Téma: Bittner B400

Dobry mám možnost kúpit dva tieto zosilovače len neviem aký majú výkon su v celkom dobrom stave a niesu na 100% opravovane...Oplati sa mi to kupit???Je to dobrá značka???cena za kus je asi 2000SK

Re: Bittner B400

Určite sa to za 2000 oplati... Aj ak by neboli ok... Nepredáš jeden potom?

Web

Re: Bittner B400

He ono cena je to dobra ale musim vziat viacej veci..........ja by som predal aj jeden a jeden si nehal ale nikde na nete som nenasiel aky maju vykon.....Zmerat to viem ale nemam ani generator ani osciloskop.....nevies aky to ma vykon????

Re: Bittner B400

http://www.bittner-audio.com/docs/Datat … Models.pdf

Web

Re: Bittner B400

to chyna: to som si pozeral aj ja ale z tich obrazkou co su tam tak to vobec ale vobec nesedi.......Ja mam na zadnom paneli napisane Bittner 2108 model B400.....tu tabulku co si my poslal tam je nejaky Basic 400...ale dik za ochotu....

Re: Bittner B400

B jako Basic?

Web

Re: Bittner B400

To keby som vedel ja to zajtra pofotim a dam to sem .............ale silne pochibujem ze su parametre zhodne bo ten zosik co mam ja ma na 100% uz aspon polku mojho zivota za sebou a to mam 19nast....

Re: Bittner B400

Bittner 2801 model B400 má výkon 2x200W/4ohm. Je to dobrá kúpa za tie peniaze. Ak by sa dalo aj ja by som to zobral smile

Re: Bittner B400

to palci dik.Ale ja mam len dva kusy takze na predaj bude len jeden.....A prvy sa pítal DeadMan

Re: Bittner B400

keby si to DeadMan náhodou rozmyslel tak ma kontaktuj, určite to beriem

Re: Bittner B400

Keby si to este niekto rozmyslel, tak jeden tiez beriem smile

Re: Bittner B400

Moj zaujem stale plati...

Web

Re: Bittner B400

Vcera som ich obidva mal konecne v ruke a jeden hraje v pohode len ho treba vyčistit...je hrozne zaprašeny a druhy je kaput......po zapnuti sa roztočil ventilator a necvakli ani výstupne relatka............tak som ho otvoril začal merat a z jedneho sekundaru nejde napatie.....takze trafo

Re: Bittner B400

W@R35 - Vedel by si dodať nejaké fotky?

Web

Re: Bittner B400

A jak to u těchhle bastlů vypadá se zajištěným servisem-podobně jako u RTG Tengler?

Web

Re: Bittner B400

Bittner je slovenská značka takže servis by nemal byť problém.

Re: Bittner B400

Blbější větu jsem dlouho neslyšel. RTG Tengler i LOČESO Lohonka jsou české firmy a servis pro ně v podstatě neexistuje-a když ano, tak jedině u výrobce a za 400Kč/hod.+materiál.
Podobný problém je i s Láďou Buntou. BVčka nemá oficiálně v Čechách kdo spravovat a tak to lepí kdejakej debil matrošem z GMu. Potom to taky tak vypadá se spolehlivostí.
Je načase zřídit oficiální servis BV Audio v Luhačovicích lol

Web

Re: Bittner B400

Ja by som zobral ten pokazeny, ked aj na nahradne diely smile

Web

Re: Bittner B400

Leoši, koukám že nemáš do čeho píchnout ? smile

Web

Re: Bittner B400

Ale mám, ale ty BVčka se dělají dobře smile

Web