Téma: Vzkazy a sprosťárny

Sem si pište osobní věci, když si chcete s někým něco vyřídit, aby to nezasíralo věcné fórum.

Třeba takhle: smile - brát s rezervou. smile

Franku, ty chuligáne jeden, to seš moderátor a takhle zasíráš fórum nesmyslama, spamem a offtopicem? Ty bys sám nejvíc potřeboval osobního moderátora, a nedělej, že nevíš o čem mluvím, moc dobře to víš. Počkej, došlápnu si na tebe ty jeden záškodníku.

Frank = tuplovaný smrdutý oposum, páchnoucí skunk.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Kde je ten starej Frank? sad

Re: Vzkazy a sprosťárny

On má náš Frňák teď takový to období, kdy se člověk hledá, snaží se za každou cenu být "jiný" a ještě neví, kam se vrtne a co s ním bude. Ono se to usadí. smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Chudák, takhle ho zje.at. smile

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

2Michal: Takový hloupý kecy, divím se, že ti není hanba.. smile

(upravil iMartin 16. 4. 2007 18:06)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Pro Iridescenta: Udělal bys dobře, kdyby sis přečet pravidla!

Re: Vzkazy a sprosťárny

RULEZ! začíná se nám to opět zasírat na všech frontách sad

Re: Vzkazy a sprosťárny

Nezasírat odborné thready - kde by jejich smazáním nastala ztráta - to je hlavní kritérium a snad nejdůležitější pravidlo, které je potřeba dodržovat. Tohle smažu s klidným srdcem. A s Frankem to byl samozřejmě vtip/šťouch a on to moc dobře pochopil, protože má rozum. Viď, Frňáku. smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Michale, vypadá to, že jsem na mý milý škole "vyrost" v totálního magora. Gympl je pakárna a kdybych nebyl magor, tak to tam nepřežiju. Já chci na ČVUT FEL smile Right, budu se snažit tu fungovat trošku kultivovanějc.

Jen vám řeknu, že mě t tu přestalo bavit, ale jsem za to rád. Teď je o hubu někomu něco poradit smile Každej tu měří, Plzeňáci maj hluboký teoretický základy a choděj sem i velký borci. Všechno se to posunulo dopředu. Jojo, moderní doba. Jedna věc, co musim uznat - DÍKY ANTONIOVI ZA TOHLE FÓRUM, dokázalo mě postrčit dopředu. A myslim, že ne jen mě.

Malý dodatek: Michale, sereš mě. A víc mě sere, že vim proč. Asi se dám na filozofii a nebudu to tady dál zasírat.

Re: Vzkazy a sprosťárny

2Frank:Pod ten první podstavec se podepisuju.
Osvětli nám proč tě michal sere ?Jsem zvědavej    smile.
Ve filosofii zkus Nietzscheho.

Re: Vzkazy a sprosťárny

JJ, Nietsche je ten pravý ľudomil, z ktorého by si mal Frank brať príklad.   smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

to on tvrdil, ze ludstvo uz dospelo do konecneho stadia z hladiska biologickeho a nasledujuci vyvoj bude predovsetkym socialny/psychicky az dospeje do stadia nadcloveka. Nie? smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Před pár lety jsem čet Francise Fukuyamu - Konec dějin... Bohužel jsem nepřečet víc než úvod. Jak se nejedná o elektro, tak číst neumim.

Michal mě sere, protože má pravdu.



Když se tak filozoficky rozepisuju... Možná jsem chytrej. Proč? Protože mě sere jak jsem blbej.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Ano, Frankie, jsi na samém počátku Cesty Poznání smile

Web

(upravil Martin 17. 4. 2007 10:39)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Kurnik teda.... Dneska jsem si ve škole rozbil o futra hlavu. 4 stehy, moje blbost. No jo no sad

Re: Vzkazy a sprosťárny

Ale poučil ses, že?

Franku, doufám, žes to nevzal nějak moc vážně... Sem se skoro leknul, kdybych tě neznal... smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Poučil sad . Jsem manták.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Michale, játo beru vážně, ale z trochu jinýho úhlu.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Tak to si rozumíme. Měl jsem jenom strach, že tě to nějak naštvalo vůči mě, jestli ne, potom OK.

Re: Vzkazy a sprosťárny

frank: ked je gympel pre teba pakarna tak teda na FEL nechod smile