(upravil luikas 22. 10. 2013 20:41)

Téma: Objednavka z bmm

Uz sem byl skoro rozhodnutej vzit repraky z intertechniku,ale kdyz sem se podival na kolik zdrazili RS180 bylo to jakoby na me nekdo chrstnul kbelik ledovy vody. Takze budu poradat objednavku z bmm. Rad bych to zorganizoval co nejdriv, nez se euro vrati nad 25Kč. Repraky budou bud k vyzvednuti v Praze v Pocernicich, nebo klasika postou. Limit je zas klasicky 30kg na vsechno a postovny z bmm se rozdeli rovnym dilem. Omlouvam se slovakum, ale preferuju objednavky z CR.
objednavky piste jak sem,tak zavazne me na mail k r e j c l 4 ---- f e l . c v u t . c z  kde misto ---- je samozrejm zavinac a adresa je bez mezer. telefon na me je
http://www.bmm-electronics.com

Luikas:
2ks Dayton RS180
2ks SEAS 29TAF/W
2ks Hi-vi K1

4fitness.cz
2ks Visaton Al130 (1301)
4ks Visaton Al200 (1281)

Kritik:
2Ks HiVi D6.8
2Ks HiVi Q1R

Negramot:
2ks Peerless 830875

Bubu1:
2ks Monacor MSH-116/4

tak, uz je nas dost, meli bychom bejt nekde tesne pod hranici 30kg. v pondeli nejspis dostanete maily s podrobnostma

Re: Objednavka z bmm

To jsi mě potěšil, taky jsem chtěl začít organizovat z BMM.
Potřebuji 2x Visaton AL130 !!kód (1301)! jsou dva podobné typy s různým kódem
a 4x Visaton AL200 (1281)

Web

Re: Objednavka z bmm

kedy presne to bude? ked stihnem predat seas alebo sa nič nezmení tak zobieriem reproduktory na http://zaphaudio.com/ZDT3.5.html

Re: Objednavka z bmm

rad bych to mel do konce pristiho tejdne uzavrny, proste cim driv, tim lip, ale samozrejme zalezi na zajmu. jinak me tak napada, jestli nechces dokoupit dalsi par L18 a objednat jen RS52 a vejskac a udelat modifikovanou verzi s jinejma basakama?

(upravil mechanik 2. 11. 2008 10:49)

Re: Objednavka z bmm

nemám meriací mikrofon a ani nikoho v okolí a do seasu sa už tiž netlačím smile ...

EDIT:dúfam že výkonovo budú tie RS  vyhovovat,som náročný lol a tú delicku cez stredy dúfam nebude až tak pocut

Re: Objednavka z bmm

tak az se rozhodnes definitivne, tak napis

(upravil dodik 5. 11. 2008 21:09)

Re: Objednavka z bmm

delete

Re: Objednavka z bmm

no nevim, jestli dneska ta akcni cena na toho daytona nekonci...

(upravil dodik 8. 11. 2008 21:22)

Re: Objednavka z bmm

no coment smile

Re: Objednavka z bmm

no tak lidi, to fakt nikdo nic nechce? mohli by bejt dost zajimavy ceny

(upravil dodik 5. 11. 2008 21:09)

Re: Objednavka z bmm

delete

Re: Objednavka z bmm

Měl bych taky zájem o pár kousků repro,ale co přesně budu vědět koncem týdne tak ve čtvrtek.Tak jestli to neni pozdě přidal bych se.

(upravil dawsoo 5. 11. 2008 5:31)

Re: Objednavka z bmm

Luikas:
Sorry za OT jen v dobrým chci upozornit: Dej si na Dodíka majzla... viz dred madisound 4,abys pak nemusel taky sponzorovat smile či platit storno poplatky...

Není co dodávat...

Re: Objednavka z bmm

dodiku, to usetris takovej balik, ze stoji za to takhle podrazit kluky?

Re: Objednavka z bmm

2Ks HiVi D6.8
2Ks HiVi Q1R

Web

Re: Objednavka z bmm

jj, tak ono se bude platit predem. Ale myslim, ze nas bude dost i bez jeho objednavky, taky se mi to jeho jednani moc nelibi. Posilejte mi to na mail, kdo neco zavazne chcete, at je v tom poradek

Re: Objednavka z bmm

tak sup, jeste tak dva lidi

Re: Objednavka z bmm

tak uz se pomalu ale jiste blizime 30kg... jestli jeste nekdo neco chcete, tak rychle. nejaky vejskace nebo tak se tam jeste vejdou.

Re: Objednavka z bmm

vejde se tam toto?
2x Seas 27TDFC
2x Seas ER18RNX

Ukazuje mi to 5,3kg ...

Re: Objednavka z bmm

bohuzel, uz sme to uzavreli...