Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Mno, uvidíme.

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

sinclair prosim pochop ze to je pres pulku ČR... a kdyby to slo opravit lehko tak to bych bral raci

Web

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Ale vždyť já to chápu a je mi to v podstatě jedno. Jen abys pak nebrečel, že se někomu něco nepovedlo.

Web

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

No a co že to je přes půl ČR? To je snad problém pošty.

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Sinclair:na kolik přijde ta úprava u tebe financí?

(upravil sinclair 23. 10. 2008 7:16)

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Přestavba ze zcela sériové AZS223 na výkon 2x60W, včetně úpravy korekcí na nízkoimpedanční, loudnessu,  výměny potenciometru hlasitosti za čtvrtinový, výměny led v indikátoru+jeho zlogaritmování+možnost regulace jasu, vratná úprava vstupu PHONO na lineární, úprava řízení klidového proudu, odstranění 100mV offsetu a další fíčurky přijdou na zhruba tři tisíce korun.
Jenom speciální stíněné 150VA trafo s malým průměrem a větší výškou přijde na cca 1000Kč, párované KD366B/367B dvě kila, dva elyty 15.000uF/50V další dvě kila a už to fičí...

Není to pro každého, ale kdo se pro to rozhodne, neprohloupí a ten zesilovač má skutečně excelentní vlastnosti. Při poslední takové úpravě, kdy jsem fakt "rejpal do všeho" jsem byl výsledkem sám překvapený.
Pokud se někomu podaří sehnat AZS223 např. za 2-3 kila /i porouchanou/, získá za tři litry perfektní stroj.

Web

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Mohl bys sem prosím postnout to vypínání korekcí? Pokud to chápu dobře, basy, výšky, balance krát 2 kanály, proto ten šestisegment. Je fakt, že ten isostat není kam dát, ale už to mám vymyšleno jinak celkově. Ne že by to bylo nutný, ale prostě jsem to tam chtěl mít. Nedokurvím to, slibuju smile Ale nevím, jak na tu zpětnou vazbu, co tam udělat, aby i po vyhození korekcí to nedělalo bordel. Pokud by ti to nezabralo moc času, třeba to načmárej do http://www.thales.adslink.cz/AZS222.gif

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Ne, Zorgu, nezlob se. Nemůžu sem postovat věci, který normálně dělám za peníze. Fakt sorry. Pokud to není schopnej nikdo vymyslet sám..není to tak složitý, jen je u toho třeba přemýšlet a to asi někdy bolí, no...

Web

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Tak já to i chápu, bohužel sám to asi nevymyslím, ale pokusím se k tomu nějak dokodrcat...

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Čau.Dlouho jsem tu nebyl,poslední dobou to přeháním s prací.Leoši co můj zesilovač?

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

A safra, pokud nemáš přední panel tak 222 zase jebni do popelnice.
Jinak Sinclair tu nedávno nabízel trafa.

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Originál trafo do 222 ti prodám za tři kilča. Přední panel ale bohužel nemám.

Web

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Nějak tomu nerozumím, někde jsi vyhrabal torzo 222.Sinclair Ti napsal že přední panel není
k dispozici.Originál trafo nechceš.Proč chceš za každou cenu tento zesilovač?
V bazaru koupíš adekvátní zesilovač.

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

dismal: proč by ho jebal do popelnice? to mi ho radši horne za ňákej bakšiš střel, než ho dokurvíš k nenapravení...

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Do zesiků děláš 20 let? V tom případě ti je tak 30 minimálně. A ty máš ve 30 letech potřebu, používat ty pubertální nesmysly, jako nahrazování "f" za "v" a "g" za "k" ? O takových lidech si myslím už předem svoje a ani neodpovídám. Ale to, že se věnuješ zesilovačům už asi 20 let mě tedy přimělo odpovědi. Jestli chceš novej panel, tak leda bys koupil ten samej zes z bazaru a to asi cejtíš sám, že postrádá logiku. A tady ho asi nikdo mít nebude...

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Mě právě možná zbyde, ale radši bych horna zbavil 222 úplně tongue

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Zdar!

Nevim o co tu jde a nevim co bysme psaly, ale nedivim se adminovy. Asi by to fakt chtelo to datum narozeni.

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Super, žes po sobě odmazal příspěvky, teď to dává opravdu smysl... Ale je fakt, že tě zbytečně zdrbli.

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Nemusíš se hned vztekat jak malej kluk.
Tak aby Tě to moc nepletlo-mně konkrétně je 46, taky dávám dohromady teslácké věci a archivovaných už jich mám tolik, že by se Ti z toho nejspíš zamotala hlava. Mám "archivovanou" bez pár kousků celou produkci Tesly Vráble a Tesly Litovel a nevím jak Ty, ale já se vždycky snažím ten přístroj dát do co nepůvodnějšího stavu, tak, jak opustil výrobní linku, to znamená za použití originálních dílů. To je také důvod, proč jsem Ti nabízel originální transformátor.
Kdybys potřeboval nějaké díly, ozvi se, mám toho skutečně mnoho-bohužel ale věci mechanického charakteru, jako přední panely a kryty nikoliv.
Já konkrétně bych to řešil levným nákupem nefunkčního, ale mechanicky kompletního zesilovače na Aukru a z nich složil jeden špičkový. Dělá to tak spousta sběratelů, někdy není jiná cesta.

Web

Re: AZS 222 SINCLAIR tuning

Tak jsem něco s dopomocí načmáral. Mělo by to bypassnout korekce i balance. Odpor se nastaví tak aby to odpovídalo korekcím v prostřední poloze:
http://thumbnails7.imagebam.com/1891/80dda918905720.gif Z toho mi vychází, že stačí čtyřsegment...nebo je to úplná píčovina?
Ještě se zeptám, místo KC810 jsou na T11 a T12 použity 2 trandy jen stažené k sobě bužírkou, jak moc to vadí?