(upravil MaBat 23. 9. 2008 12:34)

Téma: Hromadná objednávka z BMM 2

http://www.bmm-electronics.com/

Kdo má zájem, ať mi napíše e-mail.
Aktuální uzávěrka: 17.9.08, 20:00, případně dosažení 30kg limitu.

Platba předem na účet, převzetí ideálně osobně v Praze, ale lze i poštou.

Co kdo bere:
check    Peerless HDS-106EXCL, 2 ks
              Peerless HDS-152EXCL, 1 ks
denon   HiVi B4N, 2 ks
Kocour  cívky, odpory
mirulu   Peerless HDS-152EXCL, 2 ks
MaBat   HiVi M8a, 4 ks

cca 20kg

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

OT: Na co je máš a proč je nevezmeš z Madisoundu? smile Budeš je upravovat?

Web

(upravil MaBat 15. 9. 2008 8:08)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Do třípásma. Z BMM vyjdou levněji a je to bez rizika. Upravovat asi ne, nebudu mít důvod (doufám). Myslel si natřít nějakým asfaltem? smile

(upravil check 15. 9. 2008 10:59)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Jednak a druhak vystřihnout prachovku a udělat phaseplug (stojaté vlnění i významné zkreslení bude najednou o poloviční vln. délce). Po tomhle by se z toho stal imho dost použitelnej reprák.
Kup jednu navíc, hoď mi to sem a já si s tím pohraju smile. Zasponzoroval bych to, ale už sponzoruju moc výzkumu :X.

edit: Jinak lidi který sem měl možnost obeslat nebo informavot sem už obeslal. Kdyby byli ještě dva lidi, tak bych se nezlobil, klidně jim to zabalim a odnesu na poštu...

Web

(upravil MaBat 15. 9. 2008 11:16)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Nemám zájem smile Nebudu ho dělit výš, jak 200Hz...navíc dost strmě.

K objednávce - slyšíte checka, to je myslím dobrá nabídka smile

(upravil check 15. 9. 2008 11:19)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Čoveče ona stojí jedna sedm stovek !!!!
Šmarjá pano pomozte mi s tím někdo! Dáme každej stovku a budem mít konečně pořádnej levnej reprák!

Web

(upravil MaBat 15. 9. 2008 11:41)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

No však říkám, že vyjde levno. Já je chci rychle objednat, než zjistí, že mají tu cenovku špatně big_smile

Jinak, phaseplug, říkáš... Jak si můžeš být tak jistý, že to tím ještě nezhoršíš, tj. že ty (nový) píky nebudou mít Q ještě mnohem vyšší? Pak bys to už musel nevyhnutelně tlumit, tj. zas zvětšovat hmotnost k už tak snížené citlivosti tím phaseplugem, atd....

(upravil check 15. 9. 2008 11:53)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Přihoď mi tam jednu tu hivinu.

Proč by měly mít Q po prostřižení vyšší? Srovnej si měření s jinak udělanejma hlínama, včetně měření zkreslení, který JE dostupný. Tady jde akorát o to že u všech repráků s plechovou prachovkou, nejhůř z jednoho kusu s membránou jsou ty breakupy (případně zkreslení) na polovničních frekvencích - L16... eMka...
Nátěr je hmotnost zanedbatelná -max 1/4dB dólu, snížení citlivost phaseplugem taky.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Jestli sis jistej, tak neni co resit...na nic jinyho jsem se neptal smile To ukonceni membrany v miste prostrizeni pak neni kriticky?
Kdyz se podivam treba na ty RS Daytony, nevim nevim, jestli je to takhle zrejmy...

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Jo.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

nedovedu si predstavit jak to prakticky provedes...(to vystrizeni) aniz bys ten reprak neznicil nadobro a vypadal pak k svetu.

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Dírka a ostrej nůž nebo skalpel.
MaBate připiš mi ještě druhej tongue.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

až bude třetí hromádka, tak asi vemu
http://www.bmm-electronics.com/Product. … ct_ID=5046
teĎ nejsou peníze

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Supr basáček do uzavřenky.

(upravil MaBat 16. 9. 2008 11:47)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Koukám checku, žes rozjel vlákno o té úpravě na diyaudio. To je dobře, jen když se chlapci taky něčemu přiučí big_smile
Jsem upřímně zvědavej na výsledek. Blbý je, že je nemají skladem, tak si asi trochu počkáme.

(upravil check 16. 9. 2008 20:33)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Přidej mi tam ještě jeden tenhle: http://www.bmm-electronics.com/Product. … ct_ID=4283

Jeden kus asi neprodám.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

už to máte kluci uzavřený? Nebo se mohu přidat?

Není co dodávat...

(upravil MaBat 17. 9. 2008 19:03)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Jsi vítán, ale musíš se vejít do cca 6kg...nebo vzít dalších 30 smile

Popravdě už jsem to před chvílí neoficiálně rozeslal, nevěřil jsem, že se ještě někdo přidá. Tak vydržte, doprava bude ještě o malinko levnější.

(upravil check 19. 9. 2008 9:54)

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

MaBate zkontroluj hmotnosti zboží třeba s PE. Musel sem jim opravovat několikrát, berou link z PE v pohodě (konkrétně Daytony o několik kg). Takže se třeba ještě rezerva zvětší

edit: M8a sem nechal vyškrtnout za ty prachy co bude 8" HDS E todle nemá cenu.

Web

Re: Hromadná objednávka z BMM 2

Víceméně to odpovídá, navíc u poloviny položek není s čím srovnávat, checku.

Dawsoo, budeš tedy něco brát?