Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » D Zosilňovač a 2ohm?

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 61]

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Opravitelnost malá, bez servisní podpory takřka nulová či neekonomická.

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

digitalny modul som vybral....jeden kanal nehra.... sad prerobil som 15.000 ..moja chyba...pixle tam

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

no tak prestoze jsem od toho zesilovace neocekaval zazraky, tak tohle je opravdu blby...
nevim jak si to kupoval - co zaruka??

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

zaruka nebola,...nemal som papiere ani nic...kupovane v nemecku..a tym ze som to otvoril som ju aj tak stratil...

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

no jasny, ale treba u thomanna probihaji reklamace v pohode, aspon co ja vim...

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

vole to je moc, uz som odprasil omnisrota v mostiku, teraz tento SIRUS,  vrrrr...stastie moje na zosiky....no nic, nabuduce min QSC 2450/1850  iny nechcem ani vidiet.

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Když si kupuješ samý sračky, tak se nediv.

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

nuz, ja viem...troska drahy omyl, ale vidim ze pri tychto AMP sa proste setrit neoplati.

(upravil sinclair 26. 10. 2008 10:52)

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Je to zcela uměle předražené, spínané zesilovače se spínanými zdroji jsou výrobně výrazně levnější, než klasické AB-H analogy s toroidy. Uměle předražené je to proto, že je všude patřičně zvýrazňována výhoda nízké váhy, tudíž menší dřiny zvukařů /za kterou zaplatíte/ a vyšší účinnost, která je ale většině zvukařů u prdele, důležité to je jenom pro výrobce, který ušetří na velikosti chladičů, počtu ventilátorů apod., přičemž Vám malinký a studený zesilovač patřičně omastí.
Jediná výjimka jsou asi spínané zesy Ládi Bunty /BVAudio/. Cenově přijatelné a snad i spolehlivé. Kup si zesilovač v BV, neprohloupíš.

Web

(upravil ondra Ch 26. 10. 2008 13:20)

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Podle mého jsou i např  CF1000BM dost nedoceněné, každej tady doporučuju QSC jenže, který PA zes má proudovou zpětnou vazbu. Za 550 euro je to podle mého dost dobré a spolehlivé "železo" Takže pokud budu kupovat novej zesík tak BV. Mám 16let starou PA1000 a chdí naprosto bez problémů................
Mimochodem obvodově nejsou QSC čka nic extra.....až na tu obrácenou logiku zapojení smile)))))

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Snad bude někoho zajímat postřeh uživatele digitálních zesilovačů. Před lety jsem si koupil v Itálii právě Digam,zcela normálně v obchodě.Tak neskutečně jankovitý zesilovač jsem ještě neviděl, někdy ,zcela bez příčiny odmítal hrát basy, jako kdyby měl předřazenou horní propust, jindy si zase vzpoměl a snížil si sám hlasitost.Vždy bylo potřeba vypnout /zapnout a třeba 2 hodiny se hrálo dál.Fakt je ,že mi v obchodě vrátili peníze do poslední liry, bez jakýchkoliv řečí.Buď jsem měl smůlu nebo na to byli zvyklí smile.
Dlouho jsem se digitálům vyhýbal a nalomil mě až QSC PL380. Nakolik je jeho obvodové řešení nic extra ve srovnání s jinými Déčky nedokáži posoudit (servisní manuál k dispozici sice mám).Zvukově je zesilovač velmi solidní a to i do impedancí lehce podkračujících 2 ohmy ( Zmin je v tomto případě 1,85Ohmu, měřeno na 1m kabelu po spojení 4 boxů ).
Osobně bych se ,ale digitálním zesilovačům s výjimkou QSC,Lab Gruppen, vyhnul obloukem.

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

mimochodom...toto je ta krabicka, v ktorej to skvrka..a ktora isla vonat fialky....jedna taka je este v zosiku..zatial hra

http://www.dj-wiktor.ic.cz/mison/IMG_0705.jpg

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Výstupní filtr a kdovíco dalšího.

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

no ved mozno bude chyba len v tom vystupnom filtre. chelo by to pomerat a premerat. mozno ze chyba je lahko opravitelna.

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

sak chyba mozno je banalna,ale chcem ta  vidiet ako vysekavas ten obvod z toho cierneho sajrajtu

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Výstupní filtr vříská vždycky, pokud do fetů modulátor pouští něco, co tam nemá co dělat. Čili modulátor, možná odstřelený limitér nebo vstup. Pokud to nevyráží pojistky, jsou výstupní fety zřejmě v pořádku.

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

V několika vadných Digamech to vypadalo, že ze zalitého bloku leze vetřelec, možná nějaký fóliový kond měl všeho dost. Mám pocit, že v tom bloku jsou i čidla teploty tlumivek.

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Nabízí se jedno řešení. Na ebay koupit za pár babek stejný, částečně odstřelený zesilovač, ze dvou poskládat jeden funkční a rychle se ho zbavit. V této situaci má pro tebe ten zesilovač totiž jen cenu kastle, do které by šel vestavět jiný zesilovač. Poskládáním ze dvou proděláš míň.

Web

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

no ono este jedna strana hra, big_smile problem je ze to malicke zlte trafko co je tam..jedno pomerne vrci....tusim to bude na tu stranu ktor aje dead....dneska som prave prisiel z akcie ...cca5 hodin to dusilo 2x4Ohm Beyma 15LX60 teda 2Ohm zapojenie..no vcelku to hralo dobre...a prezilo. mozno ani nie je chyba v tej ciernej krabici, ale niekde inde...a teda preto ta krabica sla do haja....nebudem to opravovat....necham si to na suby.....a ked zdochne...zdochne...

Re: D Zosilňovač a 2ohm?

Chalani, trufol by si niekdo pozret sa na ten zosik? keby som zohnal ten modul druhy, no mam dojem zeby odisiel tiez...chyba bude este pred nim, a isto ma nieco s tym ze to male zlte trafo tak trocha vrci....dal by sa na to niekdo?

Příspěvky [41 až 60 z 61]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » D Zosilňovač a 2ohm?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£