Re: Mobilní kytarovej "apec"

Frank franku to je tím že si Gymplař a že nečteš datasheet smile protože by ses jinak podíval na ten odběr. smile Náhodou kámoš má to MDA v tv eště staré dřevěné k tomu nějakej elipťák a basy to má lepší než jeho minivěž smile

Re: Mobilní kytarovej "apec"

No... lepší smile Že by to bylo mega hrbem díky mizernýmu DF?

Re: Mobilní kytarovej "apec"

já mam ale dojem že určitě nějakej ekvivalent MBA se určitě prodává smile

Re: Mobilní kytarovej "apec"

TBA810 sa predáva namiesto MBAčka.

Web

(upravil dj-bobr 27. 5. 2007 12:33)

Re: Mobilní kytarovej "apec"

ARE667 na kytaru ee, leda drsně oříznout basy (cca 80Hz) a pak už tý kytaře chybí šťáva. Zkoušel jsem to minulý víkend a není to ono.
Na akustiku je úplně v pohodě, na elektriku bez těch basů to nouzově docela ujde.
edit: zkreslená elektrika celkem OK.

Web

Re: Mobilní kytarovej "apec"

O kvalitu ani jít nemůže...

Re: Mobilní kytarovej "apec"

kytara začíná nad 80Hz, nebo ne?
tam by to oříznutí přece vůbec nemělo bejt znát.

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Problém je v dolní E struně, která má 82Hz a pěkně dokáže ten zvuk "zahučet", zahuhlat, zejména na těch ARE667.
Moje akustika s piezem kupříkladu ještě rezonuje (tělo) na 125Hz - tenhle kmitočet je taky dobré vyříznout, sníží se tím náchylnost na vazbení.

Web

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Mimochodem, Marshall MG15CD (s 8" reprem) má na 80Hz hrb jako prdel - to je úplně ten stejnej problém smile nepomáhá moc ani stažení korekcí "bass", ale když hraju přes PC a ve VST pluginu posihfopit (výborný free realtime ekvalizér) seříznu 80Hz, zvuk je o třídu výš.
(měřil jsem korekce toho Marshalla RMAAčkem, http://www.worship59.com/?section=clanek&id=1)

Web

Re: Mobilní kytarovej "apec"

No já nevim, na čistej zvuk mám radši otevřený kombo, co těch basů moc nemá, ale na OD mám radši 4x12" co umí rozklepat podlahu tongue

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Franku já si ti ty MBA810 moduly nabízel když si tu byl. Dokonce to mělo luxusně vyměněný všechny elektrolyty, na výstupu to mělo dva elyty paralelně překlenuté MKTčkem, vypájené konektory, vyčištěné.... A tys to nechtěl i když to bylo zadara. Smůla.

Re: Mobilní kytarovej "apec"

smile Jak jsem měl vědět, že budu dělat takový voloviny. TDAčko mi spokojeně sloužilo na WC smile

Re: Mobilní kytarovej "apec"

No hlavně že ta 2005ka ti byla k něčemu. A že sis na tom hajzlu z ní neudělal alespoň stereo když už to ten zesík umí a repráků máš doma jak nasráno? Vždyť jich máš ještě víc než já! smile

Re: Mobilní kytarovej "apec"

smile Teď to už je stejně fuk.. přivedu si tam domovní stovolt.

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Ty seš blázen ale budiž ti to přáno smile Mě také napadají všelijaké hovadiny viz můj projekt s ARZ6604. Skoro všichni mi tvrdí že jsem se zbláznil jít do něčeho takového.

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Já budu dělat 120cm vysoký line-array z ARZ385, či jak se těm 10cm širokáčům s 1cm AlNiCo magnýtkem nadává big_smile

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Nemáš fotku? Jestli jsem si to totiž správně zaškatulkoval tak to jsou takové chrchláky do rádií vcelku na nic ne? Dělaly se snad i ve vyšších impedancích než 8ohm.

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Už jsem to sem někdy dával... jo - to nějakýho furiousovýho threadu. Hraje to celkem pohodově. AHlavně si s tim chci zkusit to LA, bude mě to stát celkem asi 250, to je nic.

(upravil Thales 27. 5. 2007 15:21)

Re: Mobilní kytarovej "apec"

No ale vždyť to hraje od 120Hz do 7K !! To už bys měl lepší s ARE567 nebo něčím podobným co se ti tam jistě válí. Navíc s ARX-1608 nebo 4 který není zas až tak úplně mimo už jsem někde takový projektík viděl jako ploché bedničky k PC. Byla tam hezky vidět celá konstrukce ale ten člověk psal že ho to docela zklamalo. Zajímalo by mě jestli to hrálo lepší než uzavřenka. Zkus spíš tohle.

Re: Mobilní kytarovej "apec"

Pak můžu zkusit LA s ARE667 - tak 4-5 na stranu a pod to bych dal ARN5604...

Tohle je fakt jen pokus, nic víc a skoro zadara. Co jinak s nima?