Re: Ban pro Federmanna

nevíte někdo jak to dopadlo?

Web

Re: Ban pro Federmanna

Féďa je sračka, jen má velkou hubu, určitě z toho nic nebylo.

Re: Ban pro Federmanna

Pérák je neskutečnej ignorant, můžeš mu to dokola psát, on ti ale sere z výšky na hlavu... lol ať už v pravidlech nebo v téhleté tuně argumentů co jste semsmolili, on vám na to sere! smile

Re: Ban pro Federmanna

A není to tedy důvod ho (však Ty víš co)? smile

Web

Re: Ban pro Federmanna

Až bude výsledek, včetně souvisejícího, bude v mezích zákona zveřejněno.

Re: Ban pro Federmanna

Tondo já tě nechápu. Ten člověk tu šíří evidentní bludy, ničím nepodložené hypotézy a tobě to nijak nevadí...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Už jsem to tu sice dvakrát zmínil, ale když po tom stále voláte, udělejme anketu, mě je to v podstatě fuk.
Jen dodávám, a to potřetí, že tohle je osvěta proti Féďovým tahům a bez ní se mu bude dýchat mnohem volněji a napálených, zabitých nebo přizabitých tak bude přibývat. big_smile

Takže jsem pro, aby F zůstal a dostával/rozdával tak v tomhle threadu zcela zdarma lekce elektroniky.

Re: Ban pro Federmanna

antonio ví velmi dobře proč to dělá. Smích léčí a prodlužuje život, je to cesta k dlouhověkosti, kdežto rozčilování-se život zkracuje.

Re: Ban pro Federmanna

sinclair napsal:

Tondo já tě nechápu. Ten člověk tu šíří evidentní bludy, ničím nepodložené hypotézy a tobě to nijak nevadí...

Leoši, nějaký ban zde tomu pomůže tak leda z 5%. Tady snad každý ví, o co jde, a mezi náma, taková pěkná probíračka informací o konstrukci a dimenzování zesilovačů, navíc proložená nechtěným komikem, by tu jinak nebyla.

Jediné rozumné řešení (jak říkám, ban by sice vyřešil situaci zde, ale v globálu stejně ne) by mohlo být :
- zde u Federmanna uvést nějaké varování (viděl jsem kdesi na webu "uživatel s omezenými právy") a třeba důsledně mazat linky na ten jeho blog (tak mu to asi mažou u PC expertů)
- napsat nějaké pořádné zhodnocení toho (c)zesilovače + shrnout rozbor chyb, kterých se autor má vyvarovat - (c)QQF tak aspoň poslouží jako příklad, jak se to dělat nemá
- pomluvy Aldaxu a dalších v článcích na fedrblogu nejspíš řešit právně

Web

Re: Ban pro Federmanna

Kdyz ho zamestname tady, nadela min skody jinde, treba v realnem svete. Jsem proti Banu. Nic to neresi, jenom zameta pod koberec. Problem s "testem" 250ky zustava.

Na audiowebu neni jedinny verici. A pochybuju, ze kdy bude. Inkvizice to drzi pevne v rukou a klidne muze vykrikovat sec mu hlasivky staci, ze "a prece je tranzistorovy zvuk", nebo nas zvat "do roka a do dňa na boží sud" do rožnova, tady je to jedno. Když to překročí únosnou mez, je delete threadu otázkou pár vteřin a může se vztekat jakkoliv.

Souhlasim s promazanim odkazu na web, stejne je to jen marketing.

Re: Ban pro Federmanna

súhlas so sendym smile

Web

(upravil sinclair 2. 4. 2009 11:17)

Re: Ban pro Federmanna

Jsem zásadně proti tomu, aby zde zůstával, už jen z principu, že mu mohou někteří mladí a nezkušení naletět, jako by nestačilo, co páchá na studentech u nich ve škole. A nejsou to škody jen na vzdělání, ale jak jste sami viděli, už i škody materiální. A to ještě ani pořádně nevíme, kolik těch jeho výplodů už studentům dávno shořelo, přičemž do toho investovali nemalé peníze.
Tohle není ani učitel, ani normální člověk. Je to magor.
Normální soudný člověk by se přece jen zamyslel nad faktem, že proti jeho výplodům má zásadní výhrady celá konstruktérská elita tohoto národa z oboru nf zesilovačů /já se mezi ni nepočítám/.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Vidím to jako sinclair a myslím, že "opáčko" zesilovačů se dostává zájemcům i v threadech tomu vyhrazených.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Michal: Odvážné tvrzení, já jsem. smile

Re: Ban pro Federmanna

Ja mel na mysli cloveka vericiho ve smyslu: Je jen jedinny Tranzistorovy zvuk a Federmann je jeho prorok... smile

(upravil sinclair 2. 4. 2009 11:55)

Re: Ban pro Federmanna

Co se týče zesilovačů, je tu Pavel osobně, Vašek, Tomáš, Ondra Plachý, zajde sem občas i Láďa Bunta, jsem tu skoro pořád já a to myslím bohatě stačí na to, abychom komukoliv během hodiny vysvětlili jakoukoli problematiku zesilovačů se týkající.
Netřeba na to magora a kašpara s totálně pokřiveným myšlením a hodnotami, co jen fórum zasírá sáhodlouhými citacemi hlavně sebe.
Koukejte s tím něco dělat. Vyprali ho z wikipedie, Slovanetu, ban má i na Elwebu. Všecko za šíření ničím nepodložených spekulací a zasírání diskusí balastem.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Já bych ho banoval a hlavně taky ve škole.

Re: Ban pro Federmanna

BAN, už včera bylo pozdě.

(upravil sinclair 2. 4. 2009 11:54)

Re: Ban pro Federmanna

No právě. Chudáci studenti si určitě ze začátku myslí, že když má titul Ing., který všude na stránkách školy vystrkuje jak péro, tak že tomu nejspíš bude i rozumět. Chudáci absolutně netuší, že jim leje do hlav něco, co budou později muset konfrontovat s reálem a všecko bude naprosto jinak, kluci budou akorát zblblí na kvadrát, protože ne každý má chuť si některé věci hned ověřovat, zdali jsou vůbec pravda. To je na něm to nejhorší na nejnebezpečnější.
Když mi bude některej večer šoufl, tak takovejch inženýrů naseru do půlnoci kýbl...

Web

Re: Ban pro Federmanna

"Chudáci studenti..." No ale s banem příjde i totální pročištění fóra, žádný z threadů po něm nezbude! Vemte si mladej kluk narazí na jeho web, zkusí si něco dál pohledat gůglem, hodí tam jeho jméno, a odkaz jdoucí sem už tam nebude!

Zatím jste banisti ve výhodě, respektuji a podřídím se.