Re: Dvoupásmo s HiVi

Včera jsem schválně vyzkoušel D 6.8 & ARN 226/07. Repráky nebyly v ozvučnici a byly napojeny přímo do zesu. 226 hrála "uřvaně", ne tak srozumitelně jak D6.8. D6.8 mě příjemně překvapila, podstatně čistějším projevem na středech krásně šlo rozumět dialogům. Směrovost byla taky znát. Nejvíce jsem zvědav, až budou budky, tak na přímé srovnání. No, abych pravdu řekl, čekal jsem od D 6.8 víc big_smile

Web

Re: Dvoupásmo s HiVi

Takový šeptátko, že? Aspoň, že je pěkná. smile

Web

Re: Dvoupásmo s HiVi

Jak jsem tomu přidal volume tak to hrálo dost. Jaký Ty máš zesák?
Docela mě překvapilo, jak jsem je poprvé vybalil, tak obě dvě měly ty čtyři šroubky jakoby použité. Víš, jak utahuješ (např. aku šroubovákem) a "ohobluje" ti hlavičku šroubku, prostě nevypadaly jako nové. A na jedné krycí mřížka větrání tak nebyla dokonalá jako u druhé. Že by to tak ojebali ve výrobě?

Web

(upravil dawsoo 10. 1. 2009 0:27)

Re: Dvoupásmo s HiVi

Davčo, obě ty vyhýbky budou na nic... když tak koukám co Black naměřil... udělej boudu rozehraj to s nějakým provizorem typu cívka k basáku kond k vejšce tak pár měsíců až půl roku a pak to změřit i s tvou vejškou za to fakt stojí... výsledek bude dobrej... jen to chce opravdu porovnat ten první zlom mezi 550Hz-1,6k a pak ten hrb nahoře na 3,3k... v ani jedný cos linknul tato péče bohužel není..zvláště ta Hajvinní je opravdu vypečená big_smile . rawtest napoví hodně ale ale je třeba si přimyslet pak kompenzace a vyhýbku.To rozehrání je důležitý protože tyhle typy hrbů (hlavně ten první) je způsobenej závěsama... takže se to bude stěhovat a malinko to bude plošší pak...

Není co dodávat...

(upravil BlackRider 10. 1. 2009 9:53)

Re: Dvoupásmo s HiVi

Tak chlapi, napadla mě kacířská věc. Rozehrávám je v tý měřící budce a protože se samotný nedají poslouchat (narozdíl od SB17tek), tak jsem k nim dal za srandy Hi-Vi B3N odělenou jen kondem a hraje to po mírné ekvilizaci (viz měření středobasu) opravdu suprově a to to není vůbec nijak odladěný... Takže až bude víc času tak to pořádně oměřím, nasimuluju v LSP a zkusim udělat prototypy. Zvukově to podle mě nebude vůbec propadák, spíš naopak. Třeba se mýlím, ale proč to nezkusit ne?

Jinak D6.8 jede odspodu jaxviňa, nečekal jsem a to ji mám v uzavřence... Začínám si na ten šepták zvykat lol

David-Kritik>
Tesla AZS 220 ST

Web

Re: Dvoupásmo s HiVi

Dawsoo: děkuji za cennou radu wink
Blacku: jestli chceš, můžu Ti poslat Q1R na zkoušku, než budu mít budky.
Budeš je dávat do 15 l + bassreflex? Já zvažuji, že je dám do 18 l uzavřené.

Web

(upravil BlackRider 10. 1. 2009 10:38)

Re: Dvoupásmo s HiVi

Těch 15 litrů je už pevně dáno, bedýnky už mám, jen je "trochu" budu předělávat vizuálně...

Díky za ochotu Davide, ale asi to zatím nebude potřeba. U mě všechno trvá poněkud dýl, nemám moc času..

Jinak asi bych ji dal do BR, ale jistý to ještě není, uzavřená asi bude znít líp jak to tak poslouchám. wink Ještě jsem to nezkoušel simulovat...

Web

Re: Dvoupásmo s HiVi

Přehraboval jsem časopisy a našel jsem recenzi na Totem Forest.
Zajímavá je cena big_smile
http://uloz.to/1243613/Totem Acoustic 1.doc
http://uloz.to/1243652/Totem Acoustic 2.doc

Web