Re: Vzkazy a sprosťárny

hlavně nechoď na žádnou filozofii - na lopuchu je pár ukázkových odstrašujících příkladů kategorie "pseudointelectual nut"

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jsem rád že ses tu objevil smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Franku, z toho vyrosteš a zmoudříš. Ještě jsi nechyt ani svou první kapavku a už chceš být chytrý:-)

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Já kapavku nechci smile Jsem tak strašně ochrápanej, ale nechce se mi jít spát... Chci něco kutit, ale nejde to. Nic nejde sad

A Michal na mě na ICQ sere smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Franku, neber si to osobně, seru na všechny stejným dílem. smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Člověk lehce upozorní o zasírání fora, a hned je to špatně. Takže jestli tomu rozumím ti chytři Sinclair atd... si tu mohou dělat bordel jak chcou a ostatní např já,  nemohou ani upozornit o spamu .... zajimavé.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Ano, je mi líto. Rovnost totiž neexistuje a je nám poze vnucena současnou politikou korektnosti.

Tady tuty thredy jsou vysloveně o tom, aby se tu jeden "vyspamoval" a nezsírali jsme tam tu odbornou část. kde konkrétně "Ti chytří" v odborné části spamovali? smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Např Vrtěti psem (Sinclair Bla, bla, bla.) Jako já proti němu nic nemám jen mě trošku štve že určitá skupina lidí si fakt píše co chce, pro ně pravidla neplatí tak na co ty pravidla tu kurva sou ? a je mi to jedno jestli to je Sinclair, nebo ty Michale nebo Frank atd... Prostě me to trošku mrdá no ...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Ale Karlosi, všimni si, že kvůli tomu (blbost) založím nový thread, který je sám o sobě spamem. A ten po pár dnech já nebo nikdo jiný smázne. Je potřeba rozlišit třeba tnehle thread (sám o sobě taky spam) a odbornou část fóra, kam se teda snad všichni snažíme dávat fakt jen odborné no-spam příspěvky. Takhle umírněně chápu spam já a podle toho se chovám. Ať si mě ostatní moderátoři klidně moderují, neboj estli to jde mimo adminovu představu, nechť mi moderátora vezme.
Včera večer jsem trošku moderátorsky řádil, ale pořád jenom v odborné části. Snad nebudu proboha promazávat thready jako fotogalerie, které jsou z principu o osobních domluvách vzkazech a tak. Můžu, ale nemá to smysl, protože ta debata nemá téměř žádnou hodnotu a až to vlákno "umře" klidně může jít do kytek celé a založit se nové. To by u odborných byla škoda.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Dobrá, sinclairovo blablabla smazáno, mě to ale Karlosi nepřišlo jako spam a mimo téma, mám na to úplně stejný názor, blablabla a prdičky naší babičky...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Njn... takže když se mi něco nebude zdát a napíšu bla bla bla tak to není spam ok ...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Sám přece musíš poznat kdy to spam je a kdy ne, to už je na tobě. V tom threadu Michala jsem to jako spam prostě nevzal, bylo to k tématu a výstižné... Zkus se na to podívat jinak. wink

(upravil sinclair 19. 4. 2007 13:09)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Napsal jsem to blablabla proto, že jako člověk, který vidí trochu do věci, vím, že je to naprostá blbost-to o směrování zvuku ke konkrétní hlavě. Klasický internetově-novinářsko-obchodnický blábol. Vyjádřil jsem tím svůj názor na věc. Jsem poslední, kdo by měl zájem to tu zasírat.

Edit: mně třeba jako vyslovený spam a úplný OT přijde téma "ozvučení trábika 2". Schválně si to pročtěte, co to má společnýho s reproduktory, zesilovači, kabely a autorádii. Řeší se tam upadlý nárazníky a smrad z výfuku...

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

proto to taky zařadili do smetiště ne?

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Karlos: Na smetišti si řeš offtopiky, nikde ale nespamuj.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Já už radši mlčím...

Re: Vzkazy a sprosťárny

To je dost diskutabilní a občas se prostě hranice mezi spamem a dobrym příspěvkem stíraj... Jiný lidi to tak jako spamovej thread vidět nemuseli.

Re: Vzkazy a sprosťárny

FURIOUS: Ten vocas si strčil pemzy i pod kabely...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Třeba si je strčil i pod vocas smile

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Glatzi ti kurvo big_smile, jako chlastáš bedny mi pak nedovezeš a ještě mě napráskáš svině big_smile