Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Jaký satelitní přijímač?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Jaký satelitní přijímač?

Chci se připojit na CS link, takže musím pořídit nějaký ten satelitní přijímač. Rád bych, aby byl mírně nadčasový a uměl i HD Ready (1080i). Máte někdo přehled? Co byste mi doporučili? Základní požadavky jsou asi takové:
- satelitní digitální přijímač
- rozlišení až 1080i
- dekodéry MPEG2, MPEG4
- možnost připojení dvou LNB
- 2 tunery - současný příjem dvou různých kanálů na dvou TV s jednou kartou
- 2x CI slot + modul CryptoWorks (kompatibilní s kartou diGITALlink)
- alespoň 1x HDMI + 2 další libovolné výstupy (SCART,RCA,YPbPr,SVHS)
- analogový výstup zvuku
- 2 dálkové ovladače
- český teletext
- černý čelní panel
- šířka přístroje 430mm, ale to už bych chtěl moc...
Jestli jsem tam napsal nějakou *íčovinu, tak se omlouvám, moc tomu nehovím, teprve se tím prokousávám.

(upravil JoinerNet 26. 8. 2008 17:34)

Re: Jaký satelitní přijímač?

Pokud Ti můžu poradit , dej tento dotaz raději na web  Parabola .cz  , tam Ti  spíše někdo poradí , ale pochybuji , že se něco takového vůbec  vyrábí  smile  si moc náročnej

HD je Ti zatím  k ničemu , CS Link  nevysílá  nic  v HD  kvalitě  a  kdo ví , kdy bude . Investice  do budoucnosti  může být  k ničemu , kdo ví  , co bude .  Já jsem si  pořídil  2 satelitní  přímače  a 2 karty , jeden mám u  telky  v obýváku a druhý  mám u PC  , signál  tlačím přes TV kartu  do PC , takže od PC  už  ani neodcházím  smile Jede  mi tam EMU , takže  mám tolik programů , že se nestačím  ani dívat , dokud  to Rumuni  nezatrhnou sad

Re: Jaký satelitní přijímač?

Nepřipadá mi, že bych byl zvlášť náročnej. Chci jen to, co mám teď na analogu: Bezproblémový příjem do dvou TV.

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Jaký satelitní přijímač?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£