Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 50 z 50]

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Ten výškáč úplně v rohu není dobrý nápad. Kaloťák by měl mít kolem sebe co největší plochu navazující na kalotu, jinak jde charka do kopru.

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Tak jsem dnes definitivně rozhodl,že budu stavět třípásmo.Bude to lepší z několika důvodů.Ovšem ne finančních.Doufám,že se mi investice vyplatí.Středy Beyma jsou už objednané(5MP60).Co mi ale vrtá hlavou co zkusit jiný výškáč než tu Beymu T2030,co byste navrhli?Tak 1000kč,max. ty kaloty.

P.S-s tím umístěním výškáče v tom návrhu to vím to nebylo správné,dal bych středy a výšky ke kraji bedny a to stejné osy,vypadalo by to lépe ale hlavně by to bylo pozitivnější z hlediska zvuku

Web

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Není nad čím plesat, 25TAF/D, pokud ještě jsou...

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Tak dík za tip antonio.Asi to bude dobrá volba.Počkám do zítra jestli někdo nenavrhne něco jiného,a dyžtak objednám.

Web

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Proč ne, ale mě se nepáčí difuzéry, za tu cenu po tom taky pokukuju. Do třípásma by nemusela bejt špatná Visatoní G20SC.

Web

(upravil dokken 28. 5. 2007 15:22)

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

hot.shot napsal:

celý hifi je kompromis lol když dáš 8"-10" basák tak to má prd basy, 12" je zas pomalá... prostě PA domu! satelity 12"+1" a subbas s 15" a je to vyřešený... pardon za spam... měl jsem potřebu rejpnout si do hifi...

..A já mám potřebu si rejpnout do tebe...PA do bytu,čéče,že to eště nikoho nenapadlo,tak skvělá myšlenka...asi nám budeš muset vysvětlit výhody smile

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

dokken: Vysvetleni je strasne jednoduchy, protoze at si poslechnu jakykoliv hifi, tak to hraje na hovno (muj nazor nikomu ho nenutim, nikdo me nepresvedci o opaku). Najde se vic lidi co hrajou doma pres profi repraky, ma to proste neco do sebe. Jestli se tobe zas nelibi jak hrajou profici - tvuje vec, hraj si na hifi

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Kritik: ARN-188 ale neni 8", ale 6,5". Imo uplne v pohode do dvoupasma. Co se tejka PA na doma, me nesedi satelit  s 12" na stredobasu. Zvuk profiku je jiny, ale 12", i kdyz budou delene pomerne nizko je do domaciho prostredi zbytecne moc. Sub s 15" profikem je IMO v pohode, stejne se reze hodne nizko. Do domaciho PA bych spis pouzil 10" stredobasy, nabidka je siroka a cenove to, ehm, vychazi lepe nez u super duper hifi menicu. Ono jeste jedna vec je pomerne problematicka k PA domu - mistnost a jeji velikost. Lepe se umisti satelitky s 6,5" hifi stredobasem+kalotkou, nez pomerne velky bedny s profikama. Mistnost mam malou a potrebuju tam nacpat 4 satelity, centr a subbas smile

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

nekdo hold na to misto nema, ja si to misto rad udelam, ale taky se to snazim udelat tak aby to bylo co nejmensi, predevsim satelity, subbasy tam se hold objemem setrit moc neda. Co se tyka ty 12" tak tu protoze mi na vyssich basech jinak chybi razance (hifik to zahraje pomalu kdyz bude mit dostatecnou plochu na razatnost,  nebo rychle ale bez ty razance, oboje nevzladne, profik jo).  Nebo se mi treba jako reseni na doma libi neco jako dela Frank, na spodek 12" profik a zbytek hifi

Re: Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Halen: vím, že je to 6,5" chtěl jsem vyzkoušet jiný reproduktor, ale rozměrově stejné asi nebude nic sad Tak koupím 188/07

Web

Příspěvky [41 až 50 z 50]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Vhodnost 8" reproduktorů do dvoupásem?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£