Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 16 z 16)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Úprava Tesly MC911

  Stránky: ««« 1 ... 14 15 16

RSS

Příspěvky [301 až 304 z 304]

Re: Úprava Tesly MC911

Uvědomte si že žádný CDP nehraje jinak než připojený na nějaký zesík či receiver a bedýnky...a zde může být kámen úrazu a subjektivity hodnocení. Porovnávejte porovnatelné za stejných podmínek.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Úprava Tesly MC911

Skôr by som povedal že zvyk robí vela. No jo, ked bude kamarát v SR môžem to kludne skúsiť na páskoch a vlastnom zosilovači so SR tesne pod 200V/uS a THD pod 0,004% (skreslenie je v štádiu vývoja, na novej DPS by som sa mal dostať o jednu nulu nižšie...). Vtedy som tiež nemal zlú zostavu. Zosilňovač bol tušim DENON PMA-920.

Re: Úprava Tesly MC911

Zdravím.Pro všechny co už odepsali display z MC902.Mne se ho povedlo rozchodit tak,že jsem hrotovou pájkou (ne trafo pájkou) prohřál veškeré cesty vedoucí pod černou hmotu čipu na displeji.Jel sem hrotem po tišťáku těsně u hrany hmoty kolem do kola.Teplota cca330 A světe div se.Vše jede jak za mlada:-))Všechny diody i segmenty.Otázka je jak dlouho to vydrží.Pro jistotu jsem na čip přes teplo vodivou hmotu přidělal malý chladič.Takový ten hliníkový čtvereček co se dává třeba na čipy ram pamětí do PC.Zatím vše facha.Každopádně ještě upravím napájení podle návrhu zde.Pak by to snad mohlo vydržet.

(upravil Michelin1 2. 2. 2016 15:52)

Re: Úprava Tesly MC911

Asi to taky vyzkouším, mám jich několik. Kdysi jsem to taky zkoušel, bohužel trafopájkou, takže čip šel do kytiček. Úpravu s diodama jsem zkoušel i na červeném displeji a byl citelný úbytek teploty. Chladič chci přidělat, ale jinak. Myslím,že jsi měl spíš štěstí. Jo akolik ti nefungovalo segmentů, to jsi nenapsal.

Příspěvky [301 až 304 z 304]

  Stránky: ««« 1 ... 14 15 16

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Úprava Tesly MC911

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£