Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Hodnoty soucastek

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 32 z 32]

Re: Hodnoty soucastek

Ehm... "Nové téma"

Re: Hodnoty soucastek

Co ti na vyhybke mohlo odist tak, ze sa neda opravit?

Re: Hodnoty soucastek

ake hodnoty cievok ma sppominan vyhybka ale 4ohmova verzia?

Re: Hodnoty soucastek

Godz: bedne sú už predané... Až teraz som zistil že si mi odpísal, blbne mi nejako net...

Web

Re: Hodnoty soucastek

Zpět k původnímu dotazu... Mám ARN6684 a ARV 078. Rád bych použil tuto výhybku, ale nezdá se mi to tlumení výšek (ta 078 je dost slabá). Můžu ten odpor zkratovat, aniž by se rozjela dělička? Nevím kam je přesně zapojen...

Re: Hodnoty soucastek

Pokud je to BS Acoustics, tak tam prave zkratovanim odporu delicku soupnes, je tam v serii k vyskaci umisten az za filtrem.

(upravil Nepér 22. 10. 2008 14:11)

Re: Hodnoty soucastek

Nene, teď na to koukám a je v sérii před LC filtrem... takže by to nemělo vadit ne?

Re: Hodnoty soucastek

No pokud je pred fitrem, tak by nemelo. Vidis, ja byl na tom, ze vyuzivaji ten offset ke kriveni chary. Tak ne a mas kliku. smile

(upravil Nepér 22. 10. 2008 15:56)

Re: Hodnoty soucastek

Tak to jo. Já si to myslel, ale nebyl jsem si jistej.Budou to totálně lowendový bedýnky z měničů, co jsem někde vyšetřil a mám je asi půl roku pod postelí. V předchozí aplikaci to bylo do 2 Ohmů a výhybka moje vlastní "učebnicová", na 2.5kHz, dvě ARN paralelně 6dB/oct s kompenzací indukčnosti a dvě ARV paralelně 12dB/oct a moc výšek tam nebylo. Proto ty obavy s odporem, kvůli pochybný citlivosti toho ARV.

Re: Hodnoty soucastek

Neper: ale ty si pisal ze mas ARN6684 ak sa nemylim, a na zaciatku toho topicu je fotky vyhybky pre 8ohmovu zostavu, takze si presvedceny za tam ides pouzit spravnu vyhybku? alebo sa to mozno ja zle pochopil

Re: Hodnoty soucastek

Jsou to všechno 4 Ohm, i výhybku mám pro 4 Ohmy, jen tu výšku nechci tlumit tolik, nebo vůbec, uvidím jak se to bude dát poslouchat v ozvučnici.

Re: Hodnoty soucastek

Mě se hlavně zdá ARN66xx + ARV078 dost blbá kombinace. To chce střeďák, pak to bude OK.

Příspěvky [21 až 32 z 32]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Hodnoty soucastek

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£