Re: chtel bych poredit

Dělám na elektroúdržbě a ze své praxe vím,že lidi dokážou zničit úplně všechno smile

Re: chtel bych poredit

Ale jistě, třeba hrst špon volně odhozená do stykačové skříně soustruhu či frézy, když se svini chlapovi nechtělo dělat...:-)

Web

Re: chtel bych poredit

Myslel jsem to spíš tak,že dokážou zničit cokoliv a přitom v tom není záměr smile
To,co zmiňuješ si myslím že se děje někdy nejspíš taky,ale ne tak očividně

Re: chtel bych poredit

ještě se chci vrátit k tématu, mám stavebnici KSX4406 a jede cca 3-4 roky taktéž se stejnýma konc. tr. jako u KsD8252. Ještě mi to nebouchlo tak proč myslíte že stavebnice KSD8252 je tak špatná? může to být i tím že jsou  veškeré ochrany u KSX4406 tak tranzistory se šetří ? ? ? ?

Re: chtel bych poredit

To že ti to nebouchlo neznamená že se tak nestane. Mě to také leta nebouchlo (ale já tam měl ještě origo TIPka v SOT93) a když jsem to prodal kamarádovi tak to bouchlo do měsíce. A jsou lidé kteří se na to nemůžou ani kouknout aniž by to bouchlo. To jsou prostě zkušenosti. Každopádně to za ty nervy nestojí.

Re: chtel bych poredit

Prostě ten budič TDA 7250 není spolehlivý. Toť vše. Řekni třeba jestli to bude do aktívní bedny, nebo jestli to má být jako universální zesilovač...........určitě vyberem něco lepšího:).

Re: chtel bych poredit

Thalesi tak jesli ti to leta nebouchlo a prodal jsi to, do měsíce mu to bouchlo, tak by to mohlo býti teoreticky uživatelem smile ale ne, klepu na dřevo že mi to nebouchlo - jestli je to taková prasárna smile asi jsem tomu pořádně ještě neohulil smile není na čem to vyzkoušet
AAA bude to na 3p. sloupovečky ( ARN-165-01/4 + ARP150 + ARV104 ) tuším smile

Re: chtel bych poredit

Co to zase vymýšlíte za voloviny? Třípásmovky s 6,5" reproduktorem?!!

Re: chtel bych poredit

já nevím.. smile on už je má dlouho... wink

Re: chtel bych poredit

Mě to taky nejde do makovice co je tohle za kombinaci. Ale už jsem viděl i jinší věci. Například jako basák ARZ368 a jako střeďák ARE669

Re: chtel bych poredit

No vidíš na takhle malý repráčky ti přebohatě postačí ty LM4780 nebo stavebnici KSC 7293.....aj či si postav např toliko haněný zes 150W od kotisi. Na stránkách aldaxu jsou napsána potřebné úpravy a s nimi to hraje pěkně a spolehlivě a já mu naměřil přes 200W na kanál.

Re: chtel bych poredit

No pravě tam mam zesilovač LM4780 jakože se dá ale už přemýšlím o vykonějši tak jsem chtěl vědět co stým zesilovačem a něco s reprakama ale to uš vymyslíme něco s Lojzkem.

Web

(upravil Lojzek 13. 9. 2008 16:14)

Re: chtel bych poredit

H & P - Hyzdil & pizdil

Návrch DPS
http://sklad.obrazku.cz/t35940_zdroj.JPG


Vyrobene DPS zapájené ale neočištěné od kalafuny big_smile
http://sklad.obrazku.cz/t35948_IMG3196.JPG

Re: chtel bych poredit

Jak jinak

Web

Re: chtel bych poredit

stejně ale nechápu proč když je budič TDA 7250 takové bouchací překvápko tak proč ho EZK dává téměř všude do stavebnic, toš byl konstruktér tak blbý nebo jaký že to všude strkal??

Re: chtel bych poredit

Myslím že ho tam dává proto protože se stále najde hromada mladých začínajících stavěčů zesilovačů, kteří nevědí o neduzích TDA 7250 no a jelikož vidí nízkou cenu.....tak to koupí. S reklamací samozřejmě ani v případě hotové stavebnice u EZK nepochodí......Zdeněk K. napíše že zkušení odborníci s tímto obvodem problémy nemají, to jen ti začátečníci kteří tam něco pokurvili:)

(upravil Lojzek 16. 9. 2008 17:38)

Re: chtel bych poredit

toš to je ale vychcanost! to jinak říct nejde! no a nešlo by to něčím jiným nahradit?

Re: chtel bych poredit

Nešlo. Zbav se tomu svému nepříteli dokud je čas.