Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Korekční zesilovač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: Korekční zesilovač

Zdarvim, v nejbližší době(když vyjdou finance)hodlam se pustit do stavby dvoukanálového zesilovače.Vybral jsem dva moduly SPV250p a knim bych potřeboval poradit korekční zesilovač. Četl jsem Betaronovo povedene dilko a něčeho podobného bych chtěl dosáhnout.....budu rád za jakékoliv reakce big_smile

Re: Korekční zesilovač

co něco z ezk???

http://www.ezk.cz/e-shop/select.php?sku … p;rozsah=1

Re: Korekční zesilovač

RSD4132

Re: Korekční zesilovač

jj presne ten, z tych vyzera asi najlepšie, ten s tym tdačkom si neviem predstaviť k aldaxu ešte aj a tu cenu, ach...

ale chel by som vidieť aj schemu ak by niekto nahodou mal smile

Re: Korekční zesilovač

http://img34.picoodle.com/img/img34/4/7/27/t_RSD4132m_edd71e8.jpg

Re: Korekční zesilovač

Je to téměř na chlup shodné zapojení, jako jsem použil korekce z AR-B6/2006 k SPV-250P. Korekce jsou hodně dynamické, trimrem Gain budeš dost ubírat zesílení. Taky trimr na vstupu SPV bude třeba stáhnout, až tak mají korekce silný výstup.=)

Re: Korekční zesilovač

Dik za rady wink

Re: Korekční zesilovač

A estě bych se chtěl zeptat.....nenaslo by se par ochotnych dusi co by sem zkusily napsat vše co je potřeba k dosáhnutí kompletního 250w zesilovače by ALDAX????(od modulu.krabice trafa chladiču korekčního zesilovače)...snažim se udělat si představu co všechno je na to potřeba  smile

Re: Korekční zesilovač

SPM250 alebo SPV250? smile

Web

Re: Korekční zesilovač

spv250 big_smile

(upravil redyuri 29. 7. 2008 19:26)

Re: Korekční zesilovač

Modul stačí správně sestavit, jednoduchým multimetrem nastavit, připevnit k vhodnému chladiči, připojit zdroj a transformátor z nabídky firmy ALDAX, reproduktory, přívod signálu a můžete hrát.

v prípade SPV250P netreba externý zdroj....

Web

Re: Korekční zesilovač

jj tak takhle  sem si to představoval ale cetl sem betaronuv topic ojeho stavbě  a viděl jsem co všechno pužil...asi se obratim na něj  smile ...

Re: Korekční zesilovač

OJKOSi, v topicu o stavbě SPV-250P je v podstatě v globálu všechno popsané. O stavebnici netřeba mluvit, tu s trochou pozornosti a pokud umíš držet páječku v ruce, dáš určitě do kupy.=)
Co se týká mechaniky to je věc jiná; já jsem strojař a za roky bastlení už mám jakýs-takýs systém u svých konstrukcí zajetý. Čili pro stavbu ani nějak důkladnou výkresovou dokumentaci nepotřebuji, to jsou jisté zkušenosti z praxe v nástrojárně. Co by konstruktér samozřejmě umím takovou kastli rozkreslit do všech detailů s následnou sestavou včetně rozpisky materiálů. Ale stačí mně nárysy, skice sestavy jak by konstrukce měla zhruba vypadat. Pak je otázkou, co z materiálů se mi podaří levně, pokud možno za minimální náklady sehnat, neživím se svým bastlením. Je potřeba se dívat kolem sebe a když budeš technicky přemýšlet, může tě leccos evokovat, napadnout…
Jestli máš na mysli nějaké technologické postupy např. jak se má vrtat do ocelového plechu, či jaký průměr vrtáku pro řezání M3, M4 závitů a podobné strojařské základy – tak na to nemám nervy, vést to krok za krokem big_smile

Re: Korekční zesilovač

jasně upřesnim...asi sem se blbě zeptal ale lepši se snad radsi blbě zeptat než to cely zničit.....jde mi o to(nepotřebuju vědět jak se vrtá do ocelového plechu smile )...jelikož bych něco podobně drahého stavěl prvně nechci nic podcenit a zbírám ,čtu a blbě se ptám na zkušenosti,dojmy......koupil bych od aldaxu 2x spv 250p+ a toroid...a co ktomu?chladič tj jasny krabice taky...korekce,konektory...a co ješte?nezdálo se mi že se cely Betaronuv projekt zklada z krabice modulu+chladiče ,korekci....   roll

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Korekční zesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£