Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač noname

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

(upravil AAA 21. 9. 2008 20:05)

Re: Zesilovač noname

To ses asi posral za 400 dva konce s LM 3886.....leda by byly spálený vole.

Re: Zesilovač noname

Hele uklidni se. Flajzar prodává za 3 kila jeden kompletní modul včetně zdroje a usměrňovače. Samozřejmě se jedná o pajcy. Takže žádný 4 kila ale 6 kilo+pošta. smile

(upravil Lojzek 21. 9. 2008 20:16)

Re: Zesilovač noname

LM3886T stojí 140kč + pár součástek cca 20kč máš 160kč za součástky.. 160x2=320kč DPS si udělám ve škole takže pohoda ale trafo stojí cca 550kč to mě sere jak čert!! Jinak nemáte někdo udělanou nějakou rozumnou DPS? ty plotny co jsou na netu se mi nelíbí - ne z důvodu kupráku (ten si vezmu ve škole) ale z důvodu místa v krabici smile


Srávně little + usměrňovač a popřípadě nějaké korekce smile

(upravil AAA 21. 9. 2008 21:10)

Re: Zesilovač noname

Tak když si polovinu věcí nakrade člověk ve škole, pak je to o něčem jiným:)), Hele vezmi Eagle a tam si tu destičku splácej, je to práce maximálně na pár hodin a můžeš to mít mrňavý jak chceš.
No plus ještě chladič.......prostě tuna dalších drobností kolem a najednou jsi na 1000 ani nevíš jak.

Re: Zesilovač noname

Lojzku, já si klidně udělám výlet, stavím se za známýma v TVM a dohodnem se, OK? Dej mi do mailu telefon, zavolám Ti.

Web

(upravil Lojzek 22. 9. 2008 7:17)

Re: Zesilovač noname

AAA my děláme v layoutu 4 smile takže žadná sláva díval jsem se ale pouzdro na 3886 tam není bohužel. Jinak bych si to udělal, to není zase takové složité. A jiné programy nějak neovládám, abych pravdu řekl, nezkoušel jse, smile
sinclaire - dám ti vědět

Re: Zesilovač noname

Tak jestli máš jedno odpoledne volný, tak si Eagle stáhni, nějakou volnou verzi, a tam se naučíš za chvilku. Díval jsem se a v editoru plošného spoje to pouzdro je! Je to kdyžtak v: linear-SIP11.....najde se to snadno:)

Re: Zesilovač noname

Lojzek: Jestli chceš tak myslím že k tomu mám origoš papíry - návod k obsluze včetně schématu. Kouknu po tom a zkusím ti to naskenovat.
Mám tenhle zesík totiž doma. nejsem si jistej tím číslem, ale podle fotky je to ono.

Re: Zesilovač noname

jj schéma k tomu mám taky ale takové vymakané že polovina součástek nejde přečíst, Já to spravovat nebudu jsem přemýšlel že střeva vytáhnu a udělám nový zes ale možná to pustím sinclairovi i když ta kejs je tak krásná!

Re: Zesilovač noname

No za ty čtyři kila se dá koupit i kastle na zesilovač...když mě budeš hodně mačkat, tak přitlačím kilo, ale víc ne, je to fakt dost shořelý.
Tak jak ses rozhodl? Prodáš? Měl bys...:-)

Web

(upravil Lojzek 22. 9. 2008 15:23)

Re: Zesilovač noname

sincaire ty jsi kutil... jo za 400 ti to pustím i to je podle mě hodně ale krabica v ezk stojí 400 tak si ji koupím  a hotovo pošlu ti tel číslo na email a mám praxi v areálu TVM u Holomého tak zavolej den předem a domluvíme se jo.
Jo ještě potenciometr na volume je nějaký čudný!

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač noname

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£