Re: Měřící mikrofony

Hrubá kalibrace podle kalibrovanýho mikrofonu... dorovná lineární zkreslení nahoře. Co víc bys rád?

Re: Měřící mikrofony

V tom případě se omlouvám a stavím se do fronty zájemců.

Re: Měřící mikrofony

Doufám, že nekecám, ale takhle by to mělo bejt. Check ať opraví.

Re: Měřící mikrofony

Podívejte, kalibraci sem nazval hrubou, protože se neprovadí laboratotním způsobem, ale prostým obšlehnutím cháry jednoho mikrofonu. Ten jeden mikrofon od B&K v Plzni a v Praze nezávisle potvrdil správný výsledek, třetím mikrofonem je Zaphův, protože mnou naměřené cháry měničů se shodují s tamními.

Web

Re: Měřící mikrofony

No Chuck už je pasé.

Doufám a přeju Checkovi, ať se mu to podaří dotáhnout do konce. Takže se hlásím taky.

Web

Re: Měřící mikrofony

Pokud vím, Chuck má elektroniky v nějakém počtu hotové, ale nevím, jestli mu říkají pane. Bylo by dobré se s ním spojit, jestli je aspoň v tomto možné nějaké řešení, ať se netříští úsilí zbytečně.

Web

(upravil Frank 27. 10. 2008 21:43)

Re: Měřící mikrofony

až budou mít ty mikrofony, tak si ten svůj koupim, i když už mám Checkův.

Re: Měřící mikrofony

Sendy> Vždyť může napsat sem, v jakým je stádiu ne? Tady na něj stejně nikdo nemá kontakt. Nebo jo?

Web

Re: Měřící mikrofony

Myslím, že to nesleduje. Dám mu vědět, ať se ev. ozve.

Web

(upravil thool 18. 12. 2008 18:23)

Re: Měřící mikrofony

Kluci mikrofony jsou hotove a i odeslane tem, co se mu ozvali na mejl (ted mi jeden mic prisel). Check udela dalsi kolo, sejde-li se dostatek zajemcu. Diskuze probiha v bazaru na slovanetu.

Web

Re: Měřící mikrofony

Pokud běžně nechodíte na slovanet, tak se jukněte semhle. Je tam ještě pár kusů, pokud bude dostatečný zájem, tak není problém udělat další kolo.

Web

Re: Měřící mikrofony

OT: Welcome back smile

Web

(upravil check 1. 7. 2009 14:33)

Re: Měřící mikrofony

Měřící mikrofony IV
Posledních 17kusů jednoduchých mikrofonů a konec. Pak už budou jenom ty pokročilejší.

Web

Re: Měřící mikrofony

Chlapci a děvčata mám tu ještě deset kousků.

Web

Re: Měřící mikrofony

Check, ja budem jeden potrebovať, stratil som ten, čo si predal redymu hmm

Re: Měřící mikrofony

Stále dost kusů :|.

Web

Re: Měřící mikrofony

A ako si na tom s pokročilou verziou?

(upravil check 18. 9. 2009 21:33)

Re: Měřící mikrofony

Pokročilá verze je na tom bledě, nějaký problém s deskou a já to flákám. Ale zase vím, že už v ní bude ještě o fous lepší mikrofonní kapsle.
Standartní verze mám poslední čtyři kousky, další tento rok dělat nebudu, možná ještě déle.

Web

Re: Měřící mikrofony

Tak sa neflákaj!
Srandujem, tak teda počkám až pokročilá verzia ztmavne smile

Re: Měřící mikrofony

Posledních pár kusů mikrofonů, další NEBUDOU!!!

Web