Re: Doktor Jekyll a Pan Hyde

Pamätám si čo sa riešilo na webe po poslednom brnenskom podzime, vraj Aragorny majú hrb na basoch. To čo sa teraz deje okolo Ante mi to trochu pripomenulo. Vychádza mi z toho fakt, že nevieme správne počúvať. Vlastne nevieme čo máme počúvať. Sme tak zblbnutí zo šukacieho jazzu a podobných kravín, že sa nám nepáči vyššia kvalita.

Re: Doktor Jekyll a Pan Hyde

Duwenbleidd, tie 21" sú robené na zakazku

Re: Doktor Jekyll a Pan Hyde

Letos jsem na HE zrovna jako na potvoru nebyl. Kde se dá kluci o Ante a spol. počíst a pokoukat na fotky?

Re: Doktor Jekyll a Pan Hyde

Junglist:
třeba tady
http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso … sonic.html

Není co dodávat...

Re: Doktor Jekyll a Pan Hyde

To si děláš Davide prdel. Tak to je masakr yikes A já letos nejel mad To my vysvětlete co se komu na tomhle nelíbí? Čtyři basáky jak disky na Hummera, o patro vejš B/G, všechno promakaný do mrtě, Sýkora, Dudek, Petrof.... tohle vzniklo u nás? Je to vůbec možný? Masakr! Obrovskej respekt a poklona pánům konstrukterům. Navíc ten recenzent, jak píše že se na tom dá poslouchat i elektronika. To bych chtěl slyšet svoje oblíbený dvoucédo teda wink No, dneska už se nedivím, že mi tenkrát Timerobber nechtěl poslat fotky "DIY bastlu" se dvěma 21 lol To byla drzost o de mě. Ale spíš než Lambo mi to připomíná menhir wink

(upravil dawsoo 13. 3. 2011 4:33)

Re: Doktor Jekyll a Pan Hyde

Junglist:
Já taky právě nebyl,ale tohle jsem si fakt nechtěl nechat ujít,musel jsem aspoň hodit ouško přímo v jejich poslechovce a nelitoval jsem ,ač jsem původem a vyznáním malosračkobednista, což mam obavu že si tak bude až tohle uvidí v reálu asi připadat skoro každej big_smile , (ten menší střeďáček nad těma hovadama je fakt desítka keroužto jsem jako velikost ke mě domů jako už moc zavrhl a nahradil více menšími smile, čili ač vím 100% že na tohle nikdy mít nebudu a ani nic v podobný kubatuře a už vůbec ne provedení, udělalo to na mě vcelku fakt velkej dojem = pětipásmíčko s custom planárama a custom basákama na zakázku a celkovou výškou fest vyšší než já + nějakejch 350-450kil vážící ,to jsem i já, keýho zas tak nic moc nenozhodí, se při vstupu do místnosti začal smát a řekl cosi že je někdo fakt blázen a že teda vcelku 2x21 v 550l je fakt poměrně už dobrej mazec ( a to jsem viděl naživo v minulosti pár macků venku, když jsem byl magor a jezdil všude po všech čertech poslechnout kde co kdysi, ale v ČR?),jasný zpět na zem ano je to ale pro normál smrtelníka samože totál nedostupná věc za cenu jak menší rodinný domek, tak to trošku pochopitelně v hifi kruzích vzbudilo rozruch, nicméně bych řekl tady nikdy a nikdo v čr zatím na hifi poslech nic tak monstrozního a matrošově a rozměrama nekompromisního imho zatím nepředvedl...krom teda kecám jedinný co pro mne bylo ještě vcelku taky masox provedením a zvukem byl ještě 100% i Šroll Soundgarden ale to byly spíš takový sloupečky macatý který by se mi i hodily domů ... Strávil jsem u pánů v poslechovce cca půl dne a jak říkají dnešní mladí na "fejzbůku" , bylo to "Mocinky,Mocinky !" lol Pak jsem přišel domu a přišly mi moje třípásmíčka srandovní ..a vcelku jsem cejtil i tak trošku trošku hrdost, že tohle dokázala tak malá parta lidi který navíc některý i znám a komplet včetně financování z naší malý zemičky...

Není co dodávat...

Re: Doktor Jekyll a Pan Hyde

Je to zajímavej projekt a je opravdu obdivuhodný, že něco takovýho tady vzniklo v takovýhle kvalitě provedení. Na výstavě sem byl v něděli, protože sem si říkal, že tohle musím slyšet. Bohužel sem si nevzal  vlastní muziku a tak nechci dělat závěry z toho co sem tam slyšel. Třeba se mi ta chyba ale povede příští rok napravit a taky je možné, že se na tom bude během roku ještě pracovat, takže já se spíš těším na příští rok:-)

Web