Re: Ban pro Federmanna

Federmannovy příspěvky jsou koktejl vyslovených lží, dezinformací a demagogie zároveň. Ať si to provozuje na svém webu, ale sem, kam chodí i dosti nezkušení mladí kluci a mohli by mu naletět, to vysloveně nepatří.
Přimlouvám se za tvrdý ban na IPčko a stejně tak pro hňupa s nickem AAA. To je totéž v bleděmodrém. Všude, kam vlezl, udělal akorát bordel a odevšad ho vykopali.
Tondo, konej svou povinnost, máš zodpovědnost vůči mladší generaci.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Škoda že nejde strčit někam do chlívku ale ta změna statutu uživatele je dobrý nápad. Navrhuju založit hlasování o krátkých a výstižných označeních která ale nebudou urážlivá a nově příchozímu dostatečně napoví s kým má dotyčný co do činění. K tomu bych ještě doporučil upozornění na úvodní stránce + nějaké odklikávací čtení pro nováčky. Přesto bych ho nevykopnul.

Tondo co hot.shot? Už s ním něco uděláš? Myslím že kvalita páně Federmanna a hot.shota je nesrovnatelná a to co domněle hot.shot provedl je proti tomuhle úplný prd. Žádám unban!

Re: Ban pro Federmanna

jojo, hodnosti smile

Re: Ban pro Federmanna

Snad by byla v tomhle případě lepší domluva než tvrdý ban.
Mohu zaměnit vybraným uživatelům, co opravdu něco ví, místo člen třeba VIP nebo něco takového.

Re: Ban pro Federmanna

Ó ty naivo, vzteklinu léčit bys zaříkáváním chtěl...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Pokud někomu přidělíte "vyšší status", tak to předpokládá že s tím člověkem netřeba diskutovat, ale naprosto mu věřit. Což znamená, že se ta osoba prakticky nemůže splést; to klade docela velké nároky a je otázka jestli to spíš nepovede k tomu, že ta osoba bude k psaná přistupovat jinak, pro nás ve výsledku hůř.
Navíc mě napadá pouze Kazzatel, Pistolník, možná Dawsoo, ti jdou celkem na jistotu, ostatní se ale občas pletou...

Web

Re: Ban pro Federmanna

zběžně: sinclair, Michal, dawsoo, Boramyr, kazzatel, pistole, BV...

Sendy: Jistě nemá myšlení jistého pana K., věřím, že by dokázal s poklidem odejít a už se tu neukázat.

(upravil pistole 27. 8. 2008 20:53)

Re: Ban pro Federmanna

máš tu minimálně ještě sendyho, danharda, sinclaira ..... a už tahle sestava stačí na to abysme se v něčem navzájem neshodli smile

a nad tím vším by samozřejmě stál sám Ó veliký ... Druid

(upravil check 27. 8. 2008 21:00)

Re: Ban pro Federmanna

Sinclaira EE
Michal o tom ví prdlačku
Boramyr chytře mlčí
BV no taky spíš EE
Danhard, Sendy vlastně nevím co umí, sice toho nakecaj hodně, ale nic pořádnýho sem od nich neviděl
Bobo tady snad ani nemá registračku, dobře tak, ještě by se nasral.

Web

Re: Ban pro Federmanna

a check by patřil přesně do opačné sorty, nejlíp spolu s federmanem...

Re: Ban pro Federmanna

Přesně, Tondo.
Checku ukaž, co jsi vytvořil ty a srovnej to jenom s pouhou desetinou práce, co je vidět na webu Aldaxu. Včetně teorie-napsals už aspoň desetinu toho, co já, pro ostatní-když jsi tak neuvěřitelně chytrej?
Pak se můžem bavit o tom, kdo tu ví prdlačku a kdo se chová jako patnáctiletej puboš, co všecko ví, všecko zná, nic mu není dost dobrý a všecky přezíravě ignoruje.
Jestli ti to ty kokote namrzlej nedošlo, tak Vašek /danhard/ je špičkový vývojář a Tomáš /Sendy/ je pro změnu špičkový servisák všeho, nač si lze /nejen/ z elektroakustiky vzpomenout.
Já tu být admin, máš doživotní ban už dávno.

