Re: Trička audioweb ?!?

Pre SR to trebárs dám vyrobiť a rozpošlem ja. V pondelok tam zavolám, pozisťujem, v akom formáte je im treba poslať návrh atď...

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Tak kluci, kde to vázne? Já mám prototypy hotový: http://img362.imageshack.us/my.php?imag … dekbr5.jpg http://img84.imageshack.us/my.php?image=trikazdayz2.jpg
Bílá varianta není nic extra, maximum co dokáže daná technologie, přesto je na pohled pěkný. Černý už je o dost lepší. Každopádně na nošení do mého oblíbeného pohostinství naprosto stačí lol
Cena za obě 390,- komplet.

Re: Trička audioweb ?!?

to vypadá jako kdyby to bylo vytisklé na nějakou průhlednou samolepící folii a nalepené na tričko smile

Re: Trička audioweb ?!?

Jo, takhle mi to nějak vysvětlovala. Potom to v nějakým bazmeku zažehlujou na triko.

Re: Trička audioweb ?!?

Ja som tm zabudol zavolať sad stratil som totiž MT, a kým som vybavil nový a kartu... Tak zajtra, ju?

Web

Re: Trička audioweb ?!?

junglist pekny!

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Tak som tam práve volal, ženská na druhom konci telefónu vysvetlila čo a ako. Pod nejakých 30ks sa neoplatí ísť. Príprava návrhu musí byť vo "vektoroch", môže byť PDFko... Tričko biele stojí dačo okolo 60Sk bez dph, ostatné farby okolo osemdesiat. Gramáž 150. Príprava návrhu 300Sk/farba, to jest ak má byť červeno čierny nápis vpredu aj vyadu, to je spolu 1200, rozloží sa to do ceny tričiek. Inak malé logo dopredu stojí dačo cez dvacku, vzadu väčší nápis cez chrbát okolo 40 až 50. Ten reprák vzadu by som dal trochu menší, cenu toho neviem. Tak si to spočítajte. Pokiaľ Slovače bude dosť, tak to vybavím a rozpošlem. Čím viac kusov zoberieme, tým sa znížia paušálne náklady (príprava u nich). Zatiaľ nezáväzné objednávky (čo keď nás bude málo) posielajte mne na mail. Uveďte počet kusov, farbu, svoje meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo, nick tu na fóre. Moja adresa je kurpelm zavináč gmail bodka com. Platba najlepšie na účet. Keď budú nejaké otázky, odpoviem tu, na chate, mailom, telefonicky...

Web

Re: Trička audioweb ?!?

junglist: tak to bílé chci! je suprový smile

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Ani jeden mejlík doteraz. Asi z toho nič nebude hmm

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Už jsem ti napsal!

Re: Trička audioweb ?!?

martinek tych 1200 je spolu za all trika?

lebo ak ano tak pohovorim s mamou a urcite zoberem aspon jedno ked dovoli

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Tak ako píšem. Je to poplatok za farbu, alebo tak dačo. Platí sa to jednorazovo. Pri dorábaní ďalšej várky sa toto už neplatí. Zatiaľ je objednávka na 5 tričiek. Musím nejako vymyslieť, bolo by dobré urobiť biele a čierne, ako má Junglist. Ale na čiernom nevynikne čierny nápis a repro, že...

Web

Re: Trička audioweb ?!?

junglist: Skus to vystřihnout, to bíli kolem repra a vepředu vystřihnout ty pismenka a pak až nalepit, podle mě to bude lepši

Re: Trička audioweb ?!?

Měl jsem možnost nechat všechny motivy zpracovat (ořezat), nevim proč jsem nechtěl sad Ale jsou to prototypy, příště už budeme chytřejší staroušku smile

Re: Trička audioweb ?!?

Nás je stále málo. Tak to asi zruším, nedá sa nič robiť...

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Tak co chalani ! vidím že to uspesne pokracuje no ale me osobne se ten "obraz" na zadech moc nepači chce to pis nejake logo no ale už bych rad přišel do školy s tričkem Audioweb

Re: Trička audioweb ?!?

Aixcz: nejjednodušší a nejrychlejší cesta je, nechat si je udělat solo, jako já. A samozřejmě nejsi vázanej designem wink

Re: Trička audioweb ?!?

Vďaka malému záujmu akciu pre SR ruším.

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Opat to dopadlo ako pred dvoma rokmi ,ale aspon niekto nieco urobil, inac dobry napad je nechat  desing trika solo a ponechat napis audioweb pre  vsetkych rovnaky

Re: Trička audioweb ?!?

kto by si na Sk daval robyť solo tak napiste sem aj ja by som sa pridal,

pripadne ak by bol zaujem aspon 5-10 ludi dal by som spraviť zanemu, cena by bola asi rovnaka aj po jednom kuse ale kvoli 2 tričkam nema vyznam sa ohanať