Re: Vysledni odpor

To jsem už taky měl v drápech a je fakt, že je toho tam opravdu dost. Jinak taková kompilace praktických vztahů a postupů je  i "Radiotechnika do kapsy" od Nečáska. Je tam ledacos od úplných základů elektriky, přes výpočty součástek, filtrů, oscilátorů, traf, antén... postupy měření, zapojení patic celé řady elektronek atd... Vyhmátnul jsem to v antikvariátu za pade... no neber to smile

Re: Vysledni odpor

Boramyr: To mam taky. Akorat ja mam takovy skvosty od teticky zadarmo. Prodava je ve svym obchudku po 5kc kus. A proto ze ma teticka elektroprumku presne vi co se mi libi. lol

Re: Vysledni odpor

Nečáska jsem dostal od Leoška a tu od Grada mám taky... jen to někdy začít číst smile

Re: Vysledni odpor

To má někdo zdroje... to já musel utratit spoustu peněz smile Mimochodem, mám červenou, druhé vydání z jedenaosmdesátýho... viděl jsem někde i žlutou, ale o té nevím, jestli je starší nebo novějši.

Re: Vysledni odpor

Taky mám červenou...

Re: Vysledni odpor

Ja mam prave zlutou. Je doma. Pristi tyden se kdyztak podivam ktery je to vydani. ZLUTA JE LEPSIIII lol

Re: Vysledni odpor

Ja pracuju v knihovne jako IT a taketo publikace si mohu koupit do fondu. A pak pucit na dobu neurcitou. Mame i antik, kde toto se prodava za 5,- Ale jak se rika, jen se do toho mrknout by chtelo.

Web

Re: Vysledni odpor

http://www.sse-najizdarne.cz/?p=projekt-stazeni hm tady máte zadara, je to z mojí školy takže toho mám plnou hlavu není to nic moc big_smile ale ohmuv zákon tam máte smile