbr.ulp a ten ti z toho projektu vysype knihovnu.

Re: Napájení TDA2050V

stoji za to vobec to LM1875 ?  sak stoji skoro 100sk na rozdiel od povedzme TDA 2050.je na tom nejak zvukovo lepsie alebo ma len vyssie napajanie?  budem robit kamosovi taky maximalne nenarocny zosik za par korun,rozmyslal som nad 3886 ale to je v tomto pripade zbytocne

Web

Re: Napájení TDA2050V

Zvuk TDA2050 si už dost dobře nepamatuju, ale nedávno jsem opět zkoušel porovnat zvukově LM1875 a TDA2030. Musím říct, že je to zvukově neporovnatelné. smile

Re: Napájení TDA2050V

1875 je totiž vevnitř úplně jiný šváb než 2050, jen navenek a zapojením se tváří stejně. Jinak je to nebe a dudy.

Web

Re: Napájení TDA2050V

TO danhard: Je třeba ještě něco udělat, abych tu knihovnu mohl použít v jiném projektu? Protože když sem si takto vyexportovanou knihovnu načetl do nového projektu tak při povelu add není v seznamu součástek.

Web

Re: Napájení TDA2050V

Ta 1875 je teda lepší zvukově?

Web

Re: Napájení TDA2050V

LM1875 se blíží LM3886. TDA20X0 je šváb plný vnitřních kompromisů.

Web

Re: Napájení TDA2050V

super,to sa mi paci.na pocuvatko ku PC to bude stacit

Web