Web

(upravil pistole 27. 8. 2008 22:10)

Re: Ban pro Federmanna

Checku tos docela podělal...
Kdybych toho věděl jenom čtvrtinu o zesilovačích jako Danhard byl bych happy. Je to neskutečně chytrej chlap kterej navíc umí problém i vysvětlit a málokdy se plete. Jo a jen tak mimochodem s PMA jsou to spolužáci z vejšky (proto do sebe občas rejou).
Sendy je člověk kterej opravuje vercajk snad polovině muzikantů v čechách. A na rozdíl od většiny uživatelů fóra je to kvalifikovanej elektrikář i s patřičným diplomem. toš tak ogare...

Re: Ban pro Federmanna

Achjo, píšu já snad já někde, že sou hloupí? Píšu snad, že tomu Danhard a Sendy nerozumí?
Já sem pouze napsal, že sem od D+S neviděl zveřejněnou nějakou konstrukci, článek nebo tak. Jak já mám vědět, co skutečně umí. Oni toho poměrně dost naklábosej. Je možný, že to jenom nevidím, když resilovačům nerozumím, pak by měli označení dostat, aby to bylo vidět.
Za ostatníma si stojím.

Sinclaire, tebe sem měl ve velké úctě a patřil si u mě mezi technické bohy, ale rozházel sis to u mě přístupem k Mirulovu zesilovači, není sám, komu držíš věci v řádu let. Posledně naměřené parametry u Aldaxu mě taky znechutily a opět přístup k řešení...

Web

Re: Ban pro Federmanna

no to právě dost ukazuje, že nepoznáš jestli daný člověk má ktématu co říct a nebo ne.

Třeba danhard strašně rád kibicuje ke kdečemeu ale poukazuje většinou trefně na slabiny konstrukce. Častokrát i na takové které nebudou asi slyšet. S tím svým přístupem bys zrovna jeho příspěvky měl číst dost pozorně máš se od něho co učit....Ten Vašek má aspoň za sebou 30 let praxe vývojáře elektronických obvodů....
Co jsem se na učil od sendyho ? takovou úplnou blbost - správně pájet. Jeden z nejcennějších impulzů který jsem od někoho dostal...

Re: Ban pro Federmanna

Jak vidíme, vyšší hodnosti nebudou dobrej nápat, ale na trotly by se upozornit mohlo smile

Jinak já beru Danharda za člověka kterej se v tom teoreticky vyzná asi nejlíp...

Re: Ban pro Federmanna

To je tedy nálož vážení. Nezlob se Martine, Ty jsi ale wooooool! Dodeď jsem Tě bral, že máš vcelku slušně nadrcenou teorii a knížky. Leccos už Ti několikrát naznačili David s Pistolkou, že jejich doporučení nedbáš, dejme tomu. Antonio s Leošem Ti to řekli několikrát natvrdo ale myslím, že co jsou Sendy, BV a danhard zač jsi mohl pochopit už od threadu Blackout + hafo jiných. Nechápu tvoje sebevědomí, který nemáš s čím konfrontovat. Konec OT!

Re: Ban pro Federmanna

k OT: Vedet prdlacky a divat se na veci jinak je velikej rozdil a jednou to pochopis.
Pokud vam ve svetle vyse napsaneho o vysadnim postaveni vadi, ze o tom vim prdlacky, tak ven s tim. smile

K Feddermanovi - sve jsem napsal dnes do threadu o napajeni TDA.

Re: Ban pro Federmanna

A jejej, nakonec se kvůli Tatrmanovi pohádáme. To snad ne...

Re: Ban pro Federmanna

Největší hovadina je, když se začnete předbíhat kdo umí víc a kdo míň roll

Web

Re: Ban pro Federmanna

AAA taky mazec, souhlas se sinclairem #21:
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=90483#p90483
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=90494#p90494