(upravil Crashpc 23. 10. 2008 11:01)

Téma: Diskuse Prodance v offline verzi

Tak pánové a dámy, podařilo se mi stáhnout prakticky celou konferenci. je toho cca 205mb.Prodance se k tomu negativně nepostavilo...

Zde link na zip file:
http://uloz.to/869641/prodance.zip

Zde link na rar file:
http://uloz.to/873036/prodance.rar

Zde je link na zdroj:
Http://www.prodance.cz

Velikost:35MB
Počet souborů:4567
Datum prvního příspěvku: 21.10.2008
Heslo:repromania

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

nějaké návrhy, postřehy?
funguje vám to všem?

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

Si to zkus stáhnou, chyba v jednom souboru.

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

mne to pri rozbalovani hodilo chybu, pokracovalo a po rozbaleni neslo otvarat..

Web

(upravil Crashpc 22. 10. 2008 22:53)

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

a že by někdo něco kváknul...

// tak jsem to zkusil z jiného počítače, a v pohodě to stáhlo i rozbalilo. Máte kluci asi nahovno nějaký zastaralý dekomprimační softy. Zkuste si nainstalovat nejnovější.

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

Pokud je obsah legální a relativně veřejný, pak je nesmysl chránit ho heslem. Proč? Navíc bez hesla by to uměl rozbalit kdejaký soft. Nedávno instalovaný RAR mi hlásí "!   C:\temp\prodance.zip: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru www.prodance.cz\konference0cca.html (nesprávné heslo?)". Teď ještě rozparsovat stránky na elementy a udělat jediný TXT jen jako výpis konference smile Kdysi jsem na to nějaký prográmek dělal, ale měl jsem to blbě stažené (nějakým haluzáckým voláním wget), ve stránkách bylo moc chyb a pak to blilo nesmysly. Mám to oprášit? wink

(upravil Crashpc 23. 10. 2008 11:08)

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

lada: protože chci minimalizovat možnost toho aby si to někdo, kdo to stáhnout nemá stáhl za nějakým zlým účelem. Heslo bych tam dal každopádně, a že je právě takové, všichni vědí proč, kdo si nemyslí že je fér místo jednoho linku na konkurenci vám to znovu naservírovat pod nosy, tak ať se s tim popere. Zkusím to zabalit ještě jednou, ale mě to winrar a alzip vpoho přechroustali na více kompech. Pokud někdo není schopný nainstalovat si funkční program, je to problém, se kterým se leckdy sám potýkám, ale tentokrát není můj.

k tomu texťáku - to má snad cenu jenom pro PDAčka, kde se ještě šetří kapacitou. 200mb je dneska nula,hovno nic, a daň za ztrátu velmi pohodlného hledáčku je zbytečná. Jediný důvod snad je nutnost aby to nevypadalo jako HTML aby ti v práci při prohlížení nestrhli prachy za to že jsi na netu. to už ale opět není můj boj. šlo by to ale asi udělat úpravou stylů...


nahoru jsem přihodil druhý RAR odkaz.

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

to isté, bez hesla, nie zip ale 7z, LEN 7MB http://redyuri.wheel.sk/prodance_konfa.7z

Web

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

Error 403
Přístup odmítnut!
big_smile

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

opravené smile

Web

(upravil lada 23. 10. 2008 12:17)

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

ad Heslo: asi to vidím jinak, když mám link, mám i heslo. I v málo pravděpodobné variantě, když mám jen soubor, obvykle podle jména dohledám googlem příspěvek s heslem, zrovna tohle fórum je hodně dobře zaindexované v googlu.

ad TXT: v HTML je deset příspěvků na stránku a hromada balastu. V TXT nebo v nějaké jiné kompaktnější formě se vejde na obrazovku mnohem víc, nemusím zuřivě listovat pro zjištění kontextu (často tam odpovídají na příspěvek pár stran zpět). Dále pak po použití hledání na webu najdu sice příspěvky s keywordem, ale chybí okolní diskuse (dá se kostrbatě dohledat zadáním okolních datumů), v texťáku bych to viděl hned.  Teď na to nemám čas, v listopadu, když budu mít náladu, možná si malé programovací cvičení udělám. Jo, a Linuxáci by mohli hledat regexpem (že Redy? až budu velký, taky se je naučím wink).

Re: Diskuse Prodance v offline verzi

Tak nicmoc.
Pokud je PC opravdu offline, tak to vyhledávání nefunguje, tedy celé to okolo je absolutně zbytečné. Ono vůbec vyhledávání v takovymhle webu je pro nepřipravené windows k ničemu, a proto to na nový rok zpáchám nějak lépe. Bude to ale hodně práce...