Re: 2SA968 vs. 2SA1540

Tak tohle je teda pánové masox....

Little:
Doufám že někdy se objevíš na nějakým srazu,tebe musim poznat osobně  páč si hustej kolík lol

Není co dodávat...

Re: 2SA968 vs. 2SA1540

Také jsem už říkal že by to bylo zajímavé setkání lol

(upravil little 10. 9. 2008 4:27)

Re: 2SA968 vs. 2SA1540

"Masox" je především to, že i když nabízím slušný peníz tak se mi zatím každý, koho jsem oslovil na nějaký tuning vy*ral. sad

EDIT: Rozhodně nepočítejte, že mě na nějakém srazu potkáte, neměl bych si s vámi co říct... lol

(upravil sinclair 10. 9. 2008 7:23)

Re: 2SA968 vs. 2SA1540

Dej to sem, šmejde, já ti to vytuním tak, že z toho budeš prdět metan ještě měsíc...

P.S.: To, že tě nesnáším a že bych ti nejradši ukopl prdel ještě neznamená, že spolu nemůžeme udělat obchod. Každému, komu jsem tu nějakou práci dělal, jsem ji dělal za přesně papírově doložitelné a vyčíslitelné náklady, takže se nemusíš bát, že bych tě z nenávisti natáhl.

Web

Re: 2SA968 vs. 2SA1540

Dobře, ale jak mám u Tebe zaručeno, že mi ten zesík po tuningu pošleš zpátky? Mimochodem, rád bych znal aspoň trochu orientačně předběžné náklady, abys na mě pak nevybafnul třebas s pěti litry. smile

Re: 2SA968 vs. 2SA1540

Little:
No zrovna Leošovi bych věřil že ti to udělá poctivě a že ti ho pošle smile Otázkou jen je proč ho chceš tunit? Podle toho co tu čtu je udělanej ten zes vcelku rozumně... A nebuď posera a na sraz přijď bude prdel... myslim že bys byl překvapenej že lidi na živo sou o něčem jinym než tady virtuálně lol

Není co dodávat...

(upravil sinclair 10. 9. 2008 9:35)

Re: 2SA968 vs. 2SA1540

To je jednoduchý. Odeslání zpět máš zaručeno už jen tím, že do toho navalím materiál a práci a rád bych to dostal zaplaceno...:-) Říká se tomu myslím hmotná zainteresovanost, nebo tak nějak nás to učili smile
Pošli mi servisák a rozpis toho, co chceš udělat.

Davčo, to jen prý já jsem stejnej naživo jako tady...:-)

Web

Re: 2SA968 vs. 2SA1540

Nene Leoši, naživo jsi k zulíbání...:P