Téma: Vhodnost zosiku

Mam moznost kupit zosilovac American audio VLP 1500 s vykonom 2x750W @ 4 Ohm / 2x500W @ 8Ohm a potrebujem krmit dva 500W sneky co maju 8 Ohmov a dva satelity co maju 200W/4Ohmy. Mohol by som na tento stereo zosik napojit tie reproduktory tak, ze sneky by som dal paralelne a napojil na jeden kanal toho zosiku a na druhy kanal do serie tie satelity ? samozrejme ze kazdy jeden kanal zosiku by bol oddeleny aktivnym crossoverom. Slo by to podla vas OK jednym zosikom budit aj subwoofre aj satelity naraz ? O stereo bazu mi nejde, tak ci tak to budem budit mono kanalom na mixe...Je to dobry napad ?

link na ten zosilovac:

http://www.americanaudio.us/product.asp … p;cat=Amps

Re: Vhodnost zosiku

Takto partizánsky by to šlo, nicméně to nikdo určitě takto nepoužívá a ten zesilovač určitě nekupuj. To je vše.

(upravil Wili 6. 10. 2008 9:40)

Re: Vhodnost zosiku

mmm preco ? je az taky zly ? ja som ho pocul no a znelo to dost v pohode, ze vraj je aj spolahlivy ... "vraj" no tak neviem... aky je nazor ostatnych ? Pripadne aky iny zosilovac za cca 10000 by sa dal zohnat ? chcel by som aby to davalo aspon 2x400-500W@8Ohm.

Re: Vhodnost zosiku

Je to sračka a až se ti posere, oprava tě vyjde na takovou částku, že bys za to měl QSC GX5.

Web

Re: Vhodnost zosiku

pozeral som na ten QSC GX5 ... ten zosilovac da fakt 2x500W do 8 Ohmov ? lebo potom pisu ze 2x350W do 2 Ohmov to nechapem velmi, nemaju tam preklep ?

(upravil sinclair 7. 10. 2008 9:02)

Re: Vhodnost zosiku

Určitě tam překlep je. Záleží, kam čumíš, jestli na Prodance, nebo přímo na sajty QSC.

Web