Re: lov na Kudrika

Co to bylo? Baron prášil.

Re: lov na Kudrika

frogu, tuten přízvuk tam od vás zezhora ze severovýchodu se mi fakt líbííí smile

Re: lov na Kudrika

takový lidi je potřeba nějak postrašit. zmlátit někoho dá moc práce, a pak jsou na něm následky. Měl bych možnost sehnat RPGčko a s trochou štěstí cvičný střelivo a makety big_smile

Re: lov na Kudrika

Zorg: Jakej přízvuk sakra? Tys vyčetl z mýho příspěvku přízvuk? A já si vždycky myslel, že jak mám krásně čistou češtinu sad
RPG (NH-75) můžu mít taky, válí se tady na klubovně klubu vojenský historie smile Ale střelivo néni, leda tenisáky smile

Re: lov na Kudrika

A ja vam mozem robit sprievodcu po Kosiciach big_smile
Pripadne mozem doniest ucebne pomocky, ako napr. baseballky smile

Re: lov na Kudrika

Ale hoši, nestačila by jako obvykle tlupa zfetovanejch negrů s letlampou ? smile

Web

Re: lov na Kudrika

Já bych spíš vzkázal do Košic: "Chill them niggas out and wait for the cavalry, which should be coming directly.” lol

Re: lov na Kudrika

Mě by spíš zajímalo, co někoho k podobnému jednání někoho vede.

Re: lov na Kudrika

Sendy: lol

Web

Re: lov na Kudrika

Komáre:S baseboalkami mám tvrdé zkušenosti,ale pripadá mi to srabácké.Lepší svedou holé ruce a nohy.

Re: lov na Kudrika

Nic tvrdýho, nechci ho úplně zmrzačit, jenom zmrzačit.

Re: lov na Kudrika

prečo nieje ten debil z BA.......to by som si zgustol aj zadarmo:D

Re: lov na Kudrika

Tak nepojede se mnou někdo zejtra vlakmo na výlet do Košic? Sám jezdím na vejlety nerad a co by to bylo za stmeláč, že ? smile

Re: lov na Kudrika

Aspoň vidieť, že nemáte fantáziu. Ja by som ho priviazal  a mučil. Treba zobrať pár TVM188 (najlepšie repro na svete, s ktorým treba vedieť robiť) a pred jeho očami by som z toho tvm naprv odtrhol káble, potom pomaličky zrušil záves, z membrány narobil pekné pásiky. Viete, čo by to s ním muselo ako so správnym tvmákom urobiť smile ? Len kto má spálenú 188čku...

Re: lov na Kudrika

No takže kedy ideme? big_smile

Re: lov na Kudrika

Neideme, jelikož se nikomu na výlet nechce sad Navíc mi psal ještě Martinekk s Maykeem, že ani nejsou na Slovensku, ale v ČR, tak by ani stmeláč nebyl. Ale kdyby se někdo k podobný akci odhodlal, tak se klidně zapojím, když bude čas.

Re: lov na Kudrika

Hlavně ho nezabijte lol

Re: lov na Kudrika

frank: Nemusel by se ani třeba třískat, i když bejt Tondou, tak nevím, nevím, kdyby se mi dostal do pazour, jak by dopadnul. Já bych ale takovýho kokota chtěl vidět v životní velikosti, mluvit s ním. To musí bejt ohromná životní zkušenost. Ale jelikož by se nejspíš pokusil zaútočit už po několika málo minutách naší diskuse, stejnak by na ten rypák dostat musel...

Re: lov na Kudrika

Myslím že by potřeboval dostat přes prsty, nejlépe kladívkem. Pak už sem nic psát nebude. A nadávat si pak může jak chce.
Nebo co takhle si připomenout výročí upálení mistra Jana Husa?

Jean on používá přece XW-165-1394 ne?

Re: lov na Kudrika

Jáj? A mne je to jedno, pre mňa je to šecko 6 a pol palec, veď to má všetko rovnaké parametre. Ja mám doma 5614. Ale myslím, že by trpel aj tak, keby videl ako sa zaobchádza z jeho milovanými repráčkami. Veď aj musí mať k nim veľký citový vzťah, keď už má za sebou 3000 inštalácii. Vlastne po pol roku to už bude asi 3300 až 3500 lol.