Re: SPV100 a 10V navystupe

Nabídka stále platí a když nechceš, nech být. Poraď si jak umíš.

Web

Re: SPV100 a 10V navystupe

poslal som vam email

Re: SPV100 a 10V navystupe

Dotaz na Sinklaira:    na emaila mi neodpovídáš(jestli si ho nedostal, tak promiň), tel. číslo na ALDAX je od rána
                                nedostupné, objednávka( 2 x SPV100, toroid)již 24 hodin čeká na kontrolu???!!!!, tak nevím,
                                jestli sem ty aldaxáky nepřechválil???????????
                                                                                                         avomet.

Re: SPV100 a 10V navystupe

Vydrž, třeba jel do Rožnova dát jistému (c) držkovou... až se vrátí, pofrčí to smile

Web

Re: SPV100 a 10V navystupe

Já nemám s objednávkami ani eshopem nic společného - to je informace do budoucna i pro ostatní, kteří by mě chtěli otravovat s píčovinama - veškerou agendu má na starosti kolega Pierre.
Že od rána není Pierrovo číslo dostupné je vcelku logické, on totiž normálně chodí do práce a soukromé záležitosti v práci vyřizovat nesmí.
Takže objednávka může na kontrolu čekat klidně i 36 hodin, nic na tom divného není.

Kolik máš identit? gryc, avomet...co ještě?

Web

(upravil gryc 1. 4. 2009 22:40)

Re: SPV100 a 10V navystupe

Díky za vysvětlení, už to chápu.Pierre už také začal pracovat.Za ty dvě identity  se omlouvám, platí avomet. Je to můj
první vstup do nějakého fora a nevěděl sem jak to tu chodí. No učený z nebe nepadaj a slibuju, že se votrkám
a toho gryce(až zjistím jak) nahradím avometem.

Re: SPV100 a 10V navystupe

Dobrá. My tu rozdvojené osobnosti moc nemáme rádi, jedna taková škodná nám tu už chvilku řádí a nemůžem se jí zbavit...

Web