Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla STudiosolo 130EQ

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

(upravil joži 15. 9. 2008 12:36)

Téma: Tesla STudiosolo 130EQ

Chlapci, prosim Vas ak niekto má, prosím poslite mi schemu aspon na koniec. Koncove tranzistory su budene cez BT a nechce mi to ist, problem je taky, ze mi ide z vystupu velice divny priebeh, a zos ide do clipu. Schemicka by mi nesmierne pomohla, niekde je nieco sekle, lenze Tranz. vsetky vyzeraju v poriadku, potrebujem vediet hlavne to , ako tam je docerta zapojeny ten budiacit TR a samozrejme aj vazby s vystupneho trafaka, Vdaka. mail: jozef.grolmus@gmail.com

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

Visí to někde na Elektrobastlírně, když ne tohle, tak něco se stejným koncem.

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

neni koncak totozny s AuJ635

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

Je, úplně.

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

prosím ťa Leoši, čo nastavuju tie trimre R21 /22? nejaku prudovu ochranu? osilnovač som už rozbehal, ale nejde dobre, ked don pustim sin signal s generatora je vsetko v pohode na osciloskope, ale hed puatim hudbu pri vacsom vybudeni osilnovac dost skresluje, neviem cím by to mohlo byt?

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

je to  v korekcaku/equalisery/, och aspon ze koncak ide tak ak ma.

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

Máš přebuzenej vstup, musíš to budit přes vstup 1,55V /linka/. Vstup na jacku je nástrojový s velkou citlivostí.

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

Skušal som aj tu linku, kresli to i tak. Pri budeni rovno do koncaku je to dobre. A tie Trimre? ako presne funguje ta ochrana? ked vystupy su oddelene od primaru VT?

Web

(upravil sinclair 15. 9. 2008 20:05)

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

Ekvalizér může kreslit i proto, že nemá symetrické napájení, jedna větev může být uhnutá. Mezi tím houfem MAAček snad chybu najdeš, ne? smile
Na výstupáku je pomocné vinutí, ze kterého se bere jedna složka napětí pro ochranu. Přesné nastavení ochrany je poměrně jednoduché, ale zde na vysvětlování příliš složité :-)Kdyby se ti to nepovedlo jinak, oskenuju ti tu část servisního manuálu, kde se nastavení ochran popisuje.

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

takze, zosilnovac som opravil, vsetko ide ako ma, snad bude dalsie roky sluzit. Vdaka Sinclair za pomoc, v tom ekvalizery bol problem prave v napajani, ale nie MAAciek ale tranzistorov jednotlivych pasem, Skurvene vysusene kondy, jeden robil v stabliku zvod, a bolo tam ledva 7V, ale uz je tak ako ma byt, a vse fici, najviac sa mi vsak lubi ten tyristorový indikátor.:-)

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

Jo, ten žárovkomat je maso, akorát se blbě shání do něj žárovky, které se podobají původním.

Web

Re: Tesla STudiosolo 130EQ

Sendy, moc som sa s tym nesral, vysroboval som s retaze na vianocny sromcek 24V/2W smile

Web

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla STudiosolo 130EQ

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£